A co bude pak?

Autor
Štítky

Není to poprvé, co píšu článek s tímto titulkem. A zřejmě to není ani naposled. V naší společnosti to ovšem vypadá, že tento titulek budu psát častěji a častěji. Ale musím začít od začátku.

Ve Vidlákově jsem napsaný na kandidátce ČSSD pro komunální volby. Nejsem člen a tak se moje role jmenuje příznivce a na kandidátce se to jmenuje nestraník za ČSSD. Nevstoupil jsem tam proto, že bych měl touhu být oranžovým socialistou, nenechal jsem se tam napsat ani pro moje levicové cítění, ale zkrátka za mnou přišli kamarádi, jestli bych za ČSSD nechtěl kandidovat. A tak jsem to udělal. 

Zjistil jsem, že to má spoustu výhod. Náš místní předseda je zároveň místostarosta a má žhavé informace z první ruky jak o dění v obci, tak o dění na okresní organizaci ČSSD. Má vazby na kraj a v minulém období jsem si tak mohl popovídat s Haškem i Sobotkou. Náš partajní předseda zároveň zastává roli přísné neutrality mezi názorovými proudy a bna druhou stranu se nebojí všem těm proudům říci, co si myslí, aniž by to někomu vnucoval. 

Včera jsme měli pravidelnou schůzi, kde nás poinformoval o chystaném stranickém referendu s tím, že i my nečlenové máme právo se vyjádřit, říci co si myslíme, aby ti tři z nás, co jsou členové, se mohli rozhodovat nejenom podle svého svědomí, ale i s vědomím, co si o tom myslí dvanáct ostatních nečlenů. Tož jsme si na toto téma dlouze povídali. 

Neměli jsme stejný názor. bylo tak padesát na padesát. Obě strany přinášely dobré argumenty pro své stanovisko, dozvěděl jsem se spoustu nečekaných pikantních detailů a s několika poznámkami bych se rád svěřil: 

Jednak se ukázalo, že tábor odpůrců vstupu do vlády s Babišem jsou ti, kteří našeho Andreje nijak nedémonizují, kauzu Čapí hnízdo vidí spíše jako politický boj než trestný čin, uznávají Babišovy výhody i kvality a vlastně se ani moc nezmiňují o jeho nectnostech.  Naopak příznivci vstupu do vlády s Babišem vidí našeho premiéra v demisi jako nebezpečné individuum. Dost mě to překvapilo. Čekal bych, že to bude spíš naopak.

Dalším společným bodem bylo, že všichni bez rozdílu se shodli na tom, že ať se ČSSD rozhodne jakkoliv, nejspíš jí to uškodí. Buď to schytá v předčasných volbách a nebo to schytá za tři roky a kousek v řádném termínu. Argumenty pro nebo proti referendu tak vycházely z jiných premis, než návrat na politický vrchol. Zde jsme se právě otřeli o titulek mého článku...  vedení ČSSD sice dokázalo rozeslat otázku pro referendum a k tomu hodně dlouhý materiál o koaliční spolupráci, ale slavní Hamáčkové a spol. nedokázali říci jedinou smysluplnou větu o tom, co bude po referendu. Ať to dopadne tak či onak. Ani slovo o postupu společné koalice, ani slovo o postupu v případě předčasných voleb. Referendum tak jaksi odděluje svět před a svět po. Horizont události. A tak jsme se shodli na tom, že Hamáček předpokládá, že referendum posvětí vstup do koalice. Jinak by snad proboha alespoň naznačil, že existuje i plán B. 

Hlavním argumentem proti vstupu do vlády bylo to, že volič zjistí, že ČSSD k ničemu nepotřebuje, protože Babiš sám je mnohem víc socan než oranžoví. Všechny ty nemocenské, důchody, přídavky na děti rozdá sám bez jakékoliv agitace ze strany SOCDEM a volič to zjistí. 

Hlavním argumentem pro vstup do vlády byl oddechový čas. Babiš se musí také trochu znemožnit, stejně tak se znemožní jeho ministři. (Například Šlechtová se svým psem u hrobu neznámého vojína). Ještě pár podpisů v Marakéši, pár prosazených Evropských směrnic a Babiš se zařadí do houfu nevolitelných. Ale jestli se ČSSD dokáže po všech inkluzích a gender tématech postavit do role soft Okamury a vymezit se tak vůči Andrejovi, to je krajně nejisté. 

