O týden později...

Autor

Vrátil jsem se z lesů a musím konstatovat, že svět se pořád točí zhruba stejně rychle, politici jsou stále stejně blbí, kapitalismus stále stejně obírá chudé, vyšetřování v Bejrůtu se nikam nepohnulo, Lukašenko je v Bělorusku stále šéfem, ta jeho konkurentka Tichanovská je stále v cizině a má stále blbější komentáře.  Koronavirus trhá rekordy, ale nikoho to nezajímá, protože nemocnice se nijak nezahlcují a tak příběh, který byl na jaře tragédie, pokračuje jako fraška. Vládní Ken byl opět řádně ztrapněn a opět mu to nevadí, protože dělá přesně to, k čemu si ho Andrej najal. 

Vlastně nejzajímavější je to s tím Navalným, který byl údajně otráven, což dělá Putin pokaždé, když někdo od nás ze Západu potřebuje upozornit na ruské nebezpečí. Vždycky je nejdřív dlouho klid a pak, ausgerechnet v době krize nebo před volbami má asi Putin špatnou náladu a vydává rozkazy k popravám. V mezičase nechává všechny opozičníky řádně načerpat síly a vůbec mu nevadí, že by je nejsnáze mohl nechat pozabíjet právě v době, kdy se nic neděje a nikoho to nezajímá. 

Všímáte si, že všichni ti Vaškové co chodí s našimi pány na led, tak už jsou dobří jen k tomu, aby je někdo natočil při ošklivém trýznivém umírání a sestříhal z toho pěkné video na fejsbůku? Jako kdyby to byl úděl všech těch vůdců demokratické opozice všude ve světě. Nejprve pěkné fotky, jak se objímají s Obamou, Bidenem, Mc Cainem, Pompeem (i Trumpem) a vzápětí pěkný obrázek z rakve. 

Nepochybuji o tom, že v berlínské nemocnici, kam Navalného dovezla dlouhá kolona po zuby ozbrojeného wehrmachtu, což vzhledem k situaci byla možná polovina té bojeschopné části německé armády, že tam dojče doktoren zjistí, že Navalného skutečně otrávil Putin osobně a najdou rezidua dávných jedů, jak byl otráven už mnohokrát. 

A pak buď umře a nebo zmizí. Podobně jako uzdravený agent Skřípal, který je vlastně obrazně řečeno také mrtvý, protože zlatá klec je pořád klec. 

Svým způsobem je na tom Lukašenko dost podobně jako ten Navalný i Skřípal... Podával si ruce s americkými státníky a jsou z toho moc hezké fotky. Hoši se tam na sebe usmívají jako dávní kamarádi a v dnešní době je to jako poukázka na rakev. Lukašenko i Navalný prostě neuspěli a to se na Kapitolu neodpouští.  Navalný volby ani nevyhrál, ani nedokázal dostat do ulic dost lidí a tak teď udělá pro USA poslední službu. Je to levnější, než mu platit fešáckou vilu někde na Floridě. 

Lukašenko se také neodtrhl od Ruska, protože kromě diktátorských manýr si zachoval i zdravý rozum a to se samozřejmě nikomu nehodí. Navíc mu jeho dvorská kamarila neřekla, že lidi ho mají také plné zuby. A do třetice ještě nasral i Putina a teď nemá, kde by se schoval. To Janukovyč (kdo si ješě dneska pamatuje, že vůbec existoval?) neudělal a mohl utéct do Ruska a žije přísloví, že živý pes je lepší než mrtvý lev. . Kam uteče Lukašenko, to mi jaksi není jasné. 

A Putin mlčí. Když Putin mlčí, je to horší než kdyby začala válka, protože ten chlap mizerná má zpravidla nějaké trumfy v rukávě a dokonce, hajzl jeden, umí i plánovat, takže někde se už vytáhla patřičná akta s názvem Belarus, rozkazy byly doručeny a teď se čeká, až báťuška Gosudar vší Rusi vše odstartuje. 

K Bělorusku poslední poznámka... 

Putin si může dovolit kvůli Bělorusku další sankce. Může si dovolit i nějakou menší válku. Může si dovolit zhoršit životní úroveň ruského obyvatelstva. Může si dovolit prodat hodně zlata, může si dovolit prázdné regály v obchodech. 

