Český Girkin

Autor
Štítky

Asi vám nemusím představovat ruského vojenského blogera, tajného agenta, hybatele separatismu na východní Ukrajině a kdo ví co ještě všechno – Igora Girkina neboli Strelkova. Má velice sledovaný profil a berou si ho do huby především naši Chciválkové, protože je to podobný apoštol apokalypsy jako já. Zároveň je to voják, má spoustu zajímavých informací a jeho předpovědi se zatím vždycky celkem slušně vyplnily. Pokud někdo u nás poukazuje na problémy ruské armády a chyby velení, zdrojem je skoro vždycky Girkin. I zde na Kydech má své apologety.

Já osobně ho samozřejmě sleduju, protože se snažím sledovat všechno, ale moc vážně ho neberu. Mám to v rodině a tak vím, jak funguje široká ruská (i ukrajinská) duše ze stepí. Vím, jak je bájivá, jak v řeči zveličuje a jak zachází se slovy úplně jinak než středoevropan nebo zápaďan. Když se to někomu snažím vysvětlit, vždycky řeknu, ať se podívá na nějaký ruský film s českým dabingem a pak v originále. Sedmdesát procent hereckého výkonu a emocí se tam dělá mluvením. Tam ve stepích to tak funguje. To, co my bychom považovali za verbální agresi prvního řádu, to je pro ně ještě zcela normální komunikace.

Spousta mých přátel se mi svěřila, že když poprvé přišli k nám na návštěvu a viděli naší komunikaci s maminkou, tak měli pocit, že se hádáme jak psi. Ale ne, to prostě byla jen komunikace na úrovni Ukrajina.

Girkin si navíc docela vyskakuje. Je schopen se pustit i do Putina, běžně peskuje ruské armádní vedení, mluví o konkrétních lidech a jejich konkrétních pochybeních… inu je válka, ve válce je bordel a myslet si, že na bojišti všechno běží hladce jak v americkém akčním filmu, tak to prostě není. A přesto ho nikdo neumlčel. Girkin nikam nezmizel, ba naopak vypadá, že se o život vůbec nebojí. Klidně si tepe do ruského velení, tepe do ruské armády, tepe úplně do všeho, vlastně vůbec nezná míru…. a furt tam je.

Už vícekrát jsem psal, že pro to mám tři vysvětlení. Girkin je agent a neexistuje nic jako bývalý agent. Girkin je součástí zpravodajské hry, vypouští válečnou mlhu, která musí mít pravdivý základ, buduje si reputaci pravdomluvného, aby jednou ve správnou chvíli vyřknul VELKOU LEŽ. Do té doby prostě vytváří zdání, že to jde s Ruskem z kopce. Druhým vysvětlením je, že Girkin je jen neškodný stařík a jeho řeči jsou tak nezajímavé a ubohé, že ho nikdo nebere vážně. Ani ruská armáda ne. Nemá žádné relevantní informace, fabuluje si, protože se z toho vojákování zvencnul, ohlodává konečky starých pletich a žije z dávné slávy. Nikdy neřekl nic, co by ruské vojenské mašinérii doopravdy uškodilo a tak ho nechávají být.

Třetím vysvětlením je, že v Rusku je demokracie. Ó hrůzo, Girkin má pravdu, tepe do skutečných neschopností, skutečných chyb a skutečných vojenských imbecilů, ale prostě mu to projde, protože tam mají svobodu projevu a ani když říkáte takové buřičské a zrádcovské věci, které říká Igorek, tak se nemusíte bát šatlavy ani o život.

Samozřejmě Girkin je ruský vlastenec a nejraději by byl, kdyby ruská armáda všechny ty Bachmuty, Adějevky, Chersony a Kyjevy vypálila napalmem se vším živým, bez ohledu na cokoliv.

Já osobně si myslím, že Girkin je prostě agent a to co říká, je určeno pro západní uši. Je součástí válečné mašinérie ve které má své úkoly. Ale o tom dneska psát nechci.

Dneska chci psát o tom, že i my máme svého českého Girkina. Je jím Matouš Bulíř, bojovník za Ukrajinu, který tam už několikrát jel. Je Girkinovi v lecčem podobný. Chce, aby Ukrajina zvítězila, protože tam Rusko nemá co dělat. V nějaké míře tam nasazuje život, ale není úplně jisté, v jaké. A stejně jako Girkin, tepe do ukrajinských nedostatků.