Nakonec převládla myšlenka, že z hlediska komunální politiky bude lepší být ve vládě a nevnášet na obecní kolbiště státní témata, než mít předčasné volby s cejchem kazišuka ve vleku katastrofy pohořet i na obci. 

Tohle myslím v ČSSD u referenda převládne. Ještě pořád jsou tisíce starostů, kandidátů na starosty a vůbec kandidátů za zastupitelstev a protože košile je bližší než kabát, budou hlasovat pro vstup do vlády. Minimálně do komunálních voleb. Co bude pak... to je horizont události. 

    

Komentáře

Trvalý odkaz

"... zkrátka za mnou přišli kamarádi, jestli bych za ČSSD nechtěl kandidovat. A tak jsem to udělal. "
Kdeže jsem to slyšel naposledy, i to povídání kolem ...úplně stejné ... ještěže to alespoň cítíte levicově ...tak si to užijte!

In reply to by Anonym (neověřeno)

Trvalý odkaz

Dost okřídlená věta, nejdříve byla slyšet před 1989 o vstupu do KSČ. Šlo odmítnout- vymluvit se jen dvakrát, potřetí už to bylo o kotelně.
Pak po 1989 u kandidátky OF. O trochu později všechny strany pravdy a lásky ve smyslu: " Já sám sice nemám politické ambice, ale kdyby mě moji přátelé přesvědčili, že nejlépe posloužím své zemi na daném místě, tak bych, ač s jistým zdráháním, své místo na kandidátce zaujal, abych mohl splnit sliby voličům." - autor, Jim Hacker v Jistě pane ministře. další byli všichni kandidáti TOP 09. Pak Telička za ANO 2011 v Bruselu. A naposledy vím o Janu Rumlovi, když se dral na kandidátku Pirátů.

Trvalý odkaz

Každé přirovnání trochu kulhá, tohle moje taky. Ale prostě mi to připomíná, jak jsem se před více něž čtyřiceti lety stal kandidátem na členství v KSČ.

Trvalý odkaz

proč Godot a Anonym musejí nutně něco k něčemu přirovnávat.
Vidláka pozvali na schůzi, potažmo dali na kandidátku, protože jim nezůstává dlužen za útratu v hospodě, když se tam ožerou jak prasata, občas je ochoten udělat takovou samozřejmou věc, jako je pomoc sousedovi - to se dnes nenosí - a umí dobré klobásky. Prostě normální soused, jakých bylo před 30 lety všude plno.
Má svůj rozum - to je ai to nejhorší - a své názory. A zřejmě ví, kam míří a na co cílí.
Budiž mu Bůh nápomocen.
Konec.
Teda Amen.

Proste to vypada stejne.

CSSD je eurohujerska partaj, Hamacek silha po postu ministra vnitra, dal chtej armadu a justici - takze budou odpovedny za vsechny katastrofy co se ritej. Kdo to schyta az se lidi budou chtit nekomu pomstit. Ten vysoko daleko nebo ten po ruce.

Po revoluci se taky kopalo do tech dole, dodnes je z toho narodni sport a kdo se jich zastava.
Vazne si myslite, ze kdyby ta soudkyne z lidu rekla na, tak by Horakova byla nazivu? - Ani nahodou a babu chytli a zavreli do lapaku za to, ze odrikavala predepsanej text uplne stejne jako Horakova.

Jenze Horakova byla strara zkusena zenska a se zkusenosti v politice a prokuratorka pomocnice byla mlada holka starajici se spis o herectvi. Stejne se na ni havloidi pak vyradili.

Hmm, mám pocit, že Targus je buď z vesnice/dědiny nebo to tam zná a ví, že toto celostátní škatulkování na vesnici neplatí a jde o jména...

Tvoje argumenty jsou super, ale jaksi neberou v potaz to zakladní, že na dědině to funguje jinak jak na kraju nebo celostatně, kde na vesnici jde fakt o ty jmena a proto nikd ytvoje teorie nebude platit...

