Když něco nevíš, zeptej se Putina

Autor
Štítky

V poslední době už to tak dělají všichni. Saúdi mají problémy s ropou, tož jedou do Moskvy jednat o těžebních kvótách. Asad má problémy na bojišti, tož to jde řešit s Putinem. Erdogan si jde budovat svoje impérium na úkor blízkého okolí, kam si jede pro požehnání? Jasně do Moskvy. Írán si upevňuje moc v regionu, s kým to konzultuje? S Putinem. Macron se chystá do Moskvy, Německo podepisuje Nordstream a nakonec i Netanjahu jede porozumět světu pomocí Rusa. 

Osamělé a izolované Rusko se kterým nikdo nemluví, to je jen hodně vlhký sen Jakuba Jandy... Ve skutečnosti si v Moskvě všichni podávají dveře. Tak dlouho jsme stavěli kolem Ruska plot, až jsme ho postavili kolem nás. 

Někdo to včera napsal v diskusi... Netanjahu se Putina  na přehlídce držel jako hovno košile. Je to naprosto přesný příměr... Putina už na přehlídce navštívil i čínský prezident, kazašský prezident,  byl tam s ním jeho vazal Kadyrov, Zeman se v Moskvě motal, byla tam hromada dalších papalášů, ale nikdo tam neposkakoval tak servilně jako ten Netanjahu. A to je představitelem velmi významné vojenské, ekonomické a jaderné mocnosti. 

Přišla bída na židovský stát. USA s izraelským požehnáním zlikvidovaly celé izraelské okolí, přičemž většina izraelských politiků hýkala blahem, jak zmizeli velcí diktátoři i se svými mocnými armádami (tedy papírově mocnými... ty arabské armády stojí za starou bačkoru) a ejhle... nebezpečí pro Izrael nepokleslo, naopak rapidně vzrostlo. Pošahaný Shaddám byl nakonec mnohem lepší a vypočitatelnější nepřítel než Islámský stát. A hlavně... Irák byl mezi Izraelem a Íránem. 

Po patnácti letech války se Írán dostal až ke Golanským výšinám. Super výsledek. Možná to zničené dorasované území plné chaosu vyhovuje USA, ale Izraeli to nevyhovuje určitě. Doteď si hráli na vojáčky a lítali si nad Sýrii a dělali si co chtěli.. a najednou dostali odpověď. Na Golany letěly rakety zřejmě vystřelené Íránem. 

A Netanjahu okamžitě mazal do Moskvy zeptat se Putina, co ten Írán vlastně zamýšlí, protože možná dělá velkohubá prohlášení v Knesetu a jezdí do Kongresu přednášet o íránské hrozbě, ale ve skutečnosti zřejmě ani Mosad netuší, co se odehrává v hlavách Íránského vedení a velení na frontě. Když něco nevíš, zeptej se Putina... 

Pomaloučku polehoučku, nikdo to vlastně nezpozoroval, ale najednou je garantem bezpečnosti a dialogu Rusko. Putin je ta vypolstrovaná místnost pro většinu blízkovýchodních magorů. Putin je OFF. Ví o fšech fšechno. 

Když si to tak vezmu, Putin dělá přesně to, co dělal i doma. Prostě si nějak vydobyl roli arbitra. Ne, nepustil se do beznadějné války proti všem ruským oligarchům, spíš jim začal dělat rozhodčího. Nepustil se do války proti separatistickým republikám... ne začal jim to koučovat. Zřejmě se mu to osvědčilo a tak to dělá i v širším okolí. A světe div se i takový Izrael se pěkně zařadil do mančaftu. 

A já se ptám? Kde je ten Macron, co tak moc chtěl dělat lídra v mírovém procesu v Sýrii? Kde je Merkelová, Kde je Terezka Májová? Kde je Juncker? A nakonec... Kde je Trump? Je to podobné jako se Zemanem... Putin to také nemá doma jednoduché. Má dost svázané ruce, spíše horší než lepší ekonomiku. Má kolem sebe silné odstředivé tlaky a netřímá moc jako Stalin. Ale přesto, když jste hráč a víte jak na to, můžete přehrát i mnohem silnější soupeře prostě tím, že je postavíte proti sobě a dříve nebo později vlastně vyhráváte. V jednom je Zeman doopravdy proruský... umí tu mocenskou hru stejně jak Putin. Také nemá žádnou faktickou moc. Kromě hradní stráže vlasně nemá nic. Ale když to vezmete za správný konec, nakonec se bez vás ani nepodrbou na řiti. 