Jak jsme si už řekli, válka je především bordel, žádné skvěle naplánované operace neexistují, všechny plány nepřežijí pět minut kontaktu s nepřítelem, ve skutečnosti se pořád a neustále improvizuje. Girkinové také nemají přístup do generálního štábu a už vůbec nevědí, co se honí v hlavě vrchním velitelům. Nevědí, kolik záloh je nasazeno a kolik se jich šetří pro budoucnost. Nevědí, co je pečlivě schováno, protože když o něčem vědí obyčejní vojáci, zpravidla o tom vědí i nepřátelští agenti. Obě strany mají tuhou vojenskou cenzuru a pouštějí ven jen to, co pustit chtějí. Nechtěný únik informací je velice vzácná věc. Je to tak vzácná věc, že ruská BBC zatím napočítala podle hrobů a informací od pozůstalých necelých dvacet tisíc mrtvých ruských vojáků. Těch zbylých sto osmdesát tisíc, o kterých mluví naše pravdomluvná média, OSINT weby a ukrajinská propaganda, ti buď neexistují a nebo jsou velmi pečlivě utajeni.

Jinými slovy, český Girkin udělal pár videí o tom, že to Ukrajině moc nejde. Byl mnohem střízlivější než ruský Girkin. V podstatě mluvil jen o tom, co sám viděl. Já jsem ta jeho videa pochopil tak, že není u žádného ukrajinského Verdunu, kde se střílí dnem i nocí. Sám také neprozradil, kde je, ale měl jsem z toho dojem, že hlídkuje na nějakém málo exponovaném místě fronty, kde jsou palebné přepady spíše řídké a člověk musí mít řádnou smůlu, aby ho to trefilo. Vůbec by mě nepřekvapilo, že na takovém místě se lepší technikou šetří. Jestli je mezi Bulířem a ruskou armádou Dněpr, Kachovská přehrada, nebo nějaké kvalitní minové pole a terén tam neumožňuje žádné velkolepé akce, tak bych tam opravdu nečekal žádné hogo fogo vybavení.

Jinými slovy, Bulíř vůbec nemusel lhát, mohl klidně mluvit pravdu, ale viděl jen jeden malý úsek fronty, neví nic o tom, jak to chodí jinde a jeho informace z fronty jsou dost defétistické, ale nedají se vztahovat na celou ukrajinskou armádu. Vzhledem k tomu, jak moc jsem se ohledně války v loňském roce mýlil, nedělal jsem z bulířových informací žádné velkolepé závěry. Byly pro mě jen malý střípek do mozaiky. Vlastně bych se o Bulířovi vůbec nezmiňoval, nebýt soudruha Zdechovského, který celé věci dal nový rozměr.

Jak vidíte, ruský Girkin je na svobodě, klidně kritizuje armádu, velitele a vlastně i Putina, říká o ruské armádě, že je neschopná jako celek, on sám by to dělal úplně jinak a samozřejmě lépe, západní zpravodajové si ho berou do huby, možná dokonce i ty západní instiuty na výzkum míru se ve svých zprávách opírají hlavně o Girkina… a nic. Normálně si natáčí videa, i jeho manželka si natáčí videa, mají se evidentně dobře, jsou vysmátí a nic se neděje.

To je ta zlá ruská diktatura.

Český Girkin je mnohem uměřenější. Mluví o tom, co sám vidí, nemá to žádnou relevanci o celé ukrajinské armádě, vůbec to neříká nic o tom, co se v budoucnu stane, nejenže neprozradil nic důležitého, v podstatě neprozradil vůbec nic, jádrem jeho informace bylo to, že je obklopen starými křápy a má vybavení, které je starší než on. Nic víc, nic míň.

Všimněte si, že Bulíř by také byl nejraději, kdyby Ukrajina dostala dost prostředků na vytlačení Ruska ze svého území.

A vidíte, v naší demokracii to stačilo na nakládačku a demaskování jednoho lidoveckého poslance a jeho nohsledů, kteří se nemohou dočkat, až nám nebude vládnout zákon, ale jejich osobní libovůle. Ruský Girkin si v klidu vykládá, jak je Rusko před porážkou, český Girkin dostal po držce, protože řekl, že kolem sebe nevidí žádné moderní vybavení. Může být rád, že se dostal zpátky do vlasti, protože kdyby se mezi těmi demokratickými českými žoldáky stala nehodička se spouští a laufem samopalu, tak by to vlastně nikomu nevadilo. Ani Zdechovskému patrně ne.

To je ta naše hodná západní demokracie.

Všechno je to samozřejmě jen metaforické vyjádření, které neříká nic o naší demokracii ani o Lidovcích ani o Pětikoalici, ani o režimu. Jen mi prostě přijde, že v poslední době má pravda a láska především tlamu a ze zubů jí začíná kapat krev.

 

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 4.7 (260 hlasů)

Komentáře

Trvalý odkaz

Rajchl:
To je zase dneska den.

