Další kolo velké hry

Autor
Štítky

Tak se nám co nevidět potkají Trump a Putin.  Oba majitelé atomových kufříků, oba lídři jaderných velmocí, oba velitelé fakt nechutně velkých a dobře vyzbrojených armád. Po delší roztržce, ktará začala americkou velkou hrou na Ukrajině a Putinových protitazích, kdy se najednou Rusko a Amerika nemuseli, teď tu máme průlom. Prezidenti se nepotkají někde v kuloárech jiného setkání, ale pokecají si spolu a to dokonce nejspíš i beze svědků. Mám k tomu pár poznámek: 

1. Vlastní jednání už v podstatě proběhlo. Závěrečné komuniké si obě strany poslaly už minimálně desetkrát a experti na obou stranách se dohadovali už dávno o každé slovíčko. Ti dva už si to jen  potvrdí mezi sebou a pokusí se zjistit, jaký ten druhý vlastně je a nakolik se těm smlouvičkám dá věřit. A zřejmě panovala slušná shoda. Zřejmě proběhlo něco za něco a to se těď začne pozvolna zveřejňovat. 

2. Vzhledem k tomu, jak se všichni kolem nás bojí, řekl bych, že hoší spolu upekli docela důležitej matroš. Nevím, jak dneska vypadají globální šachy, co Trup nabídne a čím bude Putin platit. Nevím ani co nabídne Putin a co bude muset dát Trump. Ale jisté je, že jejich jednání je v podstatě nový mnichovský diktát. Dva velcí kluci se dohodnou a pak oznámí svým zkoprnělým kurvám, jak se budou nadále k sobě chovat. 

3. Když poslouchám Trumpa, jak je nepřítel Čína, Rusko, EU, Německo a vlastně i Británie a Amerika je na prvním místě, tak bych řekl, že si Trump bude muset už také vybrat nějakého přítele. Těžko to bude všechno dělat úplně totálně sám. A nějak mi vychází, že by se mohl zkusit domluvit s Putinem. Jejich vzájemný obchod není valný a v podstatě si nekonkurují. Nepotkávají se na žádných hranicích. Čína naproti tomu vyrábí pro USA prakticky všechno a EU je banda rozhádaných zbabělců, kteří se podle Trumpa na Americe přiživují. Ze všech velkých hráčů mi ten Putin přijde pro kamarádšoft s Amerikou jako nejlepší. Řekl bych proto, že schůzka prezidentů je první nástřel, zda by to nešlo. 

4. Každopádně je toto setkání další hřebíček do rakve všem hlasatelům euroatlantické jednoty, evropských hodnot a Ameriky jako studnice morálních hodnot. Jsem zvědavý, jak dlouho jim ještě vydrží jejich svaté nadšení, než zjistí, že sehráli svojí mouřenínskou práci a teď mohou jít. Myslím, že tím etalonem bude Ukrajina. Vsadím se, že tam to naši eurooligarchové s europrezidentem pocítí jako první. 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Kdo pečlivě sledoval serii rozhovorů amerického režiséra Olivera Stona s Vladimírem Putinem vysílanou pod názvem "Svět podle Putina", ten pochopil, že Putin si umí poradit s americkou žoviálností a poradí si i s Trumpovým arogantním kejklířstvím.

To nejdůležitější není, že experti na obou stranách už mají seřazené noty. To nejdůležitější bude "chemie" uvolněná při jejich osobním setkání.

Já jsem přesvědčená, že Trump se do Putina ihned zamiluje, protože jako zkušený byznysman rychle pochopí, že před sebou už nemá tajtrlíky z G7, kterými opovrhuje, ale že má před sebou v současnosti asi nejsilnějšího státníka tohoto světa.

Také si myslím, že během rozhovoru těch dvou mezi čtyřma očima Putin přesvědčí Trumpa, že Krym je ruský, protože se tak rozhodli jeho obyvatelé. A také ho přesvědčí, že Rusko nemá žádné imperiální úmysly, ale na vyzbrojování Pobaltí bude muset adekvátně reagovat.

Ti dva se budou rozcházet v dobrém a nechají za sebou zcela zmatené evropské politiky.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Dohodli jsme se,že se v mnoha věcech neshodneme.
K nějakému kamarádství nedojde,to by Trump popřej návrh pro spojence NATO zvýšit výdaje na zbrojení.
Pak je pro Trumpa důležité obchodování,když tlačí na spojence,více obchodovat s USA a ne s Ruskem,přitom zavádí clo na mnoha zboží z Evropy.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

ze momentalne ovplyvnuju smerovanie nasej komunity na Zemi traja ludia. Prezident USA, prezident Ciny a prezident Ruska. Iba oni maju, spomedzi politickeho plebsu, na to, aby to robili. Mentalne aj mocensky. A robia to aj trochu s potesenim. Nikto z nich nema ineho rovnocenneho partnera ako tych zvysnych dvoch. Kazdy je iny kazdy ma ine tromfy kazdy blafuje trochu v inom. A hra ich bavi. Globalizacia ako svina a v reale.

Nuz a europania so svojim prezenstelym pokusom o politiku su iba trapni a na smiech. O tom dalsom netreba ani debatovat...