Řeknu ti to jinak, KDU mám za vlastnizradce, ale kamarádím se s jednim členem, podle tvojí logiky bych nemohl, protože x věcí co KDU udělala...

Ano, to je presne ono. Stejne takhle za komunismu.

Jaktoze se teda vzpomina na nejaky kulaky co byli ve vezeni? - Na vesnici tenhle byl kamarad i kdyz komunista, tamten byl kamarad i kdyz komunista a pak se to nenavidi po generace. Protoze se na nekoho zapomelo a ten kamarad nebyl a odskakal to.

No podle my logiky byste mu mel na potkani vypravet, at z ty partaje zlodeju a vlastizradcu vystoupi, ze to za ne jednou schyta. - Kdyz uz jste kamarad a zalezi vam na nem. - Nevim, proc by to nekdo nekde nemohl udelat. Jakmile by se tyhle strany zacali ocitat bez clenu, tak by rychleji menily svou politiku. O moc rychleji.

Znate Hemingwaye? Ten popisoval, co si vesnicani delali ve Spanelsku.
Kdyz byla valka v Jugoslavii, tak si myslite, ze se tam na vesnicich nevrazdili?
Kdyz vyhaneli po Mnichovu nemci cechy a pak po valce obracene, tak to bylo na vesnicich nejak slusnejsi? Ty prispevky o konci valky na to moc neukazovaly.

A pro me, chcete rici, ze to ve meste nedelali? Ze to nedelli narody vuci sobe?

Co si uvedomit, ze vsude jsou lidi, vsude jsou vztahy mezi nima a pokud chcete aby byl poradek tak spolu musi mluvit i lidi co se nenavidi, co maji jiny nazor atd.

Aby neexistovalo to co rikate, pak musite mit v jedne vesnici pouze a jenom lidi stejneho nazoru atd. Ale jak to chcete udelat, kdyz i v rodine je kazdej jinej...

Ty prispevky o konci valky ukazali jenom "ze doba, kdy bylo vse dovoleno" dala pruchod starym krivdam, frustracím atd. kdy lidi dostali pocit beztrestnosti. Je to hnusne napsat prop dnesni lidi co si mysli ze je svet dokonalej, ale "krizova situace" ukaze pouze to ze jsme lidi a lidi se pretvaruji a nejsou vsichni hodni...

Trvalý odkaz

Dle mého názoru v obcích a malých městech do cca 4-5 tis lidí by mělo být povoleno kandidovat pouze jako jednotlivci. Žádné stranické čachry, kdy se plní kandidátky "populárními osobnostmi", které ani pracovat pro obec nechtějí a uvolňují místa po zvolení stále stejným bafuňářům.
To že Babiš zničí ČSSD (a ničil v minulém období) je pouhé klišé, ničí se zcela samy a Hamáček (takový Sobotka bez Dienstbíra) to nijak nevylepší. Co by jim pomohlo je pouhé a jednoduché definování co pro lidi chtějí udělat (viz. církevní restituce) a za tím si pevně stát. Tak je to prosté.
Hezký den. J.

A zakázat zákonem místní koalice proti tomu, kdo volby opravdu vyhrál.
Kupř. u nás se člověk, který měl největší počet preferenčních hlasů, nedostal ani do zastupitelstva.

In reply to by Targus (neověřeno)

Trvalý odkaz

Nechápu, pokud by se zavedlo, že každej kandiduje pod svým jménem, tak ten co dostal nejvíc hlasů by se tam dostal.

Pak ale nechápu, proč by se 10lidí z 11 nemohlo domluvit, proti tomu jednomu? Neexistovali by ony preferenční hlasy, byl by pouze hlas, který by volil.