Ale nemůže si dovolit Bělorusko ztratit. Stejně jako nemohl ztratit Krym. V případě Ukrajiny to byla jakás takás remíza. Když z Ukrů nemohl mít přátele, tak se postaral, aby tam byla spálená země. V případě Běloruska to má horší. Nemůže si dovolit přijít o srdce deseti milionů bělorusů, kteří mluví rusky. Nemůže dovolit, aby mu skoro všechny produktovody vedly přes rozvrácené státy. Nemůže si dovolit základnu NATO tak blízko. Nemůže si dovolit prohru tak blízko od hranic.  Prohra by mu zlomila vaz mnohem spolehlivěji než nezaměstnanost v Rusku. 

Putin něco udělá a bude to vypadat jinak než si všichni představují. Žádné ruské tanky v Minsku. Žádní usměvaví zelení mužíčci. Bude to něco, co nikdo nečeká. 

 

 

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 4.6 (102 hlasů)

Komentáře

komedianti. Cirkus pro lidi, jak jsou skvělí, chtějí chudáčka nevinnýho zachránit....

Průměrný počet slepic: 4.9 (16 hlasů)
Trvalý odkaz

"Odejdi! Svoboda!" demonstrovalo v Minsku sto tisíc lidí proti Lukašenkovi
ČTK
Aktualizováno před 4 hodinami

Průměrný počet slepic: 1.7 (27 hlasů)

In reply to by Уходи (neověřeno)

Trvalý odkaz

Dovol mi jednu otázku elfe - referente. Platí ti alespoň všechna ta pokroková media, jejichž články zde propaguješ, nějaký mrzký obolus za reklamu, nebo tak činíš z prostého entuziasmu coby tzv. užitečný idiot?

Průměrný počet slepic: 4.8 (38 hlasů)

1 americký dolar rovná se
74,62 ruský rubl
1 euro rovná se
88,04 ruský rubl
24. 8. 6:38 U

Průměrný počet slepic: 1.4 (10 hlasů)

slušnej poměr, kdysi byla 1 Kč 10 rublů, baťkové to stáhli. Je třeba je odstranit, a to velmi rychle, protože rubl a EURO prodělává, či málo vydělává. Tož hrrr na ně, hoši. Zfalšovaný volby, útěk opoziční děvenky do zahraničí, sankce, sanitky,.... cirkus jede.

Průměrný počet slepic: 4.9 (15 hlasů)

Jo, jenže za posledních pár let se kurzy skoro nehly.

Rubl kolem 30 Kč za stovku rublů a dolar přibližně za 22 je pořád stejný.

Někde v 70-80 letech byl rubl asi za 10 korun. Jenže dolar tehdy stál asi těch 25. Tehdy byly ovšem platy tak 2 500, takže jestli koruna ztratila na hodnotě od oka 1:10, tak dolar skoro stejně.

Rusko má ovšem výmluvu v Jelcinovských devadesátkách. Jakou výmluvu mají v USA?

Průměrný počet slepic: 4.9 (13 hlasů)

Jo, jenže za posledních pár let se kurzy skoro nehly.

Rubl kolem 30 Kč za stovku rublů a dolar přibližně za 22 je pořád stejný.

Někde v 70-80 letech byl rubl asi za 10 korun. Jenže dolar tehdy stál asi těch 25. Tehdy byly ovšem platy tak 2 500, takže jestli koruna ztratila na hodnotě od oka 1:10, tak dolar skoro stejně.

Rusko má ovšem výmluvu v Jelcinovských devadesátkách. Jakou výmluvu mají v USA?

Zatím bez slepic

Tak je to v ojrech nebo v doláčích ?! Stále jste to nesdělil ... a jen jeden "vorel" za den/příspěvek či za co ??? Nebo snad sem přispíváš z širé RUSI ?! tak to si dej pozor na "kontráše", ať nezmizíš v nějakém tom gulagu. Tebe by určitě do Říše nevezli !!

Průměrný počet slepic: 4.5 (11 hlasů)

Máš opravdu přiléhavý nick elfe-referente!
Odejdi! ...a už se nevracej.

Průměrný počet slepic: 5 (13 hlasů)

Dám ti jiný příklad:
1 € = 3.01 běloruský rubl
1 $ = 2,54 běloruský rubl

Průměrný počet slepic: 5 (5 hlasů)

To snad je úplně jedno, protože to jsou poměry měn, ale vy nevíte ten základní poměr.