1) Jakub Železný lže reportérovi Blesku, jak malý fakan, který zapírá, že rozbil okno, i když ho u toho viděla už celá republika. Už se těším, až si bude zase večer hrát na morální autoritu. Prosím vás, je v té naší slavné vládní televizi někdo normální, kdo nenutí podřízené štěkat, nemlátí je, nebo nezapírá to, že parkoval jak čuně a ještě se choval arogantně ke strážníkovi? Na těch Kavkách to je fakt neuvěřitelný orchestr morálních gigantů.

2) ČEZ vykázal rekordní zisk, který stát po rozdělení patřičných prebend do těch správných kapes, přerozdělí zpět mezi lidi, od nichž ČEZ ty peníze vybral. Vypadá to, že jsme toho vytouženého socialismu přece jen nakonec dosáhli!

3) A bývalý komunistický rozvědčik, Petr Pavel dostal od Poláků vzácný dar připomínající Chartu 77. To je jak dát Adolfovi Eichmannovi cenu Simona Wiesenthala.

Nezlobte se, ale já fakt nechci žít v cirkuse.
Je nejvyšší čas tohle panoptikum ukončit a vrátit do naší země vážnost, odpovědnost a poctivost.

Tedy v tomto konkrétním případě okamžitě stáhnout z obrazovky prolhaného aroganta, přestat přerozdělovat naše peníze tak, aby z toho profitovali parazitující kamarádíčci mocných, lidem se vrátila část jejich vlastnich peněz a ještě se to tvářilo jako nějaká výpomoc, a nedělat chartistu z bolševického aparátčíka.
Respektive si napříště zvolit prezidenta, na nějž budeme moci být skutečně právem hrdí.
Jste PRO?
-------------------------------------------------------------

Názory:

- Tak z 3) mi je na 🤮 nejvíce...je tím opěrným sloupem jak pro 1), tak i 2)
Pak to tu má nějak vypadat, když tu vládnou ti, co věří v nesmrtelnost jich samých 🤮🤮🤮

- Pavel nemá žádný charakter, jak může převzít něco co je spojováno s chartou 77..... on proti nim stál na druhé straně a teď ještě řekne že byl členem charty 77...... toto je neskutečné svinstvo

- vždyť jsem to to psal, že je to falešný a bezpáteřní lhář, ještě než byl zvolen, stydím se za něj, to není president ČR 🤔😢👎

- Tuto zem vedou lháři a zloději tak co chceme od jim podobných, dávají jim příklad ze? Jak dlouho ještě .…

- ČT v rámci zachování zdravého rozumu nesleduji už léta , nejraději bych začal posílat poplatky tomu ,koho sleduji .Třeba XTV. ČT je jasně provládní ,tak ať si ji vláda a její voliči platí.

- Inspirace z Francie, tam se demonstruje ve všední dny...nikoli v neděli…

- Havla jsem nikdy nemusela, taky nastrčená figurka a ty jeho kroky - amnestie, vracení majetků církvi apod. , ale nyní se po návštěvě Polska musí obracet v hrobě.... chartista Pavel... to už je uplně k smíchu.

- V první chvíli jsem myslel, že dostal soudruh rozvědčík od Poláků nákupní kartu 😃 Každopádně jsem PRO ❤☮

- právě vyšlo na Seznamu, že ve spolupráci s ČEzem obrala české občany a firmy o 100mld. Kč a to nepočítám potraviny a další, co díky tomu zdražilo..

- Mě to celé připomíná blázinec, zatím nikoli uzavřené oddělení. Kamarádka mi před chvílí poslala info o Soukromé vysoké škole politické v Kutné Hoře, kde v akademické radě zasedá kromě prof. PhDr.Petra Fialy PhD také Mgr.et Bc. Vít Rakušan, ale také Mgr. Helena Langšádlová.Tady je opravdu možné všechno.

- Ten bod č.3 mě opravdu rozesmál 🙂 nevím kdo je zoufalejší, jestli Poláci, že je vůbec napadne takováhle kravina, nebo Pávek, že mu není trapně tento dar přijmout. No Kocourkov hadr :)))

Průměrný počet slepic: 4.8 (72 hlasů)

Strelkov by přemluvil Ukrajince co ještě zbylí,aby jim pustili žilou a přemluvil by strejdu Putina,aby jim pomohli rusáci a rázem by bylo po válce bo by se stali zase spojenci a všichni by mohli vrátit domu a dokonce by nemusel padnout ten dolar,bo už nemá prý ani ten střelný prach!
No ni?