Trvalý odkaz

Diagnóza: ČSSD
Specifikace: netřeba
Poškození: nevratné, nevyléčitelné
Dobrovzdání: neexhumovat!
Jen malý příklad z existence: Švitořilo se na internetu, že partaj si s kontokurentem mínus 300 mega (strana kontra nebožtík právník) prý nechala po debaklu ve volbách od amícké agentury kterou si prý pro svou neúspěšnou kanditaturu na prezidentku prý předtím najala jakási americká slípka [pozn. vyhrál tehdá konkurenční kohoutek], aby jim tato pro normálního smrtelníka jistě těžce předražená firma sdělila, proč volebně dopadli jak dopadli. Ale třeba dostali slevu za nějakou tu pořádnou budoucí úlitbu, byť podobnou tomu, jako když hospodář spokojeně podrbne za ouškem některé své zvíře z chovu určené po dostačujícím vypasení k porážce. No a agentura se prý dobrala k tomu, že strana prý moc propagovala automatizaci práce a občan se prý moc bál, že mu kepl nahradí jeho flek a on už prý nebude moci pracovat. Ano, i toho lze v kariéristice České Republiky dosáhnout!

Nač tolik okolků, ta agentura se jmenovala STG, vybral ji Sobotka při své návštěvě USA ještě coby premiér, ČSSD radili Julianna Smootová a Dan Kanninen, a STG kampaň pojala podle svých zkušeností z Rumunska a Maďarska https://www.cssd.cz/media/cssd-v-mediich/sobotkovi-maji-s-kampani-pomoc….
Typicky americký přístup pohledu na Evropu. To je jako radit Němcům jak integrovat islámské imigranty podle zkušeností z Ukrajiny.
Zde jsou v plné kráse https://archiv.ihned.cz/c1-65594100-radili-obamovi-ted-je-chce-cssd
Na důvod neúspěchu se mohla ČSSD zeptat svých voličů. Většina jim utekla kvůli okatému bruselskému řiťolezectví Bohuslava Sobotky u Jean-Claude Junckera a postoji ČSSD k přijímání evropských směrnic a imigrantů. Další ztratili při pokusu oslovit liberálního městského voliče Jiřím Dienstbierem. Pak naštvali slušně vydělávající skupinu lidí svým návrhem daní. Pak lidé viděli ten nárůst počtu úředníků ve státní správě a servilnost vůči Berlínu. A pak naštvali úplně všechny svým postupem v demisi nedemisi. Miloš Zeman měl Bohuslava Sobotku tou holí přetáhnout opravdu, zasloužil by to. A po celou dobu dělal Sobotka taktickou chybu, že se nesnažil domluvit s M. Zemanem. Jejich spory poškodily celou ČSSD. Řiťolezectví B. Sobotka zvládl v Bruselu dobře, kdyby trochu chtěl, jistě by to zvládl i s M. Zemanem.
Nemuseli najímat agenturu, analýz volebních neúspěchů ČSSD měli plný internet. Stačilo číst a naslouchat voličům, ale to ČSSD nezvládla.

Příčiny neúspěchu jsou zjevné, Váš výčet bych doplnil o inkluzi. Jak píšete, stačilo naslouchat.
Jenže oni nechtěli (nechtějí) o těchto zjevných příčinách, museli by provést změnu a to je to, co za žádnou cenu nechtějí. Celou dobu Sobotkova vládnutí nedělali nic jiného, než se chystali na to, nic neměnit! Proto musela agentura (jak píše Mássel) vypátrat jinou nekontroverzní příčinu, jejíž charakter je nenutí nic měnit:

"No a agentura se prý dobrala k tomu, že strana prý moc propagovala automatizaci práce a občan se prý moc bál, že mu kepl nahradí jeho flek a on už prý nebude moci pracovat."

Jestli je to doopravdy tak, tak je to skvost možná větší než Flanderkovo známkování nálad obyvatelstva.

Hamáček je pokračováním Sobotky a Špidly. Podle toho to tak vypadá a podle toho to tak dopadne.

Admirále,
na inkluzi jsem zapomněl. Díky za doplnění.Ale ono by se toho našlo ještě více, např. jak chtějí šetřit a řídit státní kasu, když jsou díky sporu s Altnerem před krachem a mají dluhů tolik, že z ČSSD může být bezdomovec. Nebo proč najednou Babišovi nadávají, když celé předchozí roky ve vládě s ním mlčeli. :-)

Trvalý odkaz

A proč ne, třeba Vidlák v pozici komunálního politika bude mít možnost říkat rozumné názory, které ve stranické organizaci zanikají. A možná i něco změní k lepšímu.

