Brzy na to přijdeš sám...

Autor

Vpředchozích dnech jsem napsal článek o investigativní hvězdě první velikosti, Thomasi Pauknerovi, který slibuje celou řadu senzačních odhalení a navnadil sociální sítě tím, jak Vítek Rakušan koupil pro policii nejdražšší vrtulníky světa a smlouvu se starým Strnadem podepsal tři dny před volbami… A nestalo se nic. Žádné mééédium se toho nechopilo, všichni majnstrýmoví intervjuci se dívají jinam a v Mladé frontě se nepohnula ani myš.

Pauknerovi to ovšem nemusí být líto. V posledních dnech zveřejnila Tutsi Gabardová, nyní už bývalá ředitelka Národnéí zpravodajské služby, informace o americké podpoře stovek biolaboratoří po celém světě a ano, i na Ukrajině. Tyto laboratoře se za americké peníze zabývaly výzkumem, který by byl v USA nelegální, včetně vývoje biologických zbraní. A co se stalo? Nestalo se vůbec nic. Svět se nezměnil ani o kousek a stále platí stejný dvojí mediální dozimetr.

Stejně tak se ukázalo, že henten Nordstrým, který zaručeně odpálili Rusové (jako kdyby neměli na své straně trubky kohoutky), odpálila ukrajinská pornoherečka. Opět, nestalo se vůbec nic. Nikoho to nezvedlo ze židle, nikde nevěhají znepokojení veřejnoprávní novináři, aby se ptali, v čem nám ještě Fialovy vládní špičky lhaly.

Americká vláda odtajňuje dokumenty ohledně UFO, představitelé americké vlády explicitně potvrdili, že velmoci mají k dispozici trosky „létajících talířů“ řeší to někdo z mlčící většiny? Neřeší. Nula, ticho, nikoho to nezajímá, všichni dál koukají na Stardance, hokej nebo fotbal.

Stejně tak vyšlo najevo, že Anthony Fauci, vrchní americký epidemiolog a covidolog prostě lhal. Ostatně, historka s nedovařeným netopejrem už také dávno padla pod stůl a Soňa Peková měla pravdu, když mluvila o umělém původu viru. Angelika Bazalová o tom teď neustále píše. Naše dezinformace se nejenom nekontrolovatelně šířily, ony se i nekontrolovatelně staly pravdou! Ale neznamenalo to nic.

V uplynulých třech letech jsem potkal celou řadu lidí, kteří vyhlíželi ten den, kdy konečně zazní pravda a očekávali od toho změnu smýšlení lidí i změnu narativu. Až se lidé dozvědí pravdu, až konečně mocní tuto pravdu uznají, v ten den spadnou okovy a konečně budeme svobodní! …. tímto mám velmi špatnou zprávu pro všechny vyznavače teorie ploché země, kteří si od toho také slibují velké odhalení a ještě větší společenskou katarzi. Obávám se, že i kdyby se ukázalo, že máte pravdu, nezmění se vůbec nic. Lidem to bude jedno. Tak jak novináři hladce a bez mrknutí oka přešli od ruského teroristického útoku na evropskou plynovou infrastrukturu k ukrajinské potápěčce/pornoherečce, takhle by to bylo i v případě, kdyby se ukázalo, že je země placka.

I ten Epstein měl jen omezenou životnost. Stačila jedna krátká válka v Zálivu, zdvojnásobení cen ropy a střílečka v Libanonu a po Epsteinových kamarádech ve vysoké světové politice už neštěkne pes.

V Anglii znásilnily přistěhovalecké gangy dvě stě padesát tisíc (!) bílých dívek. Mnohé z nich byly nezletilé. V leckterém nacistickém koncetráku panovaly lepší poměry než na předměstích britských měst. Nestalo se nic. Jen Tommy Robinson bude potrestán za podněcování k nenávisti. Stejně tak se nic nestalo, když Merkelová naprosto klidně přiznala, že Minské dohody tu byly od toho, aby měl Západ čas na vyzbrojení Ukrajiny. Na volební preference chciválků to nemělo vliv. Nic se také nezměnilo, když poslanec Růžička odhalil, jak se obohacovala Skupina D na dronech pro Ukrajinu, nestalo se nic, když se ukázalo, že armáda neumí nakoupit ani batohy či polní kuchyně.

