A dál?

Autor
Štítky

200.000 lidí demonstrovalo na Letné proti Andreji Babišovi. Takhle dopadlo našich třicet let demokracie. I když máme ústavu, kterou koncipoval ó velký Václav Havel, i když máme moc zákonodárnou, výkonou a soudní, i když máme dělbu moci, svobodné volby, komunální správu, krajské instituce, i když máme statisíce úředníků, i když přejímáme tisíce stránek směrnic z EU a vůbec přejímáme celé pasáže unijního práva jako celku, i když máme mezinárodní dohody ve kterých se zavazujeme k lecjaké ptákovině, dokonce i když jsme z hlediska ekonomiky a stavu demokracie asi třicátá až čtyřicátá země z dvou set na světě, stejně za všechno u nás může jeden člověk. 

Musíte uznat, jistý pokrok tu je... před třiceti lety za všechno mohla Strana s velkým S, která se nechávala volit sama, žádná opozice nebyla, neexistovala soukromá m média a vůbec nebylo ani snadné ani bezpečné nějak demonstrovat. 

Poslechli jsme si, že Babiš může za sucho i mokro, může za justici, stav silnic, je v podstatě diktátor, chce moc, moc a moc, je nebezpečný celému civilizovanému světu, ale občanská společnost se naštěstí probudila. Podle organizátorů se probudila o dost víc než podle policie, je jich prý 350.000.  

A dál? 

Kromě toho, že se slaboučká sociální demokracie může šprajcnout a nepodpořit vládu při vyslovení nedůvěry se nestalo vůbec nic. I kdyby na Letné bylo skutečně 350.000 lidí, Babiše jich nevolilo ještě mnohem víc. Nějaký milion voličů, kteří to hodí komukoliv, jen ne Babišovi u nás nejspíš bude. A k tomu tu bude ještě hodně voličů, kteří mají Babiše na háku a úplně nejvíc voličů je těch, kteří mají celé volby i s celou naší demokracií u zádele a vůbec k volbám nejdou. 

Byla to velká masa lidí, sdělila do éteru své požadavky, ale nic dalšího z toho neplyne. Babiš má mnohem víc protivníků a nebezpečnějších než jsou pokojní demonstranti. 

Další setkání bude 17. listopadu. Možná tam bude zase víc lidí. Možná jich už bude tolik, kolik jich bylo v roce 1989. 

A pak se podíváme v přímém přenosu, jak to tenkrát doopravdy bylo. Zda nám komunismus padl kvůli demonstracím nebo kvůli předání moci, které už bylo dávno někde dohodnuto a zorganizováno.  Uvidíme, zda kvůli demonstracím padne Babiš. Moc bych si na to nevsadil. Za posledních třicet let demokracie u nás padaly hlavy výhradně z vůle poslanecké sněmovny. A do voleb daleko. 

Prolbém je v tom, že u nás žádná veřejnost, ani ta vůči Babišovi nepřátelsky naladěná, nesnese násilí. Milion chvilek nemůže zastavovat dopravu, blokovat zásobování, zapalovat popelnice, házet dlažební kostky. V té chvíli ztratí jakoukoliv podporu. Jak se začnou objevovat maskovaní Atifáci, přestanou jezdit rodiny s dětmi. 

A vzhledem k tomu, co jsme viděli v posledních letech ve světě kolem, dopadne to podobně i v případě nějaké té mrtvoly. Okamžitě by to znamenalo, že se lidi zavřou doma, protože jedna věc je demonstrovat pokojně za demokracii a jedna věc je demonstrovat  za hvízdání kulek. 

Babišovi stačí, když nechá demonstranty být, ať si demonstrují. Dokud nezaloží stranu a nepustí se do politiky, nemohou ho ohrozit. Pokud začnou dělat bordel, nemohou ho ohrozit, dokud nezi ně budou chodit Totálně Odvaření Politici s Kalouskem v čele, nemohou ho ohrozit. A pokud do politiky vstoupí, ušpiní se od toho hnoje, že budou od Babiš k nerozeznání. 

Všímáte si, jak rychle se ušmudlali Piráti a všichni ti staří političtí pardálové sice mohou milionkrát mluvit o slušnosti, ale nějak to na nich nikde není vidět? 

Mně osobně z toho vychází, že demonstrace mohou přinést jediný výsledek... mohou demaskovat mýtus pádu totality, jak stateční studenti na náměstích přinesli demokracii.  A mohou v Evropě vyrobit dalšího Orbána, který ví, že po něm všichni jdou a musí se snažit a nesmí dělat chyby. 