Trvalý odkaz

Myslím, že první komentáře jsou příkré a úplně nevystihují podstatu, pan Vidlák asi neleze do strany, ale zajímá ho obec a možná, že dotyční jsou jeho kamarádi a proč ne. Lépe poctivý člověk v zastupitelstvu, i když myslím, že možná bude brzy znechucen, pokud se i u nich praktikují různé nekalosti tak jako jinde. Jinak ČSSD je strana prodaná zámořské velmoci . Hamáček členem Aspen institutu, podívejte se, kdo také je členem pražské pobočky, nemůže udělat nic jiného než to, jak jednal Sobotka, protože je přísně řízen a stranu potopí. Včera článek na AE a o vazbách na Bakalu. Tam je také zdroj nenávisti vůči Zemanovi, který slouží jiné skupině. Je mi to líto, koho pak levicový volič má volit? Komunisti se mi příčí a navíc slouží jako taková vata, udělají také všechno, co se po nich bude chtít. Teď jsem ale zvědavá, jestli se prezident vyjádří k palestinskému masakru při jeho izraelomilství.

masakru vyjadřovat nebude. Není důvod.
Pokud je mi známo, jsou zabíjeni Palestinci, kteří narušují izraelskou svrchovanost svými pokusy o nepovolený vstup, případně o poškozování cizí věci (hraniční zeď).
Navíc velmi dobře vědí, co je čeká, když se o to pokusí.
Pouze duševní jelito (Vidlákova prasátka, promiňte) se pokouší znovu a znovu sáhnout na vedení velmi vysokého napětí - VVN, jestli to náhodou ve zdraví nepřežije.
Anebo taky krkavčí matky s vidinou tučné odměny v USD za smrt svých dětí.

Trvalý odkaz

Nevím jak velká je obec vidlákov,ale menší obce jen přihlížejí,vypisují,plní nařízení z z vrchu.a když něco,pokaždé narazí na dno pokladny.
Proto je práce zastupitele spíš koníček a radost,když se něco povede.

Trvalý odkaz

V Německu prý mají staré přísloví:
"Se zloději šel, se zloději byl viděn, se zloději byl chycen, se zloději sedí".

Myslím, že česká varianta je:
"Od sráčů se nechal ukecat, se sráči byl vídán, místo sráčů byl chycen, namísto sráčů to vodsral."

+ tedy drobná analýza "za co?"
Proč se přidal? Asi v tuše všelijakých davových výhod
Proč to odsral? Asi nejlépe typické: "za blbost platí!".

Upřímnou soustrast Vidláku! :-)

Trvalý odkaz

Neviem, nechce sa mi studovat vase zakony ohladom kandidatury v obecnych volbach. Nemoze sa u vas registrovat nezavisly kandidat na zaklade urciteho poctu zozbieranych podpisov od obyvatelov obce? Musi sa ist na kandidatku strany?

Může kandidovat na kandidátce politické strany jako nestraník, to záleží jen na té straně zdá jej dá na kandidátku, běžně to dělají právě pokud se jim podaří přemluvit nějakou známou osobu. Též může kandidovat jako nezávislý, musí ovšem doložit petiční listinu s počtem petentů, daným zákonem. Upřímně říkám, že Vidlákův vstup do politické strany nechápu. Vstup by měl smysl, kdyby se hodlal dát na dráhu kariérního politika. U něj bych to přivítal.

Trvalý odkaz

Zabudol som dat do komentara svoj nick.

P. S.

Otazku som daval preto, ze poniektori (Targus a i.) napisali, ze ho ludia poznaju, ze pomaha, ze je dobry sused...Tak to by potrebny pocet podpisov hravo ziskal, nie? Potom preco ide na stranickej listine?