K čemu nám všem byla pravda? K ničemu!

Protože takhle to nefunguje. Nestačí mít pravdu. Nestačí přijít s odhalením. Čekání na pravdu je jak čekání na Godota. Ona sice přijde, ale velký třesk se nekoná a většinou nedojde ani na blbé pokrčení ramen. Proč? Protože se ta pravda života mlčící většiny prostě nedotýká. Jejich život se odhalením nijak nezměnil a pokud ano, tak většinou k horšímu.

Jan Hus to ve své době napsal správně. „Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, mluv pravdu, drž se pravdybraň pravdu až do smrti.“ K pravdě ještě musí přijít spousta vůle, spousta práce, spousta sil a spousta nebezpečí, aby pravda opravdu něco změnila. To slovo „až do smrti“ je tam velmi důležité.

„Nasvítil jsem vám pravdu, lidé“ říká Thomas Paukner a diví se, že lidé chodí kolem a nikdo nic nedělá. Inu, protože pro tu pravdu je třeba se spojit, postavit vojsko, hotovit se k boji pod jejím praporem a dlouho předlouho snášet protivenství i nebezpečí. Ba, často je kvůli ní zapotřebí i umřít. Viď Charlie Kirku? Pravda zvítězí, ale my už u toho dávno nemusíme být…

Odhalit pravdu, to je jen první (a vlastně ten nejjednodušší) krok. Pak přichází to těžší. Zjistit, že pravda sama žádnou změnu nezpůsobí. Hříšníky nenapravuje, režimy nezmění, Rakušany nepoloží a lež neodstraní. Následně dojít k tomu, že za pravdu je třeba dál bojovat. A pak zjistit, že za pravdu bojují ti „zlí a odporní dezoláti,“ kterým mééédia (která se o Pauknerova odhalení nijak nezajímají) nasadila psí hlavu. Nejtěžší je, Pauknere, přiznat sám sobě, že ti Rajchlové a Okamurové víc bojují za pravdu než všichni tvoji (teď už bývalí) kamarádi.

Já vím, Pauknere, co si myslíš o Vidlákovi… Ale říkám ti rovnou, že buď přijdeš do našich zákopů a nebo to prostě vzdáš. Všichni, kdo to s pravdou myslí vážně, nakonec dojdou k nám, protože jinak budou muset žít ve lži. Jinak budou muset souhlasit, že je tráva modrá, Rakušan je bezúhonný člověk a Fiala to dělal dobře.

Mlčící většina nemlčí vždycky. Jednoho dne ji něco strhne. Zpravidla tehdy, když se jí to osobně začne dotýkat. Pak nepůjdou za těmi, kteří nasvítili pravdu, ale s těmi, kteří za ni skutečně bojovali a uchovávali ji, i když nikoho nezajímala. Každý den odpadnou od majnstrýmu další a další lidé. Každý den přestanou další a další lidé žít ve lži. Ale mít pravdu, to je prostě málo. Pokud z toho nevznikne spojenectví, nevzniknou z toho nová média, nové podpůrné struktury, spolky, Vidlákovny, společnosti na obranu svobody projevu a nové cesty, nezmění se nic. Až když se z nových odhalení stanou nová odhodlání, pak je možné krok za krokem někam dojít. Až když pravda povzbudí k činu, může se něco změnit.

I když Tommy Robinson, Charlie Kirk a mnozí další za to zaplatí podobě jako Hus. Oni s něčím pohnuli, protože věděli, že nestačí mít jenom pravdu, ale pravda je důvod k boji za ni.

Ale na to, Pauknere, brzy přijdeš sám. Ostatně… já bych se také nikdy neangažoval, kdyby se mě pravda nezačala osobně dotýkat.