Mluví se o válce mezi Íránem a Izraelem... Nevěřím tomu... ne dokud jezdí Netanjahu do Moskvy. 

Komentáře

Trvalý odkaz

Pane Vidlák.
Pochválím v hodné téma.
Ono to bude asi trochu jinak,peníze,dokud byl Izrael všemožně podporován z celého světa,tak machroval,zřejmě podpora klesá,tak Netanjahu hledá podporu i v Rusku.Jenže,jak i píšete,že USA,ale i Izrael likvidovaly celé izraelské okolí a nejvíc Palestince,takže oba státy,mají na BV mnoho nepřátel.Takže po všech těch ozbrojených akcích přichází vyúčtování a pochopitelně Izrael má velké obavy.

Trvalý odkaz

Nezbývá než doplnit osud Palestinců, který je v mnohém podobný Kurdům. Nemají vlastní stát, chtěli by jej a hledají v zahraničí velmoc, která jim pomůže sen splnit, protože regionální vlády jim samostatnost nedají ani omylem. Palestinci si nesou ještě svou minulost díky velkohubým prohlášením, že mají nárok na celé území Izraele. Chtěli víc, nemají nic. V ropných monarchiích je mají za největší póvl, nepřijmou bratry ve víře ani náhodou. Ale strkají je do Evropy jako chudáčky utíkající před válkou. Ti skuteční chudáci dávno zůstali v nejbližším státě a čekají na návrat domů. Proti izraelská rétorika mnoha vůdců je silně nadnesená, určená pro domácí publikum. Málokterý z arabských vůdců touží po válce s Izraelem. Ta fáze je už za nimi. Takže jde povětšinou o kecy, zatímco karavana jde dál.

Trvalý odkaz

Když ti odpoví pravdu, tak ti řekne, že vůbec nic neřeší a jediný v čem je expert je PŘEDSTÍRÁNÍ TOHO ŽE NĚCO ŘEŠÍ!
To samý v podstatě všichni vrcholný politici -> uměj předstírat že řeší .... a v reálu je vidět co ve skutečnosti vyřeší -> vůbec nic.
Až mu předstírání prokouknou, tak ho sundaj a zvolej si někoho, o kom si budou myslet, že skutečně řeší, ale ve skutečnosti to bude někdo, kdo to předstírání řešivosti bude ještě víc předstírat.
Přítel když ti řekne pravdu, tak se bude snažit změnit své chování a napravit to špatné. Politický krysy to však v tom špatnym chtěj táhnout dál, páč v tom jedinym se maj nejlíp a nemaj důvod to měnit do něčeho, co by pro ně bylo nepohodlnější, byť by to třeba spoustě jinejm pomohlo.

Trvalý odkaz

Vladimír má nyní před sebou dvě velké propagační akce. 16. 5. 18 bude otevírat 19 km dlouhý most mezi Tamaní a Krymem. V červnu ještě odbaví MS ve fotbale, podobně jako olympijské hry v Soči.
Potom se bude moci do něčeho dát.
V Sýrii Assad likviduje poslední kapsy odporu, hádám, že potom jej vybaví S300 a Izraeli začnou padat stíhačky.
Ve státech kolem hranic Ruska to dělá tak, že v těch vzpurných udržuje místní konflikty, aby takové země neměly žádnou šanci na vstup do NATO. A potom už jen stačí je nechat vnitřně rozložit ekonomicky, viz. Ukrajina.

In reply to by Laco G. Mlynář (neověřeno)

Trvalý odkaz

Netřeba nic okecávat. Stačí dát dohromady fakta a to se vám povedlo dokonale !

In reply to by Laco G. Mlynář (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pane Laco G.
To je zajímavý konstrukt,Putin,že v těch státech kolem hranic Ruska udržuje místní konflikty a USA to platí,jak se proláklo od Nulandové,na Ukrajině ty konflikty stály 5mld, dolarů.