Trvalý odkaz

aby Vaši kamarádi z ČSSD, zůstali i nadále Vašimi kamarády, až je ve volbách přeskočíte díky preferenčním hlasům

Trvalý odkaz

Jsem starostou v opravdovém vidlákově (150obyvatel) již 24 rokem (on to opravdu, ale opravdu nikdo nechce)(jo a je mi 48)
na sněmu starostů JČ kraje se blahé paměti objevil ministr vnitra dubl Dr. Ivan Langer. Tenkrát hýbala světem reorganizace záchranných složek do čehož spadá i SDH. Při následném rautu a volné diskusi byla poněkud vášnivá debata mezi kolegy a k tomu se přitočil pan ministr a od nejmenovaného kolegy vyslechl, co si o zmiňované reformě myslí. Závěrem pan ministr položil otázku. Pane starosto a Vy jste z které strany? Odpověď která následovala podle mne vystihuje vztah národa k politikům. (kromě toho že pan kolega má cca 2m a 130kg takže chvilku to vypadalo že ho chce sežrat). Pane ministře, já nejsem ze žádné strany, já jsem slušný člověk........

Trvalý odkaz

Je to trochu mimo téma, ale byly kolem toho tady docela vášně :-). Jedná se o ten případ kdy číšník byl zmlácen 7 ožralými turisty a policie konala prý strašně laxně.
Tak už se ví, že policie laxní tedy nebyla, jenže je to ještě horší :-). Možná proto teď leze Zeman do prdele Izraelcům poněkud víc, aby z toho neudělali ještě větší humbuk :-).

http://tn.nova.cz/clanek/policiste-sli-pro-rvace-co-zbili-cisnika-jenze…

In reply to by Johnny Mássel (neověřeno)

Trvalý odkaz

A co teprve měnit pleny v LDN u pacientů s Alzheimerem! Tam nestačí prostý slovní souhlas, ale měl by být písemný se dvěma svědky! :-)))

Trvalý odkaz

Komunální volby, zejména v obci jako je např. Vidlákov nejsou ani tak o politice pražských (brněnských) partajních grémií, jako o schopnosti místních kandidátů udělat něco pro obec - lhostejno jestli kandidují za ODS, ČSSD, KSČM, lidovce a pod.
Jestli kamarád Vidlák bude zvolen (já to občanům Vidlákova přeju), pak se obávám, že mu už moc času na jeho "kydy" nezbude. Práce v obecní zastupitelstvu stojí, mimo jiné, hodně času.
Jinak tak, jak kamaráda Vidláka virtuálně znám, bych ho ve větším městě viděl spíše na kandidátce Pirátů. :-)

Rozumím Vám, v komunální politice menších míst jde o to, že je třeba vybudovat chodník, zajistit dopravní obslužnost, školku atd. Nemyslím si ale, že je jedno, pod jakou vlajkou se kandiduje.