Průměrný počet slepic: 3 (20 hlasů)

Dávat tu furt články se stížnostmi,které má kdosi NEZNAMY řešit a nikdo z námi placených politických formaci si to ani neumi dát do programu,tak nahoďte diskusi aspoň o postulátech Programu Národních Zájmu a potřeb a rozjeďte je na kopytech lidových komentatorů,kteří tu běhají do kolečka !
Jinak to tady bude stále jen nudná kakofonie komentu typu,cirkus Humberto,bavíme se a to donekonečna než tu zdejší cukrarničku zavřou vládní asociální sataniste a budeme plnohodnotní,otroci dřevného kapitalismu vychazejiciho z gangsterismus a ten vás všechny v roli salátu holenkove sežere a vykradne na plech!
No ni?

Průměrný počet slepic: 3.4 (13 hlasů)

Každý si sem píše a dává články podle svého vlastního uvážení a všichni mají tu stejnou možnost.
Nikdy nikomu nemluvím do toho, co má psát, co nemá psát, jak má psát a o čem má psát.
Nejsem tu od toho, abych plnila něčí přání.

Průměrný počet slepic: 3.8 (10 hlasů)

In reply to by včelka Mája (neověřeno)

Trvalý odkaz

Dyť musíte vědět že Šefvidlak,když to na něho naložíte to řízení , tak ho asociální vláda Satanistú pošle do pekla a tak aspoň muže říct že jsme tu všichni puštění z blázince a chceme dělat jen a to pozor ,domorodce z banánové republiky ,protože jsme blbí a bavíme se o Programu Národních zájmu a potreb ,což nedovedou školeni politmani jak všichni vidí už 34 let a dělají tak ještě větší ostudu než my z SV,bo chtějí rozmlatit republiku a trosky odvest do sběru a ani doktoři jako čtťény pan Reichl nedovedou odhalit co vlastně mají za cíl vládní Sataniste direktoři toho rozvalu za naše peníze a vydírání i takového velikána jako je Babuš ktereho dostali z hrušky dolu!
Když nechcete být bohatá a k tomu slavná', to že jste zachránila republiku tak teda fujerem bude tady každý, kdo přijde s nápadem pokud možno dobrým jak ten maras řešit a ne tu jenom parkovat kydy brečet,že nám sklářští sataniste zatápějí a nic z toho,bo neexistuje nikdo kdo by to uměl řešit a my tu jenom řveme🇨🇿❤️💥 jak nám šlapou na kuří,oka a to je tak celé*****!
No ni?

Průměrný počet slepic: 1.8 (4 hlasů)

Když jsem v článku došla asi tak do poloviny, v duchu jsem si říkala,
že takový Girkin by u nás nepřežil týden, protože by si ho vládní poskoci podali…
No jistě, naše samozvaná „demokratická“ metaforická vláda
by si s nějakým Girkinem poradila líp než zaostalé nedemokratické Rusko.

Průměrný počet slepic: 4.9 (38 hlasů)

Psal jsem neco o tom z. na Prostoru..Tak jen na okraj..
Svym prikladnym a zaroven bezprikladnym chovanim ty ubohy osoby a jeste na verejnosti..
"a kde je mam vzit , ze vzduchu , se pta .../Podepisovani krouzku a kolecek/..
Neco jako ten novotnej ,viditelne zhorsovani jeho chovani /vyraz jako dement se vynori na mysli/ a jeho jednani na verejnosti ,bez moznosti to nejak zlepsit..
Neco z my zkusenosti. Jednou v nejakym baru sem zaslech , kdy jeden mladsi kladl takovy otazky , ze ten starsi mohl odpoved, jenom mene kvalitni odpovedi..
Ze ten kdo se zeptat umi ,nemusi bejt, ten co nevi..
Nasledky.
Velka ostuda pro porucniky , kteri si takovy vybiraji na pomoc a sluzbu.
Nacpavaji je penezma ,funkcema ,povysujou je nad nas a takovej vysledek..
Vrhaji ty ubohosti velkou pozornost smerem na ne ,co jsou a co umi..
Jakej pan , takovej kram..
Nabizi se pomysleni , ze pozice porucniku nejsou ani trochu jisty, ze jejich schopnosti jim nedavaji velky nadeje do budoucnosti...
Meli by jsme bejt vdecny p.V.,ze neco napise, ze si to muzeme precist a delat "diskutably"..Fajn.

Průměrný počet slepic: 3.1 (9 hlasů)

Ti Poláci jsou pěkní prevíti.
Ukázali Pavlovi i nám, co si o něm (o nás) ve skutečnosti myslí ...

Průměrný počet slepic: 4.8 (16 hlasů)

In reply to by Silvestr (neověřeno)

Trvalý odkaz

Poláci mají dobrý smysl pro humor jak ukázali! To sedlo jak (_;_) na nočník!