My ostatní si můžeme být jisti, že oligarcha, aby zůstal naživu a bohatý, bude spouštět ten nejvelkolepější sociální program, který tato země zažila. Důchodci už dostávají. Rodiče s dětmi také. A těch možností do budoucna - odpouštění dluhů, zaražení exekucí, zaražení byznysu s chudobou, stavba sociálních bytů, prodlužování dovolené, zvyšování minimální mzdy, právo na práci, levný internet... 

Oligarcha bude muset. Demonstrace mu ukazují jednu věc. Opozice i koalice mu zakroutí krkem, pokud dostanou příležitost. Každá tato demonstrace mu připomene, že má jediného spojence - českého voliče. Toho nesmí naštvat. 

 

 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Z kuloárů pražského magistrátu (více na www.info.cz/praha/Pražská koalice...):
Zastupitelé hlavního města Prahy mají za sebou další noční jednání, které v závěru přineslo jedno fiasko. Zástupitelka za Pirátskou stranu Eva Horáková navrhla, aby magistrát vyslovil podporu demonstraci proti premiérovi Andreji Babišovi, která se uskuteční v neděli na Letné.
„Potřebovali 33 hlasů, ale nakonec získali jen 29. Primátor Hřib pak řekl, že neudeřil před hlasováním do gongu, tak se hlasovalo znova. To ovšem získal jen 32 hlasů.“
Hlasování dvakrát o jedné věci je nestandardní a pro zpochybnění musí existovat nějaký faktický důvod.
---
To jsou tragédi.

Zatím bez slepic

Hřibovi, aby se přejmenoval na Čirůvku, anebo Holubinku, a úspěch bude zaručen. Taky by to mohl převekslovat na Olověnku, to by bylo taky sympatické příjmení...

Zatím bez slepic

A co takhle Satan?

Zatím bez slepic

In reply to by weissbach (neověřeno)

Trvalý odkaz

se primátorovi v zákulisí Maggisrátu přezdívá od začátku.

Zatím bez slepic

Alespoň v tomto jsou konzistentní. Ale jinak to vládnutí na pražském magistrátu vořou jedna radost. Jen tak dál, ukazují, jak by to vypadalo, kdyby se nedopatřením tyhle smažky dostaly do vlády.

Zatím bez slepic

Tohle je ovšem dvojsmysl, myslíte že by dostávali zadarmo hulení, nebo by se mohli jít zadarmo napást na státní pozemky?

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

To je poctivá, každodenní, politická práce zahraničních agentů.

Také se ptáte doma každý den, když vám žena uvařila oběd: Dnes jsi uvařila oběd. A co dál? Co tím myslíš? Co tím sleduješ? Oběd se snědl a co očekáváš od zítřka či pozítřka tím, že jsi uvařila oběd? Proč jsi to udělala?

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Kosu. Vlkovi při psaní musel kapat ejakulát i z obrazovky. Divím se, že to dopsal a nepřilepil se ke klávesnici.

Zatím bez slepic

Vlkovi chybí přesně totéž, co demonstrantům. Odvolejme Babiše, volají. Dobře, a co dál? Nikde nevidím, že by představili nějakého kandidáta. kdo by tedy byl novým premiérem? Petr Fiala? Nebo snad Miroslav Kalousek, Mirka Němcová, Bartoš či Hřib? Vlk v tom nemá jasno, ale ve své nenávisti k Babišovi je schopen volit sdružení, které vznikne sloučením ODS, TOP09, STAN a KDU-ČSL nebo v nenávisti k Zemanovi Jiřího Drahoše! Bude si muset počkat na další volby a jen bych připomněl, že sloučení 4 politických stran automaticky neznamená součet jejich mandátů, protože mnohým lidem budou vadit politici a názory z některé ze slučovaných stran. Někomu církevní restituce, někomu pohled na Evropskou komisi, dalším Kalousek. Mohou si odepsat tak čtvrtinu voličů, kteří by jim při sloučení utekli jinam.
Ale vlk by klidně volil Kalouska, aby se zbavil Babiše! Tomu se říká vyhánění čerta ďáblem.
Jestli chtějí demonstranti uspět, musí představit nějakého vhodného kandidáta proti Babišovi, kterého by udělali premiérem. Někoho čistého, kdo nebude ušpiněný politikou jako - Kalousek. Zatím jde jen o výkřiky do tmy. Odvoláme Babiše! A co dál?