Zatím bez slepic

In reply to by alien (neověřeno)

Trvalý odkaz

a to George Sorose. Všude se vecpe.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Schůzka prezidentů Trumpa s Putinem bezesporu vejde do dějin. Má to jen háček,
že nevíme v jakém smyslu .Zda přinese pozitivní nebo negativní dopady na vývoj
současné situace ve světě. Není tajemstvím, že dnešní svět se dostal do velmi
složité situace, kde hrozí řada konfliktů a globálních hrozeb, které ohrožují samotnou
existenci lidstva. Vzpomeňme jen situaci v Sýrii. Kde USA provedli raketový útok
jako odvetu za použití chemických zbraní. Přitom je zřejmé, že důvod byl inscenován.
Proto je nesmírně důležité, že se oba vůdcové scházejí mezi čtyřmi očima. Nebyla
to bezvýznamná událost. Armáda RF byla v plné pohotovosti, vojska byla vyvedena
do bojových postavení, velitelská stanoviště všech druhu vojsk byla aktivovaná.
včetně raketových a kosmických sil. Putin vydal jednoznačné prohlášení, že pokud
bude útok proti ruským jednotkám , odveta bude vedena přímo proti odpalovacím
zařízením. To byly lodě, ponorky i britské. Píšu o tom protože si myslím, že to byl
pravděpodobně moment, kdy si oba museli uvědomit jak blízko bylo k tragedii, která
by asi skončila válkou. Symbolická byla i skutečnost, že Trump sdělil čínskému
prezidentovi o tom, že USA na jeho příkaz provedla raketový útok proti Sýrii na
slavnostní večeři při jeho návštěvě v Bílém domě. Jak cynické !
Od summitu nelze s největší pravděpodobnosti nic podstatného a mimořádného
očekávat. Pravděpodobně sladí noty a ujasní si názory na neurologické body ve
světě . Při hodnocení výsledků je důležité si ujasnit v jaké situaci vnitropolitické
každý jeden z nich funkci zástava. Pro normálního člověka musí být pod rozlišovací
schopnost objektivně a správně hodnotit situaci Trumpa v USA. a Putina v Rusku.
Je to tím, že se nám nedostava objektivních informaci. Mediím se již nedá věřit.
Informace jsou zkreslené a tendenční. Oba dva čelí tvrdé opozici ve vlastních
zemích. Zvláště u Trumpa je to velmi složité. V Rusku má Putin reálnou " pátou
kolonu", která mu znepříjemňuje vládnutí.
Proto nebude důležité sledovat jak se nám navenek jeví situace, ale podstatu
reálných kroku obou prezidentu. To ukáže jen budoucnost
Oba dva uznavám jako silné osobnosti a doufám , že si padnou do oka a přispějí
k uvolnění napětí ve světě.
Summit u mne analogicky vyvolal vzpomínku na první setkání Gorbačova s Reaganem
v Reykjaviku. Jako dnes pamatují, jak Gorbačov komentoval po návratu výsledek
jednání slovy: " Slunce ještě nevyšlo, ale nad obzorem již svítá." Došlo mi to až po
roce 89 . Některým se nerozsvítilo dodnes. Z tohoto uhlu pohledu jsem obezřetný
a budu ve střehu. I když mi to bude prd platné.

Zatím bez slepic

In reply to by Vahy (neověřeno)

Trvalý odkaz

" Slunce ještě nevyšlo, ale nad obzorem již svítá."

Tady je zřejmé, že důsledky takových (Gorbačov - Regan) jednání se plně projeví až po dekádách, když se rozplynou mlhy. Viz náš případ "89".

Trump má dobrou (pro US) strategii - hrozba Rusku zmnohonásobením vojenských výdajů a tlakem přes Ukrajinu a různé další biče. Pak jsou tu cukříky, uznat připojení Krymu, nechat Ukrajinu svému osudu, dohoda v Sýrii, v Korei
Hlavní cíl? Odradit Rusko od spojení s Čínou.

Co by bylo výhodné pro nás? Toť otázka.

Zatím bez slepic

Admirále,
je úplně jedno, co udělají nebo neudělají politici a lidé v ČR. Stejně jako Velké Británii, Francii, Německu, atd. nám nejvyšší protektor oznámí, co musíme dělat, aby nám nepřinesl mír, svobodu, lidská práva a demokracii jako do Iráku. Ani po tolika letech se nevzpamatovali z úžasu.
Rusko s Čínou nikdo spojovat nemusí, až takovými spojenci nejsou. To spojenectví mezi nimi je čistě z nutnosti, protože padne-li Rusko, další na řadě bude Čína. A naopak to platí taky.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

"Rusko s Čínou nikdo spojovat nemusí, až takovými spojenci nejsou. To spojenectví mezi nimi je čistě z nutnosti, protože padne-li Rusko, další na řadě bude Čína. A naopak to platí taky."