Pro přiblížení. Francouzské, belgické a švýcarské franky začínaly jako ekvivalent 5g 900/1000 stříbra, tedy úplně stejně. - Pokud byly směnitelné za stříbro/zlato, tak jejich hodnota byla stejná. Když pak byla volná směnitelnost zrušena, tak začala devalvace, podle který můžeme porovnávat devalvaci.

Jenže, Francie měla v roce 1960 nový frank, který měl hodnotu 100 těch předchozích. Protože spousta lidí myslela v těch starých a pletlo se to, tak se začalo říkat, že to stojí 1000 centimů, aby se řeklo 10 nových franků. Tak tam měli zamontovanou to původní číslo a současně jednoznačně určeno, o který frank se jedná.

Belgický frank, který se měnil 7 za jeden francouzský byl ve skutečnosti 14x silnější.

Podobně Poláci škrtali v devadesátkách u jejich zlotých 4 nuly a nul se škrtalo u německé marky ve 20 letech rovnou dvanáct.

Pokud neberete tohle v úvahu tak samotným momentálním kurzem berete v úvahu vůbec nic.

Průměrný počet slepic: 4.4 (9 hlasů)

In reply to by Уходи (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jeden expert na počítání, jméno mně vypadlo z hlavy, to odhadl na 250 000 kousků. Můj odhad je 350 000, nejsem žádný troškař. Fotky ukazovaly jen malou část demonstrace, byla zvolena velmi nevhodná místa, jeden by podle nich řekl, že tam bylo tak 50 000 demonstrantů. Ale jak tvrdím já, bylo jich 350 000.

Průměrný počet slepic: 4.9 (18 hlasů)

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

Takže jestli dobře počítám, tak těch dalších 9 000 000 Bělorusů tam nebylo. Je to tak?

Na fotkách jsou vidět spíš lidi jak na happeningu než nějaký nasraný odboráři.

Když to porovnáme s Katalánskem, tak by EU měla podporovat Lukašenka a rozdávat azyly.

Průměrný počet slepic: 4.9 (10 hlasů)

křičí na tu náhradnici Tichanovské. Vsadil bych sto litrů proti deseti litrům, že nám to ČT neukáže.

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

In reply to by quetzal (neověřeno)

Trvalý odkaz

Mělo být níž

Zatím bez slepic

In reply to by Уходи (neověřeno)

Trvalý odkaz

"Odejdi! Odejdi!" vyhnali demonstranti Marii Kolesnikovou. To je taková běloruská čaputová :-)

https://twitter.com/Russ_Warrior/status/1296877862776123394

Ty seš kus čůráka...

Průměrný počet slepic: 4.6 (17 hlasů)

In reply to by pithart (neověřeno)

Trvalý odkaz

Vypadá jak lesba.

Průměrný počet slepic: 4.7 (3 hlasů)

No nejspíš i bude. Mě se ale hlavně líbí jakou má pěknou prezidentskou limuzínu. To má každý v Bělorusku?

Průměrný počet slepic: 4.8 (6 hlasů)

In reply to by pithart (neověřeno)

Trvalý odkaz

křičí na tu náhradnici Tichanovské. Vsadil bych sto litrů proti deseti litrům, že nám to ČT neukáže.

Průměrný počet slepic: 4.2 (6 hlasů)

In reply to by Уходи (neověřeno)

Trvalý odkaz

Přátelé, poté co kolchozník, který byl mnoho let u moci (a pořád nadával americkým imperialistům i několikrát prodloužil své období na trůnu), při volbách propadl (byl obviněn z podvodu, davy demonstrantů se vydaly do ulic, byla prolita krev, bezpečnostní složky přešli na stranu "národa"), do čela přechodné vlády se dostala křehká žena která slíbila, že do dvou měsíců uspořádá skutečně spravedlivé volby.
Jak jste všichni, samozřejmě, poznali, řeč jde o Bolívii, kde na podzim loňského roku opustil po 14 letech prezidentskou sesli zemědělec Morales a vláda se dostla do rukou proamerické pravicové klice. Dočasný prezident Jeanine Áñezová zahájila svou vládu tím, že vojáky zbavila odpovědnosti za zabíjení protestujících stoupenců Moralese (a bylo tam hodně horko), ale ujistila veřejnost, že brzy budou nové volby a ona osobně nelpí na moci, a nebude kandidovat.
Volby - čestné a transparentní - měly proběhnout v únoru 2020. Ale v lednu, vzhledem k problémům ve státě byly přeneseny na květen. A ano, Áñezová řekla, že kandidovat přeci jen bude. Od té doby bylo zabito více než třicet odpůrců "dočasného" režimu , stovky byly uvězněny.
V květnu se volby nekonaly v souvislosti s koronavirem. Odložily je na začátek září. Ale v létě Áñezová řekla, že koronavirus je stále v plném proudu, takže volby jsoy odloženy až do konce října...
Současnost: Bolívijci stávkují (zhoršuje se hospodářská situace), zpívají a požadují návrat protivného JéZéĎáka.
Jakákoliv podobnost s Běloruskem je čistě náhodná