Průměrný počet slepic: 4.6 (7 hlasů)

In reply to by Silvestr (neověřeno)

Trvalý odkaz

Poláci jsou od "napadení" UA celý žhavý do válčení. Ne s UA, ale s Ruskem..

Průměrný počet slepic: 4.5 (4 hlasů)

Zanechte plků, marnost, nad marnost, čtěte PRAVDU a přeposílejte,jen tak, se rožne i v myslích dementů!! Nová republika "Ukrajina 2023 -Rok lží!!!!!

Průměrný počet slepic: 5 (9 hlasů)

In reply to by aja (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ajo, měla byste možná číst pozorněji, "Ukrajina - rok lží" jsem sem už dávala před několika dny... :-)

-------------------------------------------------
Napsal uživatel včelka Mája (neověřeno) dne So, 18. 03. 2023, (neověřeno)Trvalý odkaz
Ukrajina 2023 - Rok lží…

Existuje v této chvíli ještě nějaký mentálně zaostalý člověk, který nám chce namluvit, že Putin napadl Ukrajinu neočekávaně a bezdůvodně?
Tahle válka byla chtěná. Naplánovaná a financovaná Američany, kteří pak Putina donutili k vojenské intevenci. Vydírali ho tím, že v opačném případě by Ukrajina vstoupila do NATO.
Pokud neprovedeš invazi, Ukrajina vstoupí na NATO a ty budeš mít naše rakety 5 minut na dostřel Moskvy….
(Pořad italské televize – Zelenský a jeho proměna do role loutky US v poslední části)

https://pravdive.eu/page/274/ukrajina-2023-rok-lzi

Průměrný počet slepic: 4.6 (57 hlasů)
Odpovědět

Průměrný počet slepic: 4.7 (13 hlasů)

In reply to by včelka Mája (neověřeno)

Trvalý odkaz

Vstup Ukrajiny nebyl a není reálný...
A tak tam místo toho vstoupí Finsko a bude to 6 minut na dostřel od Moskvy. A neviděl jsem ještě Putina procházet se po Helsinkách...

Tak bylo to kvůli NATO? Nebo kvůli biologickým laboratořím? Nebo kvůli ruské menšině? Chudák Putin, všichni ho nutili posílat do cizí země rakety a znásilňovat a vraždit obyvatelstvo...

Průměrný počet slepic: 2.5 (8 hlasů)

In reply to by Dejv (neověřeno)

Trvalý odkaz

Finsko do NATO vstoupí jen když vstoupí Švédsko a to tam musí potvrdit nejmíň 3 ruzne parlamenty.Krome toho Turecko chce vydat ty zločince co smoli pana Sultána a tak se to protáhne a kdoví co se mezitím stane.
Tak nekecejte strejdo i když tu jsou kydy!Pche a Puttler má v Rusku samé krasavice tak na co by je znásilňoval žadna si nikdy nestěžovala,chybí dukazy !
No ni?

Průměrný počet slepic: 3.3 (10 hlasů)

Vstup Ukrajiny s problematickými hranicemi byl nesmysl.
Stále jsou Finsko a Švédsko se vstupem dál než Ukrajina a ruské rakety nad němi nelítají. Proč?
Vážně ještě dnes potřebujete pod nos strčit důkazy o zvěrstvech ruských vojáků na Ukrajině? Neuvěřitelné...

Průměrný počet slepic: 2.8 (9 hlasů)

In reply to by Dejv (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ve válce se lže a americký reportér v Maariupolu odhalil,že tam fašisti stříleli do vlastních domu a pak vykládali ,že to udělali rusáci. Američanům věřím!
No a když ty fašisty zajal Putler tak Želenský rozstřílel jejich ubytovnu ,kde si pokojně hráli karty a chlastali Moskevskou vodku a byly tam hory mrtvol potetovanych hakenkrojci SS pohrobku Division Galizien jeste od pana Hitlera,který udělal chybu a pustil ty RUSAky do EU!!
No ni?

Průměrný počet slepic: 2.5 (4 hlasů)

Tak napište co vám je na tom k smíchu,že Davjl tu blbne s Finskem dokola?To se chcete k němu přidat,když nemá na ty znásilňovacky žadne dukazy a fotky , šermuje tu za koho vlastně ,tim svým diktátorem Puttlerem💥?Ať napíše a vyfotí jak pan Putler rozdává osobně armádě "primerosgum* a dá fotku, aby to bylo věrohodné a buďme tomu věřit stejně jako jiným dřistum.!
No ni?