Absolutní souhlas. Rusko vždy (Rusové v naprosté většině) by si přáli vazbu na Evropu, do které kulturně patří a spojení s ní by bylo přirozené a ekonomicky nekonkurenční, výhodné pro oba subjekty. To ale Američané nedopustí. Proto Ukrajina, měla být spojnici mezi EU a Ruskem a nyní je potencionálním bojištěm. Neberte to.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Položme si otázku,co nutí jít USA až do konfliktu s Ruskem.
Také právě z USA,nejvíc slyšíme váleční rétoriku.
O spojencích USA škoda mluvit,poslouchají USA na slovo.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Nevím co z toho vyleze, ale inteligenčně to bude podle mě v hodnotném moderním novinářském stylu:
Jednali spolu několik hodin, přičemž Trump si uprdl jako první a Putin 2x za 3 minuty. Trump měl jednu ponožku o 2mm výše v zadní části nad lýtkem a Putin měl kravatu v barvě óchechúH. Putin se podle všech nejpřesnějších odhadů chtěl 4x podrbat na koulích a Trump 8x v prdeli -> a je podezřelý z toho, že 2x to mělo být v té Putinově!

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Napadla mě kacířská myšlenka.

Co kdyby se tam kluci dohodli jako Reagan s Gorbačovem a USA nás prodali zase Rusku zpět.

Druhá kacířská myšlenka byla, že by nás třeba ani jeden nemuseli chtít, protože každej, komu nás přiklepli špatně skončil. Mnichov a Hitlerovo Německo, Jalta a SSSR, Malta a USA.... kurva, skoro to vypadá, že nosíme velmocem smůlu.

Zatím bez slepic

Vzbudí takhle Kohn v noci manželku a říká: "Sára, tak jsem si vzpoměl: tenkrát za Křišťálové noci, když nám nacisti rozmlátili výlohu, to jsi byla se mnou?"
"To víš, Izák, byla jsem s tebou."
"A potom, když nás hnali do transportu, to jsi byla taky se mnou?"
"Ovšem, Izák, to jsem byla s tebou."
"A když nás potom komunisti poslali do koncentráku znova, tos byla zase se mnou?"
"Izák, samozřejmě že jsem byla s tebou. Proč se pořád ptáš?"
"No, jenom mě napadlo, jestli ty mi nenosíš smůlu."

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jestli mají ty pejzatý něco dobrýho, tak jsou to první řadě vtipy.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

After having a brought the first <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> basketball, a garage at the actual match: each other outlined a perfect diamond the front, teammate Steve Blake flew to check out up, left the clippers defend darren collison (microblogging) the length between two steps driving their closely, Danny granger may be the only defender in tow line. This is the shed superior court intuition and and the embodies: his shot variety. He seems to understand the defensive player of the ideas, can predict their particular next move, then strike ahead of time. "When other people are usually doing gesture, garage with judgment, and the online game, this is Stephen is the best place, in this respect the league may be the best. Find field space, know where the defense space will arise, it is the key of the art of his images. Because no matter exactly how good your shots, a lot more exquisite technology, no room is useless. "ESPN's Brian thorpe, once wrote with his article.

Garage meticulously <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> observing the defense, he have reason to be consequently cautious. Before this, the warriors have have missed 12 goals in 13 shots during the past, is now 33 for you to 37 behind the clippers, disturbed because of the right leg muscle tension of garage after only 1 of 4. For shed himself, this ball is critical: before a season, he hit an archive in NBA history having 272 grains of a few points, if again proven three points today, his three points this year hit number will go over 200 mark. So that library can be the sixth in a row has at the very least two season hit 250 grains of three participants, at the same time period, still can have about three points to continuous hit game streak always 54 games - will probably be the warriors team history record.

"I like everything <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> linked to the shooting, " garage once said within the interview, "but with the highest especially in perfect give posture. When your body is in good rhythm, from standing in the feet in the grass, his hands to complete a shot, all series of joint actions are going to be calm and smooth, such as waves. It's a superb feeling. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie shoes</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche shoes</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost adidas</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike air vapormax</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Storage area, 26, is one <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> in the largest child, dell -- garage in 2002, their dad announced over 04 years of career, finally handed over 40. 2% on threes report card. From a incredibly young age, Stephen across the shooting learned how to shoot in the feet of the master, when dad refused to look at him to the hornets training, Stephen will be pursed jaws, not because can't visit those big-name players, the old that you are, but because he also want to be with my dad, to apply his shot.

At the age of 9, garage is of his or her own <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> amateur league teams involving players, only if the coach has to outside shot collapse for the opponent's zone will become sent. Recalled the yourself, garage proudly said: "when We was a defense specialists, all start from presently there. "

To go time for <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> the original text, when the garage near the golf ball in midfield, people tend to overlook essentially the most important thing: pool basketball skills. Sonya, thanks to his mother, then a new 5 feet tall 3, cordial and some stubborn woman again simultaneously, she was in high school graduation played point guard, checking out the volleyball after to the campus of Virginia technical, and meet the storage area there's father. "If I dribble towards coast, I have to settle on to shoot or move, it's my limit. "Dell explained, "people started for Stephen impression is all he'll beautiful posture hit shots, but before becoming any striker, he already was a better control player, people often ignore it. After his dribble shot, is I the most amazing moments. Thanks to his / her mother. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.