__________________________________________________________________________________

Přátelé, pokud mě chcete podpořit, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Vaše podpora bude do poslední koruny využita pro projekt „Vidlákovny“ . Každý, kdo pošle příslušnou částku, může si na oplátku vyžádat knihy z nabídky.  Číslo účtu: 1769955003/5500 IBAN: CZ8355000000001769955003. Kdo chce, může přímo na stránkách Institutu pro platbu použít QR kód.

Kdo preferuje jednoduché placení, nabízím možnost přes tuto platební bránu: https://donate.stripe.com/28E4gzekn7mlgjS0g3g3600

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 4.3 (12 hlasů)

Komentáře

Trvalý odkaz

Naši borci na mundialu zřejmě touží po skandálu. Svědomí mají ovšem čistý a své prachy  vždycky jistý.

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

S tym netopierom je to ofiko vyvratene? Lebo este v case, ked som mal to sily sledovat, tak prof.Flegr vo svojej prednaske, kde defacto novou metodou na detekciu genovych manipulacii dokazal, ze ten genom covidu bol manipulovany, odpovedal na otazku, preco teda teraz vedci zistili presne stanok na trhu, z ktoreho to uniklo, takto: "vedci tak nejak drzi pri sobe" :)

Cize, je to oficialne, bud nejaky vyskum, alebo fajne sluzby? Kvoli tomu, ze pri sireni pravdy treba mat podklady vacsieho rangu ako Pekova. Ktorej osobne verim, ale pre lovcov dezolatov je to hold uz navzdy dezolat.

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)
Trvalý odkaz

Německo slábne. Kdo bude vládnout v Evropě? Polsko svou armádou, nebo Ukrajina svým organizovaným zločinem?

Podívejme se na statistiky.

Počet muslimů v Německu v roce 2011 – necelá 2%

Počet muslimů v Německu v roce 2025 – přes 8%

Počet Ukrajinců v Německu v roce 2025 1,5%

Dá se předpokládat, že až skončí válka na Ukrajině, bude se počet Ukrajinců zmenšovat, ale počet Muslimů, se bude zvětšovat ještě rychlejším tempem než doposud.

Ve Francii je procento Muslimů ještě větší než v Německu, ale procento Ukrajinců mnohem menší než v Německu.

V několika dalších Evropských státech je to podobné. Po skončení války na Ukrajině, možná nějaký čas ovládnou podsvětí Ukrajinské gangy, ale za pár desítek let, bude Evropě vládnout místo EU, MU (Muslimská unie).

Spor mezi Polskem a Ukrajinou je ve světle těchto čísel žabomyší .

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

Koho si vybrat kdyz by nebyla jina volba...  Muslimsky chalifat FrankoGermanistan -  nebo  Ukrajinu se svým organizovaným zločinem, co se stal statem?

Nebo teda Polaky? Polaci - tak jako i Rusove  - k nam maji v zasade positivni  vztah,  jako poslusnou  mensinu ve svem state by nas  pak uz  spis ochranovali pred cizim nebezpecim 

Tohle je snad jediny kompliment ktery bych  ukrajinskym gangum a polske expandujici  armade udelal - ze tihleti se militantnimi mohamedany ovladnout  nedaji

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

Proč by nás měl někdo ochraňovat, když nemáme peníze na to, abychom si ochranu zaplatili?🙈

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

to jsou jenom takové hloupé politické kecy. Čechy ve skutečnosti nikdy, nikdo neochraňoval a ani nikdy ochraňovat nebude. Proč by si někdo pálil prsty kvůli takové malé, bezvýznamné, rozkradané zemičce?

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

přijde mi, že se pořád většina dívá na Rusko jako na SSSR v době Brežněva, ale jsme v roce 2026. Putina jsem poslouchal často, jeho spíš mrzí, že se SSSR rozpadl na malé státy, což samozřejmě byla Gorbačovova chyba (vemte si ty ministátečky v Pobaltí, vyskakují jako by každý z nich měl 80mil.obyvatel, kdyby se neodtrhli, mohli se mít dobře a byli zaštítěni velmocí, takhle ji mají proti sobě a dělají vše proto, aby ji měli proti sobě, ale na kdyby se nehraje).