Průměrný počet slepic: 1.5 (4 hlasů)

Konkrétně tento kousek vašeho komentáře mě pobavil..., ale sorry, vy jste nabroušená asi už z principu, takže beru zpět...neveselme se a neradujme a nevtipkujme, když bude ta válka.

"Tak nekecejte strejdo i když tu jsou kydy!Pche a Puttler má v Rusku samé krasavice tak na co by je znásilňoval žadna si nikdy nestěžovala,chybí dukazy !"

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

In reply to by Dejv (neověřeno)

Trvalý odkaz

jsou dvě různé věci. Předpokládám, že to bude součástí vyjednávání míru, až se konečně začne jednat.

Průměrný počet slepic: 3.7 (3 hlasů)

In reply to by Dejv (neověřeno)

Trvalý odkaz

Finsko do NATO vstoupí jen když vstoupí Švédsko a to tam musí potvrdit nejmíň 3 ruzne parlamenty.Krome toho Turecko chce vydat ty zločince co smoli pana Sultána a tak se to protáhne a kdoví co se mezitím stane.
Tak nekecejte strejdo i když tu jsou kydy!Pche a Puttler má v Rusku samé krasavice tak na co by je znásilňoval žadna si nikdy nestěžovala,chybí dukazy !
No ni?

Průměrný počet slepic: 2 (2 hlasů)

špatné zkušenosti s Železným - nabubřelý, arogantní, drzý - pocit absolutní nedotknutelnosti. Např. vysoká rychlost v místě s omezením, téměř nabourali do policejního auta tam stojícího - Železného auto, on spolujezdec, řídila nějaká žena - a on na policajty vystartoval - průběh stejný jako ve videu. A pak si ještě , při setkání s policejním prezidentem, na ně stěžoval. Tohle je skutečná tvář pravdolásky.
Nechápu, že jej i bez toho videa bere někdo jako morální ikonu - léčený ze závislostí, agresivita, ztrácení sebekontroly (viz jeho agresivní akce svého času s Nacherem v diskusi na ČT 24), arogance, sebestřednost. Svou podstatou je to takový Pavlík Novotný, jen v trochu hezčím obalu - obsah je téměř totožný, Vím, že člověk za své příbuzné nemůže, ale jeho bratr byl odsouzen dvakrát znásilnění, podruhé to byla retardovaná mladá holka.Po propuštění z basy tak hrozně mlátil svou ženu, že jej její bratr docela natvrdo zmlátil. Za toto Železný určitě nemůže - ale když si dáte dohromady chování obou bráchů, tak tam tedy asi zatraceně není něco v pořádku.

Železný se chce ucházet o post šéfa ČT:))

Průměrný počet slepic: 4.8 (17 hlasů)

Akorát ve zdánlivě lepším obalu:-)
Bohužel "u nich" je takových dvanáct do tuctu...proto to také vše jde zu grunt

Průměrný počet slepic: 5 (7 hlasů)

In reply to by Itkica (neověřeno)

Trvalý odkaz

Já mám problém rozlišovat "lepší obal", když z někoho padají stejná svinstva.
U mě pak v takovém případě vůbec na obalu nezáleží. Někteří mluví o PePovi jako o "hezounovi", ale já ho tak nevidím,
neumím to zkrátka oddělit. :-)
I kdyby to prase vypadalo jako Pitt nebo Clooney..., bylo by to stejný, u mě hraje roli jen celek. :-)

Průměrný počet slepic: 5 (6 hlasů)

včelka Mája
Nejsou oba u těch židovských lichvářů?
Už nám přerůstají přes hlavu,jen toto Českou televizi,řídí a moderují židé,buď televizi přejmenují na Izraelskou,nebo vypadnou z České televize.

Průměrný počet slepic: 4 (2 hlasů)

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Nevím, z jakého hnízda vypadli, ale je to příšerná vizitka ČT, tak ODS (Železný, Novotný)

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

Není tenhle Železný synkem toho kujbyševského  Žida? Původním jménem Eisenkraft? Pak by se mnohé vysvětlovalo....

Průměrný počet slepic: 4.6 (8 hlasů)

neplatí tohle pravidlo a byl by pokoj na zemi - „Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.“ -Ernest Hemingway-
Staly se z nás ovce. Vidíme řezníka přímo před sebou, ale přesto jdeme pořád stejným směrem. Vidíme, že loď se potápí, ale držíme se na ní, dokud nás vzdušný proud nesmete dolů. Cožpak jsme úplně ztratili odvahu hledat spásu v Nekonečném Oceánu, jehož Mikrokosmem jsme? Dokážeme ještě vůbec MYSLET?“ -Roy Littlesun je Stařešina kmene Hopi.-

Průměrný počet slepic: 4.9 (13 hlasů)

Prezident Petr Pavel v Berlíně apeloval, aby Německo v době po ruské invazi na Ukrajinu „neslo zodpovědnost za Evropu, o kterou se budeme moci opřít“.
Dodávám:
Ještě mohl použít tradiční slova o tom, že odevzdává osud českého národa a státu s plnou důvěrou do rukou vůdce německého národa.