Trvalý odkaz

SITUACE V ČSSD
Odpověď na otázku" co bude pak ?" musíte hledat ne v budoucnosti, ale v nedávné minulosti a současnosti ČSSD. Dnes je sociální demokracie v hluboké krizi. Jsem také levicový volič. Obě strany na levici dlouhodobě selhávají. Toto se odráží ve volebních výsledcích. Jeden by očekával, že po takovém debaklu vedení strany vyhlásí pohotovost nejvyššího stupně a začne situaci řešit. K tomu slouží sjezdy a jednání nejvyšších orgánů strany. Výstupy z těchto jsou tristní. Místo volby krizového vedenía poctivé odborné analýzy příčin, které vedly k pádu strany. Vedení zorganizovalo sjezdové "taškařice", kde se zvolilo staronové vedení. Delegáti odjeli domu bez konkrétních závěrů a úkolů jak dál postupovat. To svědčí jen o tom, že ČSSD není akceschopná.
Světlo na konci tunelu vidí ve vládním angažmá. Toto není motivováno cílem prospět straně jako takové, jako spíše zmocnit se ještě na chvíli "koryt" pro vyvolené. Referendum má sloužit jen jako alibi pro Hamáčka spol. Postup a složení zástupců vyjednávajících koaliční smlouvu svědčí jen o tom, že si v ČSSD neuvědomují závažnost situace. Jejich požadavky na počet a obsazení ministerstvech vůbec neodpovídá objektivní
situaci po volbách a ve straně. Je to drzost poražených, kteří se tváří jako vítězové. Podmínka o pře-volení pozic ve sněmovně v neprospěch SPD svědčí jen o tom jak pánové zastupující demokratickou stranu provádějí DEMOKRACII v praxi. Pánové Hamáček, Onderka, Zimola a další nesou přímý podíl na situaci v ČSSD.
Užijí si svých pár minut slávy a skončí na smetišti dějin. ČSSD dnes připomíná legendární Titanic, na horní palubě ještě panstvo tančí a loď jde ke dnu. Potápějící lodi střelil první torpédo pod čáru ponoru "nejlepší" a "nejslušnější" premiér Sobotka. Mimochodem je to teprve rok co poletoval sliboval a odvolával demisi. Neměl v
sobě ani tolik slušnosti, aby se voličům a spolu straníkům omluvil jako Standa Gross. Vypařil se jako chlór. Má asi důvod. Další ránu dostane sociální demokracie v komunálních volbách. Co bude pak ? Věřím, že ve straně je spousta poctivých funkcionářů a levicově smýšlejících členů. Musí následovat na všech úrovních analýza příčin krize. Ujasnění si v jaké konkrétní situaci je strana. Následně zhodnocení všech aspektu ovlivňujících
akceschopnost strany. Včetně finančních a personálních a dalších. Přijat konkrétní opatření a úkoly k obnovení akceschopnosti strany. Domnívám se, že to povede k rozštěpení strany a doufám, že dojde k očištění strany. Jak již několikrát zde zaznělo. Na ulici stále leží 30% levicových voličů, kteří nemají koho volit a hledají jiné řešení.
ČSSD v současné podobě je nevolitelná a neformovatelná.

Standa Gross byl totiž v podstatě slušný člověk, takže když ho nachytali na švestkách, nedokázal ani pořádně lhát, což je pro politika v Čechách základní kvalifikační předpoklad. Když v úplně stejné situaci přistihli Kalouska, tak s drzým čelem prohlásil, že jsou to pomluvy a lži a smrdí nám v parlamentu dodnes.

Trvalý odkaz

Jsem, jak se dlouho dobu studuji, v podstatě sociální demokrat. V té podobě, jak s tím začali pradědečkové. Marx je dobrej, ale ne všechno. Popis kapitalizmu nemá trhlinu, nutnost vládnutí děl. třídy, na to nevěřím, proto nemohu být komunista. Člověk je totiž dračí setba, a s tím se nedá nic dělat. z toho komunizmus nevyroste.

Ale až se Hamáček nemožní, a ČSSD padne, až se udělá prostor pro levicovou stranu ala Foldyna, Keller, pak se budu angažovat.

Podpora stávající soc. dem. byť na místní kandidátce je podpora nepřijatelně stávající nadstavby

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

Storage area, 26, is one <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> of the largest child, dell : garage in 2002, his or her dad announced over 04 years of career, finally handed over 40. 2% on threes statement card. From a quite young age, Stephen throughout the shooting learned how to shoot at the feet of the master, when dad refused to take him to the hornets teaching, Stephen will be pursed oral cavity, not because can't go to see those big-name players, the old you're, but because he also strive to be with my dad, to apply his shot.

At age 9, garage is of his very own <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> amateur league teams involving players, only if the coach would need to outside shot collapse with the opponent's zone will become sent. Recalled the yourself, garage proudly said: "when My spouse and i was a defense specialists, all start from there. "

To go returning to <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> the original text, once the garage near the baseball in midfield, people tend to overlook essentially the most important thing: pool soccer ball skills. Sonya, thanks to help his mother, then a 5 feet tall 3, cordial and some stubborn woman again while doing so, she was in high school graduation played point guard, looking at the volleyball after into the campus of Virginia technology, and meet the garage there's father. "If I dribble towards coast, I have to choose to shoot or go, it's my limit. "Dell claimed, "people started for Stephen impression is all he'll beautiful posture hit pictures, but before becoming a new striker, he already was an improved control player, people often ignore it. After his / her dribble shot, is I the most beautiful moments. Thanks to his / her mother. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry basketball shoes</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost adidas</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd shoes</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost</a>

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz
Trvalý odkaz
Trvalý odkaz
Trvalý odkaz
Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.