Průměrný počet slepic: 4.9 (33 hlasů)

Dík. Hezké připomenutí. Jenže to nám ČT nedá, zato nám denně opakuje, jak stále sledují stav Navalného. To je už fakt zoufalost.

Průměrný počet slepic: 5 (10 hlasů)

In reply to by Уходи (neověřeno)

Trvalý odkaz

Уходи elftrolle, píše ti denně stotisíc lidí na Kydech. Ten počet je pravděpodobnější, než počet lidí v Minsku, "spočítaný" ČTK.

Průměrný počet slepic: 4.9 (7 hlasů)
Trvalý odkaz

bych tipoval scénář alá Jaruzelsky. Pokud to Lukašenko ustojí, jakože pořád ukazuje, že má koule, tak jen oddálí nutné změny. Pokud budou protesty pokračovat, najde se nějaký běloruský generál, který udělá převrat a připraví v Bělorusku půdu pro připravenou figuru Lukašenko verze 2.0/2020.
O ruské produktovody bych neměl starost, kdo potřebuje plyn, Rusko, nebo Německo?
Samozřejmě, že jde strategicky o to dostat zase NATO blíž k Moskvě. Jenže dnešní hypersonické zbraně už dokážou s rychlostí 10 x Mach ohrozit kohokoliv kdekoliv a asi na to nebude obrana. Lukašenko sice vybudoval zemi, která je v pořádku skoro jako Německo bez musulmanů, ale každý šéf se jednou přejí, i když krmí lid čokoládou a to i když vědí v jakém svrabu je Ukrajina. V Bělorusku schází systém podvodného střídání loutek na čele státu, i když prý snad i zajíci u cesty si tam čistí zuby. Ale zejména pro mladé, dobře živené a oblečené je to prostě nuda.

S Navalným zatím nevědí co mu je ani ti super němečtí dochtoři se superkliniky Charité. Tak si počkejme, možná se z toho vyvine jen hypoglykémie a třeba i fraška.

To veselejší je situace u USáků, kteří asi dostali budoucí negro - indickou (vice)prezidentku.

Veselá je také situace u nás, kde krizový manažer Ej Bí zase uposlechl nevůli lidu a zrušil, co před tím asi odsouhlasil. Ve vládě má několik supervěrných ministrů, kteří kupodivu, i když jim máchá ksichty v bahně, vždycky se opláchnou a přitulí se k noze svého pána.
Proč?
Prý, ačkoliv to nevypadá, Ej Bí je Boss.
Ken Vojtěch? Takto mne trénovali o generaci starší šéfové za bývalého režimu. Taky jsem zatnul zuby a podle prušáckého hesla "Mund halten und weiter dienen," jsem snil o sladké pomstě jednou.

Průměrný počet slepic: 4.4 (24 hlasů)

Supersonicke rakety sice znici cast nepritele, ale pak musi nastoupit pechota a dane uzemi obsasdit. Bez toho to nejde.Tom Clancy to popsal v jednom ze svych romanu jako vtip - bavi se dva tankovi generalove Varsavske smlouvy v Parizi u Vitezneho oblouku a jeden se zepta: Hele, nevis, kdo vlastne vyhral leteckou bitvu nad Evropou?

Průměrný počet slepic: 5 (15 hlasů)

co nejblize ke hranicim Ruska...

Průměrný počet slepic: 5 (11 hlasů)

Nikoliv "Mund halten ...", alébrž "Maul halten und weiter dienen".

Průměrný počet slepic: 5 (4 hlasů)

Drsně je to Maul, pro slušňáky Mund. Já používám Maul.