Průměrný počet slepic: 4.7 (17 hlasů)

Přesně takhle jsem to vnímala, když jsem včera četla jak nás pojí ta vzájemná "láska" a opora již tak dlouho...,
Jde z toho mráz...a není z Kremlu...
A díky za každý článek, kde je historie podaná a připomenutá tak, jaká byla a ne jak se "novodobým blahoslaveným" hodí do krámu a propagandy (např.viz článek Kobza)

Průměrný počet slepic: 5 (4 hlasů)
Trvalý odkaz

Problémy jen bují,
rozpočet rujnují
a henti provokují.
Fialový klouček
usměvavý brouček
ten zná mnoho pouček,
které nefungují.

Průměrný počet slepic: 4.1 (12 hlasů)
Trvalý odkaz

Dnes jako jednu z prvních "dobrých" zpráv jsem četla, že Británie dodá náboje s ochuzeným uranem...
Druhou zprávou pak bylo vyjádření Rusů, že k jadernému střetu Ruska a Západu zbývá stále méně kroků.
Akce a reakce.
Nemůžu se zbavit dojmu, že některým dost záleží na tom, aby byla ta červená linie překročena.
A ač jsou dny, kdy chci doufat, že "svět" to nakonec nepřipustí, tak dnešek mezi ně bohužel nepatří...

Británie dá Ukrajině náboje s ochuzeným uranem. ‚Možnost jaderného střetu se přiblížila,‘ hrozí Kreml

Británie spolu s tanky Challenger 2 poskytne Ukrajině i protitankové náboje z ochuzeného uranu, uvedla v úterý ruská redakce BBC s odvoláním na prohlášení náměstkyně britského ministra obrany. Ruský ministr obrany Sergej Šojgu v reakci na krok Londýna varoval, že k jadernému střetnutí mezi Ruskem a Západem zbývá stále méně kroků.

://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/rusko-valka-na-ukrajine-jaderne-zbrane-ochu…

K jadernému střetu Ruska a Západu zbývá stále méně kroků, říkají Rusové

Rusko bude nuceno reagovat, pokud Západ začne používat zbraně s jadernou složkou, prohlásil prezident Vladimir Putin po jednání s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem. Reagoval tak na britské plány dodat Ukrajině granáty s ochuzeným uranem. Západ chce podle Putina bojovat „až do posledního Ukrajince“.

Pokud Západ začne používat zbraně s jadernou složkou, pak bude Rusko nuceno odpovídajícím způsobem reagovat,“ uvedl Putin.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-zapad-chce-bojovat-az-do-posle…

Průměrný počet slepic: 4.1 (15 hlasů)

Kdyby tady byla vláda vládnoucí před těmito současnými válečnými štváči, stála by naše země minimálně stranou.

S touhle jsme se ocitli v ohnisku dění. Teď jenom jestli jsou ty "jejich kryty dostatečně bezpečné"..

Průměrný počet slepic: 4.4 (16 hlasů)

In reply to by LaCasita (neověřeno)

Trvalý odkaz

Také jsem přesvědčena, že by zdaleka nedocházelo k takovému "hrocení" té nebezpečné situace, a to na všech frontách!
Věřím, že by to bylo pojato a řešeno hlavně s ohledem na náš národ, na nás!
To, že asi vůbec nechápou, o tom svědčí ta "dětinská" radost z nakupování zbraní atd.

Průměrný počet slepic: 4.2 (12 hlasů)

In reply to by LaCasita (neověřeno)

Trvalý odkaz

Mňau mňau, hlavně aby byli obchody dostatečně zásobené, byty zamčené, garáže taky a konta plná dolááárůůůů, že jo?
https://www.youtube.com/watch?v=KaXEC0Loxek

Průměrný počet slepic: 2.2 (6 hlasů)

In reply to by LaCasita (neověřeno)

Trvalý odkaz

Vlada britu a Ukrajiny zase dokazaly jak milujou ukrajinske lidi a deti a jak jim zajistily, aby i po valce meli zasvinenou zemi radioaktivnim uranem.....
A jak je Putin zlej a deti z ty zeme vzal do Ruska.
Ted z toho svinstva ty maly deti rakovinu v Rusku ,nedostanou ..

Průměrný počet slepic: 3.2 (5 hlasů)

Rozšíření obchodní a ekonomické spolupráce Ues asi "nerozdejchají"...
Nějak jim ty banky padají, tak hledají řešení, kde se dá...?