Pořád ani na minutu nevěřím tomu, že Gorbačov věřil Amíkům a udělal výměnu za NATO, Německo a rozpad vlastní země. Prostě v tom musel jet s nimi, takto hloupý by nebyl ani hloupý Honza z našich pohádek.  To, že padl komunistický monopol-OK, ale že padl stát, to už OK není, historická chyba a i to bude důvod, proč si všichni brousí zuby na Rusko.

Samozřejmě dle některých nebrousí. A proto chtějí všichni zbrojit a očekávají válku s Ruskem do r.2030, ale jinak ji nechtějí, že ? Naivkové....Když se Vám rozpadá stát (jako Francie, WB a Německo), tak prostě chcete válku, ale chtít ji s jadernou velmocí, to může jenom psychopat. Jenomže podívejte se, kdo je v čele těchto států, jeden psychopat vedle druhého.

Jak by řekl klasik:   HOĎTE NA NĚ SÍTĚ !!!

Moc státu spočívá (i kromě mnoha jiných faktorů) i v počtu obyvatel. Všimněte si: hodně východních států se rozpadlo, ale Amerika ? Ta má pořád 50 států, to už je síla !!! 

Fascinuje mě, jak pořád všichni tvrdí, že Putin napadl suverénní stát...Fakt, jo ?? Kdyby byla Ukrajina suverénní stát brání se sama a nežebrá, kdyby byla Ukrajina suverénní stát, tak se neposere před Johnsonem a brání se sama anebo podepíše v roce 2022 výhodnou dohodu, teď už žádná spravedlivá dohoda nebude, pozdě. Kdyby byla Ukrajina suverénní stát, nenechá se vmanévrovat do bratrovražedné války, ukázala by Západu fakáč. Ne, Ukrajina není suverénní stát, bohužel a mám obavy, že nikdy nebyla a jestli někdy bude, nevím...

Pak mě fascinuje, že Putin je diktátor. Fajn: Rusko má suverénně největší rozlohu na světě, ale nemá zase až tak moc obyvatel vzhledem k rozloze. Zkuste řídit takový stát, kde je mimochodem velmi mnoho národností a náboženství, až se Vám to podaří udržet v cajku, tak přijďte a pochlubte se !! Já budu první kdo Vám zatleská!!! Myslíte, že se Vám to podaří demokracií?? Cha, cha, cha...U nás je prý demokracie a podívejte se, jaký tu máme s prominutím ( u našich dam) bordel.

Ale všichni samozřejmě ví, jak by takovému Rusku vládli...ale v životě ani nebyli v politice, ale "moudří" jsou všichni.  

 

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

In reply to by Chuck

Trvalý odkaz

kde je mimochodem velmi mnoho národností a náboženství, až se Vám to podaří udržet v cajku, tak přijďte a pochlubte se !!  .............................

Přesně taková byla situace v Sýrii a  Lybii. Takové státy bez nějaké formy diktatury udržet v kupě nelze. Podobné to bylo i s Jugoslávií. Přestože tam bylo 6 republik, 6 vlád, 6  rovnoprávných jazyků, tak když zemřel uznávaný diktátor Tito, zem se rozpadla. A místo velkého a vlivného státu zůstalo 6 bezvýznamných zemiček. 

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

Naprostý souhlas s oběma předřečníky. Ještě bych dodal že mezi „vyspělými“ zeměmi a těmi zaostalejšími je ten rozdíl že v těch zaostalejších se lidé jiného náboženství, nebo jiného etnika, či jiného kmene po tom co svrhnou diktaturu, začnou navzájem vraždit, ve vyspělejších zemích utvoří několik politických stran, které sice vraždí jen výjimečně, ale zato si navzájem hází klacky pod nohy, podle hesla, pokud nebudeme vládnout, tak uděláme vše proto aby se to všechno posralo.

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)
Trvalý odkaz

 kterou Rusům po krůčcích nasazazuje...

Tupost evropských papalášů se zatím nijak nemění. Možná přijde nějaké to konečné řešení.