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Přitom dojde-li na EU, ptá se Vlk beránků a oveček: Dobře, pastýře odvoláme... A dál? Chápete, jak temný les je vůkol? Lepší toto než rizika věcí budoucích! A můžeme si za to všechno vlastně sami, že je na nás pastýř zlý... Tomu se prostě říká konzistentnost.

Zatím bez slepic

Spolu s velkým básníkem (zcela výjimečně nemám na mysli Ládika):
…, že strach z něčeho po smrti,
z těch krajů neobjevených, z nichž nikdo
se nevrací, nám ochromuje vůli
a dává snášet raděj zla, jež známe,
než prchnout k jiným, o nichž není zpráv?

Zatím bez slepic

Kdo to napsal?

Zatím bez slepic

… a vložil to do úst princi dánskému. Ta pasáž začíná (ale překlady jsou různé): "Žít, nebo nežít..?"
Dnes tedy máme spíš: "Volit, nebo nevolit? Demonstrovat, nebo nedemonstrovat?"

Zatím bez slepic

Což o slova z Hamleta,

sám Minář nám s tím úžasným MY sděluje:
https://www.novinky.cz/domaci/508525-nepolevime-dokud-babis-neodejde-ri…
Z odkazu.
DOTAZ:
"""""""""Ale to by také mohl stát Andrej Babiš v pozadí a pořád vše řídit, jako je tomu třeba v Polsku.
ODPOVĚĎ Mináře:
To se může stát, ale pro nás je nepřijatelné, aby v demokratické zemi člověk s takovým střetem zájmů, trestně stíhaný, PŘÍMO všechno kontroloval a řídil. """"""""""""

Tak už to prostě pochopte, v zastupitelské demokracii také nevládne LID PŘÍMO, ale jsou mu nastrčeny figury, jejich prý zastupitelé poslanci....kteří tak nějak zastupují i ty nevoliče a většina z menšiny si pak i sestaví vládu....

A AB se dopustil smrtelného hříchu, obešel ty, které má jako pracháč sponzorovat a jen nepřímo, skrytě, si hezky přes ně vládnout.........

Co kdyby to napadlo i ty jejich sponzory v pozadí, kam by tak stávající političtí šíbři došli, čím by se pak živili.

Prostě i tomuto bývalému studentovi, nyní aktivistovi na plný úvazek někdo nalil do hlavy, že když nebude AB přímo kontrolovat a řídit, už to bude hned onačejší, takové zastupitelsko - demokraticky správnější a lepší.........

A až se to případně podaří AB uštvat, tak aktivistům povyrostou křídla a vrhnou se na další, co skupině "MY" přijde, že je také vnímá, či vnímat bude, jako nepřijatelné...
Předpokládám, stále ta Benešová, a pak hned Zeman....a pak další a další, až tu bude samá přijatelná "pravda a láska", kam se podíváš....

A pak se rozjedou s kulturní frontou mimo Prahu, převracet na jejich víru ty ještě stále vzpupné "méně vzdělané, méně vydělávající a jinak informované", kteří nejsou ještě jako ONI .......

Je to marný, je to marný, je to marný.....

Zatím bez slepic

starce Vlka.

Když už jde o transcendento mám raději:

Hospodin jest můj pastýř,
nebudu míti nedostatku.
Na pastvách zelených pase mne,
k vodám tichým mne přivodí.
Duši mou občerstvuje,
vodí mne po stezkách
spravedlnosti pro jméno své.
Byt' se mi dostalo jíti
přes údolí stínu smrti,
nebudut' se báti zlého,
nebo Ty se mnou jsi.
A prut Tvůj a hůl Tvá,
tot' mne potěšuje.

