Skripal

Články

Taktika KDD

Autor
Štítky

Jistě vám neuniklo, že v minulém týdnu britové zveřejnili zprávu, že už vědí, kdo stojí za útokem na agenta Skřípala a jeho dceru. Doložili to pár fotkami, harmonogramem a prakticky celý mainstream se mohl přetrhnout, by to všechno co nejrychleji zveřejnil. Mělo to palcové titulky, vyjadřoval se k tomu leckdo z celebrit i mocných. 

Už to pomalu začíná být trapné.

Autor
Štítky

Původně jsem chtěl pokračovat v zemědělském seriálu, ale musíme se dnes pověnovat opakovanému anglickému vtipu o novičku.

Kousek od agenta Skřípala se otrávili další Britové. Zase jsou dva, zase se jistě ví, že to byl novičok z Ruska a naši otrávení to zase nejspíš přežijí. I když teď by mohli na MI5 změnit scénář a mohli by je nechat umřít. 

Než začne Skřípalová zpívat...

Autor
Štítky

a nebo než se jí náhle přitíží a exne... 

Po Vidlácku sleduju kauzu Skřípal s velkou chutí. Chtěl jsem si dát ještě čas na nějaký vlastní názor, bo informací bylo málo a vařit z vody podobně jako Terezka Májová, to se mi nechtělo. To si raději počkat na solidnější informace, než se ztrapnit v přímém přenosu. Proto jsem se spíš vyjadřoval k okolnostem než k vlastnímu případu. Jenže Skřípalově dceři se nějak prý udělalo dobře a zřejmě už začala zpívat. A já bych rád řekl, co si o tom myslím, než toho budou plné noviny.