Putin přistoupil na čínský mírový plán. Varoval Západ. Se Si Ťin-pchingem podepsal strategické dohody
21.03.2023
Ruský prezident Vladimir Putin se domnívá, že čínský mírový plán by mohl být základem urovnání konfliktu na Ukrajině. Zároveň však dodává také to, že dosud nevidí ochotu Západu a Kyjeva jednat v tomto směru. Putin to řekl po dnešním jednání s čínským vůdcem Si Ťin-pchingem v Moskvě.

V Kremlu dnes Putin a Si také podepsali rámcové dohody o rozšíření strategického partnerství a o strategické spolupráci. Si Ťin-pching ocenil „konstruktivní jednání“ s Putinem a hovořil o rozšíření obchodní a ekonomické spolupráce s Ruskem.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Putin-pristoupil-na-cinsk…

Průměrný počet slepic: 3.9 (15 hlasů)

Podle Johna Kirbyho, mluvčího Rady národní bezpečnosti Bílého domu, musí být jakýkoli čínský návrh na příměří po návštěvě Si Ťin-pchinga v Moskvě považován za nepřijatelný. Více zde: https://www.globalresearch.ca/us-decides-whether-or-not-kiev-should-neg…

Průměrný počet slepic: 4.4 (8 hlasů)

To jsou hnusáci!.., oni tu třetí válku skutečně chtějí!
Někdy má člověk opravdu nedostatek kamenů, aby je trefil do palice!

Průměrný počet slepic: 3.2 (10 hlasů)

Děsí mě to, to co zas dnes proběhlo. Oni je chtějí snad za každou cenu vyprovokovat k rozšíření?
Šutrů je asi málo proti tomu kolik je těch utržených štváčů...

Průměrný počet slepic: 4.2 (10 hlasů)

In reply to by Itkica (neověřeno)

Trvalý odkaz

omluva, nevím jak se to zdvojilo...

Průměrný počet slepic: 4.1 (7 hlasů)

In reply to by Itkica (neověřeno)

Trvalý odkaz

Být u moci Babiš, nic takového by nepodporoval, věřím, že by se choval jako Orbán.
To ale nemůžeme od těchto vládních válečných štváčů očekávat, oni si hrají na geroje západu, ve skutečnosti jsou to ubohé nuly.
Stačilo se toho cirkusu neúčastnit s tím jejich fanatickým odhodláním.
Oni by byli první, kteří by se jako správný krysy schovali a zalezli do děr.
Už jsme prošustrovali roky s covidem, a teď člověk nebude mít klid už ani o dovolené.

Průměrný počet slepic: 3.4 (14 hlasů)

In reply to by včelka Mája (neověřeno)

Trvalý odkaz

tak se chová úplně stejně - stačí si vzpomenout na vrbětice...

Průměrný počet slepic: 2.6 (7 hlasů)

A kvuli tomu mu dali NEOmarxisti kapky a on je polomrtvý.Neumi ani řídit republiku bo dává každému ,,kdo mu chce pomoct polibek smrti!
Tak bojuje se všemi a nakonec zústane sám.Kazdy kdo se k němu připojí tak ví,že mu vykrade hlasy a dříve nebo později skončí.Jen se podívejte jak dopadla ČSSD a KSCM ,proto nenajde partnera asi už nikdy.Musi se vnucovat k ODS a to právě děla o sto pero.
Reichl doposud taky nepochopil,že nemúze napodobit stejný styl a pohrdá SV v situaci kdy jen zase hraje. Sociologa a řešení nikdy.
KSČM,je naprosto v chaosu poznáme to,že nemá prý ani vhodné stanovy její zpupní funkcionáři stále nepochopili že se nemohou distancovat od SV a znásilnili svúj web,kde zmizela rubrika diskuse.Je tam nový šefredaktor ale když tam zatelefonuje té tak tam není!
Konečná nedokázala ani zajistit pondělní kancelář pro kontakt poslance s voliči.
To je chaos který máme volit?A nakonec my z SV tj Společnosti Volicu vúbec nemáme návrh programu a tedy jinými slovy NEVIME CO CHCEME!
Není divu že ani naši intelektuálové nejen neví co dělat ale motají se na úrovni opakování toho co má kdosi řešit a tam NEEXISTUJE co existuje je jen demokracie čumilu a ta dostane po čuni,kolie se bude spoléhat na 34 let blokace těch ,které dokola sama bude volit.
Proto budou voliči smeteni do sraček a mohou se tak jediné dat jít vycpat!
No ni?

Průměrný počet slepic: 3 (6 hlasů)