Zatím bez slepic

Díky,
nádherný žalm a ještě v Kraličtině.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

zajímavé to, že Milion chvilek je postaven na STB-áctví Babiše, ač slovenské soudy věcně potvrdily, že Babiš nebyl vědomým agentem STB. Je zajímavé, že nikdo z novinářů či politologů se nezajímá o to, že státní zástupce Šantroch už 2x avizoval ukončení policejního vyšetřování kauzy Čapí hnízdo. Naposledy loni, kdy oním datem měl být konec roku. Od trestího stíhání Faltýnka už upustil sám. Včera nebo předevčírem jsem četl, že příslušný státní zástupce sám stáhl obžaloby komunálního politika, kterého obžaloval v roce 2015. Je zajímavé, že tohle hodno pozornosti tzv novinářů není. Jak dlouho má být kdokoli trestně stíhán, jak dlouho má být kdokoli podroben obžalobě a je to opravdu normální, aby státní zástupce (kompetentní státní zástupce) někoho protahoval léta trestním stíhání a soudním řízením, aby nakonec sám svou obžalobu stahoval? jak je to v případě Babiše a Čapího hnízda? Jaké vysvětlení podal nejvyšší státní zástupce, když prezident uvedl, že úspěšnost státních zástupců je 28% u obžalob politiků? Jen zpochybnil ona %. Pokud není schopen obžalobu prokázat, není náhodou nekompetentní? Nedehonestuje? Vzpoměňte na aktivistku Šabatovou, kterak onu ředitelku zdravotní školy několik let protahovala soudní mašinérii. Dodnes se té ředitelce neomluvila. A státní žalobce si může střihnout žalobu jen tak z cvičných důvodů? Nebo z jakých důvodů podává žalobu, o které musí sám vědět, že neuspěje. Právní stát? Nu novináři holt mají raději své emoce. Palata v Deníku se obrací se svými emocemi na voliče Babiše. Obdobným způsobem jako Issová s Mádlem ve svém slavném virálu. Inu oni opravdu respektují demokracii a volbu jinou, než tu jejich. Nu nevím, novinářskou práci sei představuji přece jen trochu jinak.

Zatím bez slepic

jsem zvědav, kam se v té české demokracii dostaneme - třeba po příštích volbách. KSČM byla v české demokracii prohlášena za tu se kterou nikdy. Dnes je to tabu rozšířeno o Okamurovu SPD a ANO z trestně stíhaným Babišem. Lidé ho sice jako trestně stíhaného zvolili, ale halt ty skutečně "demokratické" strany a čeští novinářští obhájci té pravé demokracie nám ty volby prostě nahradí. To by bylo, aby to nedokázali.

Zatím bez slepic

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ja nevim, proc to nezjednodusi. At nam proste reknou koho volit a co si myslet o znasilnenich ilegalama. Kdo ma porad hadat, co vlastne chteji. Ne nadarmo je kavarna zenskyho rodu.

Zatím bez slepic

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

Alternativou je menšinová vláda, nebo se někdo trhne a zruší dosavadní tabu. Ale zatím je to daleko a je velká šance, že se spousta malých stran do parlamentu vůbec nedostane,a scéna se dost pročistí.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jistě taková možnost samozřejmě je, ale co když to dopadne tak, že díky těm podmínkám s kým ano a s kým ne se ocitneme ve vládní krizi a nikdo nebude schopen sestavit vládu. K tomu prezident ala Drahoš, Hilšner nebo Mikuláš Bek. To by byl myslím pěknej cvrkot. A k tomu naši skvělí novináři, Chvilky pro demokracii se svým ráciem. No raději ani nespekulovat..

Zatím bez slepic

In reply to by Alex (neověřeno)

Trvalý odkaz

Věřme voličům, zatím vždy přes veškerou mediální masáž volili to menší zlo a nemají problém svou volbu změnit. Předvolební boj už začal, ale ti Chvilkaři mají asi 6 stran na pár voličů. Budou-li kandidovat všichni, klidně se může stát, že se mnozí z nich do parlamentu nedostanou, jak hrozí TOP09, ČSSD i KDU-ČSL. Mnozí voliči jim utečou k Pirátům a ODS. Od ČSSD, těch posledních pár věrných, zamíří k někomu z demobloku, jak ukazuje případ snad posledního věrného voliče Bohuslava Sobotky na demonstraci na Letenské pláni. Mnoho náčelníků a málo indiánů.

Zatím bez slepic

Tak, tak.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

od někoho kdo nechápe širší souvislosti? Jediný kus dobré práce odvedl po Majdanu. Jinak je čím dál víc mimo.

Zatím bez slepic

Jakub Janda ma nataceni. Asistent rezie mu rika: Odkad si!

Janda: Z Prahy

Asistent: To me nezajima. Bez si odkadit.

Zatím bez slepic

A když si porovnáte vlkův článek o Trumpovi oproti článku o Babišovi, tak je to ještě zajímavější.
Trumpa by pomalu drbal za ouškem a rozplývá se nad tím, jak ho chudáčka drtí média a opozice a jak se bojí o jeho majetek...