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)
Trvalý odkaz

ve skutečnosti je to tak, že pravda je každému nepříjemná a proto nikdo nemá rád pravdu. Několik příkladů:

- když člověku řeknete, že je moc tlustý a měl by s tím něco dělat, určitě se nestanete jeho nejlepším přítelem

- když Vám doktor řekne, že máte nejvyšší stádium rakoviny (rozsáhlé metastáze) a do půl roku nebudete, budete opravdu chtít slyšet pravdu nebo milosrdnou lež ?

- když jste se nechali naočkovat proti tzv. covidu a teď vyplývají na povrch vedlejší účinky tzv. vakcín (mimochodem už dávno to říkal prof.Turánek, ale stačilo, kdyby si lidé přečetli co to vlastně vakcína je nebo má být a nebyl by očkovaný ani jeden člověk, protože by tomu prostě nevěřil, až na výjimky), jak přijímáte tuto pravdu, s nadšením ? 

Takže málokdo opravdu přijme holou pravdu. Ve skutečnosti si na ni kdekdo jenom hraje. Pravda má jednu velkou velkou nevýhodu: nalézá se velmi velmi hluboko a k jejímu nalezení je třeba mnoho mnoho času a lidé mají klasickou výmluvu-já nemám čas. Jenomže to není o čase, je to o chuti hledat (ale proč hledat, když tu máme média, která nám tu pravdu předžvýkají a my ušetříme ten čas...ale třeba ztratíme zdraví a to je nám jedno). 

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

Vybral jste celkem dobré příklady. Znáte rčení:”každý má svoji pravdu”? ….. myslim, že pravda nemusí být jen hluboko, myslím, že může být i na různých místech.

Co se týká opíchačky - je mi celkem jedno kde je pravda, protože jednak nemám šanci nic ovlivnit a druhak nejsem odborník, který by se mohl vyjadřovat z hlediska vzdělání a praxe. Pro mne je důležité, že jsem přesvědčena, že mne obelhali a podvedli a tohle já neodpouštím. Jen hlupák se nepoučí z chyb a já si teď budu dávat větší pozor. A hlavně rozhodovat se jinak. 
 

Co se týká kontroly kadibudky ve Vidlakovně a dalších úkolů na místě 11.7. - zjistila jsem, že mám volno a nemusím si brát dovolenou. Pokud bychom se domluvili na společné cestě - bylo by to fajn. Hlavně aby naše komunikace nebyla “ztracena v překladu”.🙏

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

In reply to by Sif

Trvalý odkaz

no, mě to jedno není, protože když znám pravdu, mohu právě toho hodně ovlivnit, minimálně ve svůj prospěch. Takže nejsem opíchaný...protože vím...

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

In reply to by Chuck

Trvalý odkaz

To mi došlo, vīm. Každý člověk vnímá svět po svém.
Např. když mi bylo 30 let, nechápala jsem jaké to je, když člověk nemá sílu ve fabrice makat. Když je mi bezmála jednou tolik - už to vím, ale je pozdě. Když moje mamka 3 rok leží v pelechu po mrtvici a o všechno si musí říkat - chce umřít. Snažím se ji pochopit dřív, než bude ZASE pozdě.  Přesto ji musím říkat že žije v civilizované zemi a naše zákony ji zemřít nenechají jen tak snadno. A vůbec se Vás nechci ptát, jestli a kdo má v této situaci pravdu.🥴 Seč mi síly stačí - snažím se poučit. Ze života. …..Říká se tomu VŠŽ, že jo? 😂Na to čtení moc nejsem. Ledva si stačím přečíst Kydy🤭

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

já Vás chápu a rozumím Vám (měl jsem svého času podobná trápení). Já mám výhodu, že čtu od děcka, vždy mě to bavilo. Čtu pořád  i teď, je to nejlepší způsob jak vědět, lepší neznám (i videa jsou fajn), někdy jsem v šoku, kolik je kolem nás na světě zla. Epsteina jsem neznal, ale o těch věcech jsem četl již mnohem dříve.

Asi se blíží doba, kdy i příroda už toho má plné zuby. Jenže ona umí přežít, my ne...

 

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

In reply to by Sif

Trvalý odkaz

že je vám 2x tolik. 