Trvalý odkaz

Rusko je moc velké, rozlohou. A na tu plochu řídce zabydlené. Vlastně většina obyvatelstva je ve městech - kolem měst pár vesnic - a pak nic, jen pustina. Není to jako u nás v Evropě, kde vyjedete z jedné vsi a jste ve druhé, včetně vesniček typu Brno, Ostrava či většího městečka zvaného Praha. ČR je proti Rusku plivanec. Řídit takovou zemi nejde tak, jak jsme zvyklí v tom našem plivátku. Půlka obyvatelstva zažila SSSR i jeho rozpad a roky bídy, co byly potom. Na jedné straně hromada lidí, co měli prázdný špajz, a k tomu pár "velkomožných", co si sypali na zmrzku zlatý prach. To je realita, kterou lid obyčejný ruský viděl dnes a denně. Jako ti naši dělňasi za první republiky koukali přes mříže tovární brány na továrníky, jak se koupou v šampaňském.
Jezdí k nám mladá paní (no, už ne tak docela mladá, ale v porovnání se mnou jo), pocházející z Amursku, mrňavého městečka "nedaleko" Chabarovsku. Nedaleko znamená asi dvěstě kiláků. Dálný východ. Dětství prožila v bídě devadesátek. Jezdil mi mráz po zádech, když vyprávěla, jak si její máma mohla dovolit dětem koupit půl litru mlíka tak jednou za týden. Byli na to tři děcka. Neříkala to zle, nestěžovala si, jen to konstatovala. Nedokážeme si ani představit, jak to tam v té době vypadalo. A ještě k tomu tak daleko od Moskvy. Ani dnes to není ideální místo k životu - i když každý si pod tím pojmem představujeme něco jiného.
Putin to neměl, nemá a nikdy nebude mít jednoduché. Tu plošnou rozlehlost neuhlídá. Nemůže. Takže ti, co ho nazvali carem, mají vlastně pravdu. Rusko se musí řídit stejným způsobem jako za cara. Lepší způsob ještě nikdo nevymyslel. Svetlana, ta "naše" Ruska, říká, že Moskva je odevšad móc daleko. Proto největší slovo kdekoliv jinde než v Moskvě, nemá Putin, ale místní správce. Gubernátor. To je ten největší pán pro většinu lidí mimo Moskvu a blízké okolí. Největší hrůzu má obvykle z toho, že bude pozván do Moskvy na kobereček. Moskvané, to jsou plácalové typu pražské kavárny, kteří by třicet kiláků od Moskvy zašli hladem a žízní - páč by nevěděli, jak nakupovat v místním konzumu, bo jsou zvyklí na supermarkety. Takoví zhýčkaní a rozmazlení jedinci, kteří nemají páru o tom, co je skutečný život.
POdle Svetlany Putina lidi nemají rádi proto, že je to Putin, jako osoba, ale proto, že VÍ, že kope za matičku Rus. A to je pro obyčejného Rusa posvátné. Je pro ně Gosudar. Gosudar má odpovědnost za zemi a lid. Osobní odpovědnost. Je to trochu takové to feudální myšlení, když feudál byl majitel země a všeho na ní, nad ní i pod ní. Jelcin byl též Rus, ale věděli, že matičku Rus ojebává, kde může. Zradil ji. Oligarchové - totéž. Pokud jedná oligarcha v zájmu Ruska, tak "éto naš čelověk!" a je fuk, kolik má prachů. To je to, čemu zápaďáci říkaj "ruská mentalita" a co nemůžou zaboha pochopit. Nechápou, že Rus má dvě matky - jednu biologickou, druhou "vlast"- rodinu. Matičku Rus. Pro obě je schopen nechat se krájet. Až někdo někdy zjistí, jak postavit Rusa proti jeho "matičce", jak ho přinutit, aby ji začal nenávidět - potom takový tvor má šanci Rusko dobýt.
Nejsem žádná znalec ruské povahy, i když pár Rusů znám dost dobře, svého času jsem tam pár let i pracovala a žila. Ale to bylo ještě za komouše, a to je dneska kaz na morálním profilu. A hlavně je to táááák dávno :-))).

"Tu plošnou rozlehlost neuhlídá." - Divila by jste se, ale ta plocha je lépe uhlídatelná, než naše středoevropské brabeniště.

Velmi málo cest. Na každé strategické křižovatce OMON. Každé jsou schopni několikastupňově kontrolovat veškerou dopravu. V Rusku (stav 2002 to byl ještě bordel) se nedá jen tak projíždět.

Nesouhlasim s Admirálem. Ano, máte pravdu v detailu, nicméně já chápu příspěvek na který reagujete tak, jak ho myslela autorka.
Samozřejmě se mohu mýlit. To je na Vás a na ní.

Z hlediska životního prostředí. Většina území, především ten dálný východ, má kruté životní podmínky. Dlouhou a tvrdou zimu, krátké léto s miliardami komárů. Eskymáci v Kanadě se také moc bát nemusí, že si své území neohlídají, ani migranti z válečných oblastí o něj nemají zájem.

Trvalý odkaz

ano, to je biologická zbraň, zažil jsem dostatečně s lodí v deltě Dunaje a na Volze.
V deltě Dunaje jsme sice byli v roce, kdy tam prošly před námi dvě velké vody a komáří populaci se nezadařilo se namnožit na normální stav, ale i tak to bylo docela peklo.