Když vynecháme nějaké podrobnosti, tak kde je ten vlkův stejný metr všem?

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Tak policie 200k, organizátoři uvedli 258k, protože operátoři, že okolo jsou paneláky, letenské sady, které když se tam poklaždé byl plné turistů :D Ale je hezké vidět, že i někdo u operátporů zdarma poskytuje data, když jinak je posklytovat nechcou :-o. To potvrzuje, že to je organizované...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Pane Vidlák.
Napsal jste to výborně,jen je to proti smyslu oligarchy,velkopodnikatele a jeho zásady peněžitý zisk.
Vidím za tím hodně práce pirátů,tak víme,že mládež by nejraději zrušila školy,tituly jen rozdávat a na každém náměstí stánek s drogy.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Ale se závěrem souhlasím, opozice (která svážela z moravy, na radici v praze hlasovala pro podporu...) takticky donutila Babiše splůnit to co chce volič, minimálně slyšet :D Nevím, jestli to někdo nedělal za účelem celkově schodit demostrování jako přežitek, pak nějak neuspěl, Babiš se asi poradil se Zemanem, ten mu vysvětlil, jak to funguje v reálu a ne podle ČT aspol. a karavana jede dál, jenom teď mají všichni ponaučení kteří lidé jsou kteří :D Možná to bylo cílem? Získat info o národě, kdo stojí kde...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Jenže Andrej Babiš na svého jediného spojence českého voliče dost kašle a vtírá se v Bruselu. Uvidíme, jestli si uvědomí, že jeho oponenti mají v Bruselu větší podporu. Nakonec o všem rozhodne český volič a jestli bude Andrej Babiš chtít, může vyhlásit po podzimu předčasné volby. To rázem pidistrany typu ČSSD, TOP09, KDU-ČSL a STAN budou mít stažené půlky a prázdnou pokladnu. Mohl by tím gestem poslendí záchrany zlikvidovat opozici velmi rychle. Minimálně tím může vyhrožovat ČSSD při hlasování o nedůvěře vládě.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Je po srazu.
Nedošlo tam k úrazu
příští sraz je za mrazu.
Bylo to tam fajne
nic nebylo tajné
zpívali jsme písničky
zaplesali srdíčky.

Byla to demonstrace nebo manifestace? Nesli monstrance, zpívali, skandovali, byli spokojení, najedení a napití, líbilo se jim to a příště zase. To už si vezmou kabáty a čepice, může být kolem nuly a nevlídno. Teplé prádlo, termosku s čajem.

Zatím bez slepic

In reply to by Ládik!!! (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ládíku, to jste vybásnil skvěle.

Zatím bez slepic

In reply to by Ládik!!! (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zúčastnil se i můj nejbližší kamarád, u kterého bych to fakt, ale opravdu fakt nečekal. Asi mu hráblo...
A typické je, že teď si to oddemonstroval, v pátek sebere děti s vysvědčením a hurá na dva týdny na Korsiku.
Symptomatické....

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Já si včera procházel tím transparentním účtem n straně výdajů. Člověka při tom napadly různé myšlenky. Hlavně ve mně převážil ta, že jde si o solidní byznys vybrné skupiny lidí. Do konkrétních smluv samozřejmě není vidět, ale některé otázky přicházely samy. Pravidelné každoměsíční výdaje na řízení projektu ve výši těsně pod 10 000,- (Dohoda o provedení práce? Tedy srážková daň a žádné zdravotní či sodiální?)... i několikrát do měsíce se opakující výdaje "Reklama na internetu" nejprve standardně po 18 000,- následně dvojnásobek, později i přes 50 000,- (Do této činnosti se dá asi vtěsnat hodně člověkohodin)...

To posledně jmenované mě zaujalo z toho důvodu, že jde o takový trochu cynický příspěvek do diskuse na téma spontánnosti celé akce. Je zhruba stejně spontánní, jako když se rozhodujeme mezi Arielem a Lanzou. Ano, také potřebujeme vyprat prádlo, ale zde spontánnost končí a nastupuje marketing (nemluvě o reklamě za veřejnoprávní peníze) a kanalizování spontánnosti do žádoucích koryt.

V podstatě nedělá Milion chvilek nic jiného, než většina promotérů. Jen se specializuje na "politiku" bez "politiky".