Průměrný počet slepic: 1 (1 hlas)

Budte galantni. "Jednou tolik" je zkracenina  delsiho vyjadreni "a jeste jednou tolik"  :)    Kdyz se zajde na pivo - tak se taky treba  rekne "pojdme na jedno".  A vypije se jich  pet.  Je teda  fakt, ze pivo dnes stoji jednou tolik, co jeste pred nekolika malo lety.  A   zmrzlina stoji (prinejmensim tedy v Praze) asi tak dvacetkrat tolik, nez za bolsevika 

Průměrný počet slepic: 1 (1 hlas)

Já bych ten výraz, že je něčeho jednou tolik, paní Sif prominul. Horší je, když to že je něčeho jednou tolik a přitom mají zjevně na mysli, že je toho dvakrát tolik, používají běžně moderátoři v rozhlase i TV a vzdělanci se kterými vedou rozhovory také.

Průměrný počet slepic: 1 (1 hlas)
Trvalý odkaz

11.7 je asi na otočku, je tam možnost nějakého penzionu, kdyby se chtěl člověk zdržet ?

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)
Trvalý odkaz

Voroněž zasáhl raketový útok. Předběžné zprávy naznačují, že se jednalo o rakety Storm Shadow. Pokud se to potvrdí, Londýn by měl být lehce zmařen. Podle guvernéra regionu Guseva byli při ukrajinském náletu na Voroněž zraněni tři lidé. Nad Voroněží bylo zničeno několik vysokorychlostních vzdušných cílů a jeden podnik byl poškozen. Putin varoval, že západní raketové údery na Rusko by znamenaly vstup NATO do přímé války.

Kdy na to přijdeš sám, Putine?!

 

 

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)
Trvalý odkaz

 napsal tento článek na žádost bruselského oficiálního "Rudého práva" (Politico), ale když cenzoři zjistili, že by se tak ke čtenářům dostal text vyvracející jejich stokrát opakované lži, prostě ho neotiskli - a tak tento zásadní text ruského ministra zahraničí přináší české veřejnosti alespoň Petr Hajek...   protiproud.info/ukrajina-evropa-a-globalni-bezpecnost-oranzova-revoluce-podvod-zapadu-s-minskymi-dohodami-dnesni-evropska-agrese-proti-rusku-krev-ukrajincu-kupuje-zapadu-cas-k-utoku-londynske-ultimatum/

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)
Trvalý odkaz

727773460_27856007874004559_39925250556968919_n.jpg

Pláče, pláče fotbal, Bican s Pláničkou, co se to jen stalo s českou uličkou. Kam jste se mládenci poděli, co jste ten fotbal hrát uměli...

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)
Trvalý odkaz

Pozdravil seniora na zastávce v Ústí, podřízl mu krk a odešel...

Kdo to byl? Cikán, černý cikán...(viz. lidová píseň).

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

A obě "vyvážené" televize ČT a Prima čúz se předhání opozičními "kapacitami jako jsou např." Spejbl Kupka a ze 2% TOP -blbeček Havel. Tyto silné politické "kapacity přesvědčují národ o nějaké Babišově slabosti.

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

já říkal, že Babiš to ustojí, a ustál. Já jsem spokojený.

Průměrný počet slepic: 4 (1 hlas)

Kdyby jel, prohrál by Babiš a s jeho prohrou by jim rostla chuť na další..., jen ať si zvykají, že už nejsou ve vládě, i když předseda toho spolku, Pávek, se snaží jak může. S konces.poplatky je taky nutné vydržet. Milión chlívek dělá, jako kdyby televize a rozhlas byly jeho majetkem.

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)
Trvalý odkaz

https://www.echo24.cz/a/HEXqD/komentar-smigol-tajna-jednotka-na-manipulaci-s-verejnosti-britanie-migrace-islam

https://www.echo24.cz/a/HpkH6/dotace-lidska-prava-neziskove-organizace-urad-vlady-rovnost-muzu-a-zen-rezignace-ministr-spravedlnosti-tejc-babis-premier-experti

 

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)