To na Volze to bylo horší. Loď jsme stavěli těsně pod Samarou u takového písečného zámolu, tam to ještě šlo, pak jsme vyjeli a přepluli Volhu v tom místě tak něco přes kilometr širokou k levému břehu k místu, kde kotvil přívoz. Převozník nás pozoroval, na hlavě měl včelařský klobouk se síťkou a mě tak napadlo, že něco není v pořádku s hmyzem. Když jsme o pár kilometrů níž přirazili ke břehu, že tam přenocujeme, zjistili, jsme, proč převozník měl včelařský klobouk. Nikoli včely, ale miliony komárů utočili jak mesršmity.
Bylo to krásné místo, lužní les, celou noc tloukli slavíci, ale ti komáři. U ohýnku namazaní protikomářími sajrajty to ještě šlo, ale sednout si k vodě a chytat ryby, to už byl očistec.
Někteří z posádky si ustlali jen tak pod širák pod stromy, byla vlahá noc. Ale ráno. Na koukání jim v místě očí zbyly jen škvírky.
Bez moskytiéry se spát nedalo, noc bez ní se stávala nekonečnou bitvou s vrahy s dlouhými sosáky.
A místní? Zdálo se nám, že jim to nějak moc nevadí. Buďto že mají geneticky tlustší kůži, nebo že se nemejou a jejich odér funguje jako permanentní hmyzí odpuzovač nebo že už si stejně jako včelaři vytvořili imunitu proti otokům a hmyzí bodání berou jako danost.

Tož tak komáři.

Trvalý odkaz

Putin je trenovanej judista uz nekde od raneho mladi a jak vime i my, co jsme judo sami netrenovali, judo je o vyuzivani sily soupere proti nemu samotnemu.

Neni divne, ze to Putin takhle dela. Je divne, ze to takhle ostatni nedelaji, ale Macron je frajirek, co si zacal s ucitelkou a pak sel ouradovat do banky.
Mayova je bankerova pichacka.
Merkelova je prekabatena svazacka.
Junker alkoholik z banky.

Trump ma plny ruce se zapolenim s vlastnima banksterama a jima placenym mainstremem a deep statem. Trump v podstate dela to co Putin po roce 2000, ale nepritel je daleko tvrdsi, nemilosrdnejsi a zkusenejsi.

Trvalý odkaz

Hi

I wanted to order a item from your webshop.
but I can not find the product anymore on your site,
it looks like this on this site https://bit.ly/ProductItem364
I hope you will sell the product again soon,
mail me if you are going to sell it again, I'll wait

Greetings

Trvalý odkaz

Hey

i love your webshop,
But I have a question, I see a lot of Items on this site http://bit.ly/CheaperItems5 that you also sell in your webshop.
but there items are 33% cheaper, well my question is what is the difference between your shop and theirs,
is it the quality or something else, i hope you can help me!

Yours sincerely

Trvalý odkaz

Following a brought the first <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> soccer ball, a garage at the match: each other organized a perfect diamond the front, teammate Steve Blake flew to follow along with up, left the clippers defend darren collison (microblogging) the gap between two steps driving their closely, Danny granger will be the only defender in tow. This is the shed superior court intuition and knowning that embodies: his shot choice. He seems to realize the defensive player on the ideas, can predict the next move, then strike in advance. "When other people tend to be doing gesture, garage in judgment, and the activity, this is Stephen is the best place, in this respect your league may be the best. Find field space, know the place that the defense space will come about, it is the key in the art of his shots. Because no matter just how good your shots, much more exquisite technology, no room is useless. "ESPN's Jesse thorpe, once wrote with his article.

Garage very carefully <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> observing the defense, he also have reason to be consequently cautious. Before this, the warriors have missed 12 goals in 13 shots previously, is now 33 in order to 37 behind the clippers, disturbed with the right leg muscle pressure of garage after only 1 of 4. For storage area himself, this ball is essential: before a season, he hit a list in NBA history with 272 grains of 3 points, if again recognized three points today, his three points this year hit number will go beyond 200 mark. So that library might be the sixth in a row has at least two season hit 190 grains of three avid gamers, at the same period, still can have about three points to continuous hit game streak continue to 54 games - it's going to be the warriors team heritage record.