Zábavné jsou pak ty hrátky s čísly o účasti. Určitě MM doufal v těch 350 000.... Aby nakonec dorazilo očekávaných 200 000 - 250 000. To rozhodně není málo, ale... Tak se alespoň v rozhlase mluví o "čtvrt milionu", což zní lépe, než opozičních "desítky tisíc"...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Abych se přiznal tak jsem se na demonstraci nevydržel dívat v kuse páč jsem se začal hádat s monitorem a on chudák za nic nemoh - ani nepíp.
Jediný co mi utkvělo byla závěrečná řeč z které mě mrazilo protože jsem se dostával hluboko do minulosti. Požadavek naučit se myslet , správně myslet tak nějak po soudružsku jsem v životě už párkrát vyslech. Ráno otevřu vlka a všechny jeho tabulky jsou pryč a je zde emocionální komentátor který ví kdo republiku rozdělil, který ví kdo co ukrad, kdo co blbě udělal s klausem - vivat bakala, vivat opoblok.
Bylo na celé demo aspon něco k zvážení,nějaká myšlenka?

Zatím bez slepic

No ja v TV videl Pagodovou a vzpomel jsem si jak kdysi rikala "No vite, my herecky, my tu povest (devek) nemame jen tak."

Ze tam soudruzi nechteli praskace Hutku, to bylo moudre, ale ta dalsi sebranka byla, jak se anglicky rika "turn off"

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

mal by som navrh - pre tych co maju link na Kosu a vlka... nech da do kopy prejavy zaznele z tribuny :D :D :D ked ma tie analyticke schopnosti a cas - samozrejme.
Sverak, nejaky herec z dejvic, Klus :D a potom ti organizatori, ktorym to uz museli napisat :D :D :D hotove intelektualne porno :D :D :D
Urcite v sumare by to bolo ovela viac hardcore ako len vycuc v spravach. Avobec.... som zvedavy... co si z toho mitingu odniesol nejaky ten 1/250000 co sa tam opekal :D - nepoznate niekoho?? Niet nad priamu spoved ucastnika zajazdu :D :D :D

Zatím bez slepic

Ano, znám někoho, kdo tam byl.
Švagr se švagrovou. Ale ptát se jich nebudu, jsou to fanoušci. Něco jako Sparťanští ultras. Pro ně je Babiš a Zeman čert a ďábel, pravděpodobně zapřičińující zemětřesení na Filipínách a hladomor v Patagonii.

Zatím bez slepic

Ja znam taky jednoho. Ve ctyriceti nema zenskou, nevi co se sebou, misto na terapii obchazi jednu alternativni blbost za druhou.

Zatím bez slepic

Tak Vlk má problém už z fakty (uznává jenom svoje i když lžou):

Cituju:
Takže demonstrace manipulované? Na které kdosi tajemný sváží lidi zdarma dokonce z Moravy, ačkoli jak podle stejného Klause víme – nic zdarma neexistuje…

Kromě vydláka, bylo i jinde napsáno, že KDU sváží lidi :D žádní zelení mužíčci jak zesměšnuje Vlk, ale prostě politická strana. Na magistrátu to organizuje čižinský, který je na fotkách kdy byli schůzky organizace. V praze na magistrátu chtěl Hřib podpořit pomocí města Prahy (nedělám si iluze, že i tak Praha nepomohla...)

Vlka udělala Ukrajina, kdy články psali jiní lidé, on udělal pouze copy+paste a udělal jeden článek z několika a na kon ci dal "svoji teorii". Bohužel pro něj, čím dál víc ukazuje, že sám káže vodu a pije víno. Nemůžu uznat jako normální co dělá on, i když jsou důkazy, že to co napsal je lež, přesto ty fakta neuzná a přijme jenom to co si sám najde...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

vůbec nebylo ani snadné ani bezpečné nějak demonstrovat

--

Kdepak. Meli jsme svobodu demonstrovat za Stranu. Dneska teky muzeme svobodne demostrovat - za Kavarnu. Ale zkuste si demonstrovat proti.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Taky jsem se taky zašel po ránu mrknout na Kosu... Začal jsem číst, ale to se nedalo, pak už jsem cca 3/4 jen prolítnul pohledem a přelouskal zase až úplný závěr.
Co na to říct? V těle starce se probudil mladý svazák?
Dřív jsem ho četl když psal o Ukrajině, i pár mailů jsme si vyměnili ... je mi ho líto.

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.