Průměrný počet slepic: 5 (5 hlasů)

In reply to by strejda (neověřeno)

Trvalý odkaz

Doplním o běžně používaný výraz "Schnauze halten..."

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

doplním "ostravacki": drž pyču...

Průměrný počet slepic: 1 (1 hlas)
Trvalý odkaz

v 89tém jinak, než jsem si myslel.

Průměrný počet slepic: 4.8 (5 hlasů)
Trvalý odkaz

A proč vlastně?
Zatím jsem se nikde nedočetla o předložených důkazech, že volby v Bělorusku byly zmanipulované a zfalšované.

Jestliže bezprostředně po vyhlášení výsledků voleb prohlašuje každý, kdo má do zadku díru, že volby neuznává jen proto, že 80% pro Lukašenka ku 10% pro tu jakousi paní čaputovou, je nereálný výsledek, pak buď mají k dispozici okamžité důkazy nebo to jsou liberální anarchisti, kteří respektují pravidla hry, jen když se jim to hodí.

Jak může stačit pouze fakt, že oficiální výsledky voleb byly 80%+ pro Lukašenka, k tomu, že volby jsou prohlášeny za neplatné?

Pokud si pamatuju, tak Petr Fiala byl naposledy zvolen předsedou ODS 93%y!!! A že nikdo neprotestoval, že tak velké číslo není reálné...

Zajímalo by mě, co to je za lidi v těch ulicích Minsku, jestli všichni volili tu paní nebo jsou to nevoliči... a koho vlastně chtějí místo Lukašenka? Některé pohledy ale naznačují, že by se část Bělorusů možná neraději schovala pod křídla tátomámy Putina.

Průměrný počet slepic: 4.8 (32 hlasů)

No v té "západní demogratůře" platí, i kdyby měl ve vobách "dicydent" jen jediné procento, tak morálně zvítězil a může nahradit stávajícího presidenta, musí se jím však "prohlásit". A potom to již jede. Zmrazí se (ukradnou) všechny dostupné účty, pošlou se provokatéří (někdy i odstřelovači - podle situace) a prudí se a prudí. No pravda&Láska v přímém přenosu ...

Průměrný počet slepic: 5 (23 hlasů)

Na zapade se opakuji volby dokud nedopadnou jak je potreba, tj. styl utahani volice, viz rakousky president, nebo hlasovani o lisabonu apod. N a zapade se vyslovani NE nebere jako NE, ale pouze jako neco mezicasoveho ;)

Průměrný počet slepic: 5 (20 hlasů)

až byl požadovaný výsledek. I rakušáci si takhle postupně volili Jelena.

Průměrný počet slepic: 4.8 (22 hlasů)
Trvalý odkaz

A mnoho dalších věcí nám závidí. Třeba pestrost etnickou nebo kulturní. To ja jasné..

Však on je to už Fischer a spol. naučí, co mají vnímat a hodnotit jako správné, moderní, liberální, demokratické atd. V telce a tak různě. Chce to čas, píli a vytvalost- Ostatně už v Sein Kampf psali že není nutno získat početné členstvo, důležitá je masa příznivců. Masa příznivců rovná se vysoký stupeň podpory. Vysoký stupeň podpory rovná se legitimita moci.
Takže ty lidi tam prostě dostat je třeba. Na ty ulice a tak. Bez toho se nedá udělat žádný pořádný převrat. A to i kdyby to měl vést někdo dosud veřejnosti neznámý, však se otrká....a zkrátka určitě nepřijde. Přinejhorším skončí v Bruseli....

Průměrný počet slepic: 4.9 (27 hlasů)
Trvalý odkaz

Janukovyče si snad pamatuje každý - a co se stalo s jeho pštrosem, to se teprve začne vyšetřovat. Běloruský Jaceňuk ani Pornošenko se konat nebude. Navalený časem vystřízliví.

Zajímavé je to, že u nás se Navalený označuje termínem “opoziční politik”. To nebyl ani havel, to byl obyčejný dyzydent, kterého dali na hrad.

Zajímavý bude vývoj hospodářství, kdy po skokovém poklesu výroby od března je pořád dostatek peněz na mandatorní výdaje. Rotačky netisknou noviny, ale peníze - a přitom inflace se téměř nehýbe. Za pár dní je termín splátek odložených plateb, výroba byla v úpadku a prázdniny proběhly ve virovištích... a tančí se valčík, hudba hraje, vesele se kýchá a čeká se, co bude nebo nebude. Žádné ideje, vize nebo dokonce plány. A přitom by se měly kopat zemljanky. Alláh mit uns.