"I like everything <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> linked to the shooting, " garage once said within the interview, "but with the highest especially in perfect hands posture. When your body's in good rhythm, from standing in the feet in the grass, his hands to complete an attempt, all series of joint actions will likely be calm and smooth, just like waves. It's a great feeling. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost uncaged</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4 shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie shoes</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a>

Trvalý odkaz

Throw three points seriously isn't the whole garage daily work, and don't forget, Stephen curry is the team in assists as well as steals, he averaged 6. 7 assists inside regular season, 14 from the league and the playoffs <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> is averaging 9. 3 assists because league the first! Let's imagine a photo, 40 minutes per game from the Treasury, attack launched a multitude of times, there are always a number of ball he wasn't from the outside, but the ball inside, attracted a increase... What will happen next? There was a man they can tell you the solution, <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> he called clay - Thompson, from the glowing state warriors, he made this year 211 3-pointers, finished third from the league, and that 211 3-pointers, 68 is derived from the assists of Stephen curry.

12-13 season to contrast the storage area and ray Allen throughout '05 -' 06 -- Allen into 269 3-pointers, and he could be the Seattle supersonics. That year, Allen's 269 involving 653 three-point shots, picture 41. 2%, as Stephen : 272 of 600 photographs in his Arsenal, often 45. 3%; That season, Alan ball attack produce 3 ratio is lower than a quarter, compared having 38. 6% in data source; That year, Allen's assists the telephone number 3. 7, less than the Treasury for three helps. So the outline, the image of your alternative 3-pointers hand lower the garage outline: he not only completed the sharpshooter track record, his teammates for his creation of free-throw opportunities into; He will also look for opportunities at the same time, through the ball breakthrough, stopped for no facilitates 3-pointer of shots. Moreover, he also can cross assists, "create" another pitcher - clay - Thompson! Not only can catch vote, will urgent stopped, can produce more opportunities to other folks, this star, unique! Now i'm <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> afraid, just use "striker" two words have been unable to define Stephen curry, also need to be in with a new "great" rhetoric.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a>

Trvalý odkaz

Finals previous season, Arsenal's performance <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> just isn't very ideal, although the info well, but the efficiency is not high, and his returning pass error, defensive irvine was made key 3 points have become a "black spots" minute, apparently, in hope that on this to prove himself.

No, after the opening, the three points inside the database and didn't strike two shots, on the particular contrary, the knight about three points would hit several over there. Garage or target defense, he para which include lebron, Irwin, JR., continues to be people already, also have successful prevention.

In passing, did well in the actual Treasury, the ball into a teammate are fed appropriately, but Mr Chu in a number of opportunity attack. 04 seconds left in the first quarter, garage dribble for the frontcourt, rhythm, but he or she is confident the take a couple of steps away from the three-point line and it's really necessary to make <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> actions, the ball! This can also be the warriors in the primary 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances for the right side of the base again in a 3 things!

It is worth mentioning that this opening, the garage proper arm was wearing some sort of black gear, it can also be because his right elbow inside game before the old injury includes a relapse, however, with the overall game, he has to lift off protective devices. Gear, it seems like, has affected the handle, before he took off once i feel much better.

With against lebron James, the defense is doing very well in his or her Arsenal, but after he was lebron was a young knocked out, the referee possesses <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> blown the garage hindering foul, garage on the ground is various, make action on the referee said lebron shoulder.

In breakthrough, garage is also a difficult moves, a myriad of people all the approach up his defense, such as lebron, but Treasury first in all sorts of dazzling dribble move Thompson, right after air and rival accident cases, the hard in order to score.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers camo</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>nike kyrie shoes</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram</a&gt; <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry basketball shoes</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a>

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

Half-court completed,<a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> the garage 12 points and 4 rebounds 6 facilitates, Owen 17 rebounds, 2 assists 1 has got the upper hand slightly. But as knight defeat inside the second half, even his one-on-one hit his factors. In this series, OuWenBen must have certain advantages in counterpoint, just like the finals last year, as the season of Christmas conflicts, with their strong individual fortunes turned.

But today the warriors with the changes, let knights staggered, also let like one-on-one hit Owen <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> to search for the rhythm. Actually, today usually was clay - Thompson Adept Owen, although Owen hit a dead when in front of him, but clay height reach or to some extent, limits the Owen's strike. In only a few times when confronted with single singled out in his Arsenal, although Owen possesses good performance, but also it's hard an extra shot for a knight.

Whole play, scored 28 points 6 rebounds and 10 assists inside Treasury, 6 of 11 three-point <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> pictures. 24 points and 3 rebounds, 2 assists, Owen has scored 17 points inside the first half, he scored seven points within the second half. Facing the big four on the mighty, and only Erina Owen in one-on-one earn garage have chances, but today's garage to accomplish better.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche shoes</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron Shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a>

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.