Průměrný počet slepic: 4.9 (37 hlasů)

ono nebude tak zle. Minulý týden jsem zpovídal své více jak 90ti leté rodiče ohledně jejich mládí za TGM. Kromě úzké vrstvy elit, všude podle dnešních měřítek byla obrovská bída. No a přežili to. Když jsem se jich ptal, z čeho žili, nemajíce pravidelný příjem, říkali, že nějak to vždycky šlo. Akorát se nepřejídali.
Tož tak, nemlaskat!

Průměrný počet slepic: 4.3 (19 hlasů)

Všude obrovská bída?

https://cs.wikipedia.org/wiki/Hospodářské_dějiny_Československa
Na žebříčku nejbohatších zemí světa z roku 1924 se Československo umístilo na desátém místě, před Německem, Rakouskem, Nizozemskem a Itálií.[13][14] Podle novějších odhadů bylo HDP na obyvatele Československa vždy v letech 1913, 1929 i 1937 neustále menší i než u Dánska, Itálie, Německa, Nizozemska, Norska a Rakouska.[15] Maddison i Bairoch řadí pro rok 1929 Československo na 17. pozici v HDP na obyvatele a Prados de la Escosura dokonce na dvacáté místo.

Podle světové banky jsme dneska 2018 na pěkném 39 místě
https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_států_světa_podle_HDP_na_obyvatele…(2010–11)

Ovšem je potřeba vzít do úvahy, že za Masaryka jsme měli relativně zaostalé Slovensko a Podkarpatskou Rus, které nám zhoršovaly průměr a tak to v Čechách muselo být ještě o něco lepší, abychom se na to 10-20 místo dostali.

Co Magdalena Dobromila Rettigová? Četl jste to? Samé máslo, vejce, masa atd. Nikde nic o ramě ani palmovém tuku. Žádný separát ani sojové uzeniny.

Kolik lidí by si mohlo dovolit DNESKA jíst jako tehdy, tedy BIO a bez náhražek, aniž by se zruinovali?

Průměrný počet slepic: 3.4 (18 hlasů)

a komunisti to všechno prošustrovali. Kolikátí jsme byli v 89?

Průměrný počet slepic: 1.4 (9 hlasů)

In reply to by rk (neověřeno)

Trvalý odkaz

oprava Čmoude

Průměrný počet slepic: 1 (5 hlasů)

In reply to by rk (neověřeno)

Trvalý odkaz

Vy tady pindáte, ale aby jste se vyjádřil k skandálu s ovlivňováním voleb z v Rakousku ze steny SNR
VÁS ANI NENAPADNE. JSTE ZBABĚLEC.

U nás trempů a vodáku je nejhorší kvalifikace.

Průměrný počet slepic: 4.8 (6 hlasů)

dávat jako příklad blahobytu tehdejší republiky Rettigovou je opravdu mimo mísu. Moje prarodiče tedy rozhodně mezi tehdejší elitu nespadali. Dědeček chodil pěšky do zaměstnání denně 10 km, zpátky samozřejmě také, pracoval 12 hodin, babička vzpomínala jak jako dítě chodili, když byla pouť, sbírat slupky od pomerančů, a vykusovat tu bílou dužinu, asi po lidech, kteří vařili podle Rettigové. Také nenáviděla kočky, protože když zapomněli náhodou mléko na přístupném místě, tak kočky jim ho upíjely, a protože byla ze 7 dětí, tak měli přesně odměřené množství které mohli vypít. Samozřejmě že ne denně. Takže si s nějakými statistikami můžete víte co?

Průměrný počet slepic: 4.7 (18 hlasů)

Zatímco teď máme místo dotování Podkarpatské Rusi dotování bruselských euroúředníků, politických neziskovek z rozpočtů ministerstev řízených ČSSD a masivní odliv financí za hranice ČR.

Průměrný počet slepic: 5 (14 hlasů)

...to údajné " dotování" uvádí do souladu s tehdejší realitou. Aneb všemu bylo trochu jinak.
Zatím nebyl prohlášen za antisemitu, dokonce nebyl za antisemitu prohlášen ani Ivan Olbracht. Takže se dá sehnat, doslova za pár korun.

Průměrný počet slepic: 5 (5 hlasů)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.