První sirka

Autor
Štítky

Znáte tu hru, kde si dáte na stůl kolem 10 sirek a pak na střídačku odebíráte jednu nebo dvě (někdy až tři) sirky, a ten kdo si vytáhne poslední vyhrál/prohrál?

Když to hrajou dva, co nevědí o co jde, tak je to hra. Vyhrávají tak přibližně nastejno. Když jeden z nich ví o co jde, tak vyhraje skoro vždycky. Když to vědí oba, tak ani nemá cenu to hrát. 

Pro ty, kteří to náhodou neznají, jde o to, kolik se odebere sirek dohromady, aby na vás ta poslední zbyla/nezbyla.

Hra je většinou rozhodnuta na samém začátku. Ten, kdo nezná pravidla může vyhrát jen absolutní náhodou nebo když ho protihráč z nějakého důvodu nechá vyhrát. Jinak to jde ráz naráz. Jednou ten druhý odebere tolik, aby vás nechal dorovnat na správný počet, už nikdy nevyhraje.

V politice i v životě se tohle děje taky.

Vždy je nějaký bod, za kterým už nemůžete jinak.

Viděl jsem jeden dokument o gamblerech. Moderátor byl anglický ind, přijel do Las Vegas, hráči pokru ho přátelsky uvítali, položili pár povšechných vět, pak šli hrát pokr, chvíli občas vyhrál, občas prohrál a pak prohrál všechno. 

Nemohl se jen tak zvednout a odejít, když prohrával. Jednak asi vůbec nevěděl, že už přišla škubací fáze a je třeba přestat okamžitě hrát a odejít. Jednak by mu to bylo blbý, protože před tím občas vyhrál, takže by to vypadalo z jeho strany příliš "hraju jen dokud vyhrávám" čili nefér.

Na to by musel už dopředu dělat drahoty, že hrát nebude, pak se jakoby nechat přemluvit k jedný hře s tím, že v nejlepším přestane. Kdyby mu na nich dál nezáleželo, tak by jen odešel s prachama. Kdyby jo, tak by je mohl třeba pochválit, jaký jsou skvělí a z vyhranejch prachů jim pak koupit nějaký drahý pití, aby to nevypadalo, že mu jde o prachy.

Ale to by bylo stejně jen zachraňování. Všechno se to rozhodovalo totiž v ten moment, kdy se ho jen tak nezávazně poptávali. Oni ho v ten moment totiž kalibrovali.

Poker je totiž o tom, jak moc čtete v tom druhém. Každý máme nějaké přirozené reakce, kdy se nám roztáhnou zorničky, klepneme do stolu, olízneme si rty atd. Pokeroví hráči jsou vycvičení mistři na skrývání vlastních reakcí a sledování cizích. V tom nezávazném hovoru mu kladli otázky, aby kalibrovali, co dělá, když se snaží něco zatajit, kdy je upřímný a kdy má radost. To proti němu pak použili při hře a aby to nebylo moc jasný, napžed ho nechali párkrát vyhrát.

Jako normální člověk nebyl zvyklý se kontrolovat ani sledovat ostatní a nikdy nebyl schopen jim stačit. To měl vědět a buď s nimi vůbec nehrát nebo co nejdřiv ze hry zase utéct.

Jeden falešný hráč, co obíral pracháče ve vlacích měl dokonce vymyšlený trik na situaci, kdy už jim to začalo docházet. Všechno, co vyhrál, vsadil na házení mincí a aby oběť uklidnil, tak se neházelo jejich mincí,ale vzbudili pána, co spal celou dobu v rohu kupé. Oběť by musela bejt úplně parano, aby podezřívala, že ten chlap je s falešným hráčem domluvený a má v kapse připravenou minci se dvěma stejnýma stranama. 

Stejně tak to je při svádění.

Jednou psychožka rozebírala záběry z červeného koberce z nějaké premiéry. Collin Farrel tam odpovídal nějaké TV reportérce,byl zabraný do toho,co říká a kolem šla Angelina Jolie. Farrel si jí ani nevšiml a to sebestředná Angelina nemohla nechat jen tak. Přišla až k němu a tak kamarádsky mu zaboxovala do ramene. Farrel na to hravé poutání pozornosti skočil a udělal zase něco vstřícného směrem k ní. Angelina však už na to nereagovala a odešla, takže ho nechala lehce frustrovaného. Farrel šel zpět odpovídat reportérce a o kus dál zavolala jiná novinářka na Angelinu, co si myslí o Farrelovi. Angelina nemohla říct nic špatného, byla filmovaná a ne u kafíčka s kamarádkou, kde by ho rozebrala. Tak jen zvedla jedno obočí a zatvářila se, jakože přemejšlí, ale není přesvědčená a obě to pochopily.

Farrel prohrál ani o tom nevěděl. Co měl s Angelínou udělat bylo, že by její loudění o pozornost obrátil proti ní. Buďto ji tu pozornost odmítnout nebo na to upozornit. 
Obojí by šlo udělat s úsměvem a jakoby jen ze hry. Jenže to by mu muselo dojít, že se tady něco hraje.

Kdyby ji přehrál, tak by to zkoušela dál a dál, až by ho svedla, aby měla navrch tak.

Podobně byl na tom Drahoš se Zemanem. Drahoš ani nevěděl, že na Zemana nemá a jak moc. Jestliže Zeman neměl zájem na prvním kole debat, bylo to proto, že by vypadal automaticky jak jeden z mnoha a to by hrálo proti němu. Vyhnutí se debatám v prvním kole ustavilo situaci tak, že se soutěží o čest utkat se se Zemanem a on je tam teda svým způsobem to ocenění. Takže to nejlepší.

Druhé kolo voleb pak už bylo jeden na jednoho a o výběru lepšího a tam zas bylo pro Zemana výhodné se předvést a ukázat Drahošovi slabiny. Drahoš měl tušit, že je netrénovaný štěně, co nastupuje proti bojovýmu psovi. Mohl se vyhnut debatám pro změnu on s poukazem, že Zeman debaty nechtěl. Jenže pýcha mu nedala, nezkušenost nevarovala, nevěděl, že je jiná situace a odteď budou debaty hrát pro Zemana, vyzýval Zemana k debatám a Zeman najednou souhlasil. Drahoš podlehl klamům vlastního štábu a myslel si, že se Zeman debat bojí. Jenže Zeman se jich nebál, jen se vyhýbal pastím a Drahoš padl do vlastní pasti a najednou bylo pozdě a byl to on, kdo se jedné debatě vyhnul a Zeman tam řečnil sám, mohl sám vysvětlit své názory bez okopávání kotníků. V poslední debatě souboj vypadal jak výběr učitelky z Vesničko má středisková. Dospělej zkušenej chlap a (politický) panic/teenager. Zeman nadhazoval problémy a Drahoš ukazoval jak o nich ani nepřemýšlel.

Protože Zemanovi nemohli vyčítat, že neposlouchá US ambasádu, napadaj ho věci jako otevřít státní bankovní úřad či síť supermarketů, tak mu vyčítali zástupné problémy, jako že je sprostý. No jo,jenže pak Drahošovi neřekli, že Zeman zas až tak moc sprostý není a zvlášť když chce, tak slušný být umí a dokonce dvorně pozorný. Takže Drahoš chvílema vypadal, že mu ani neřekli, že bude potřeba trochu víc než způsobně sníst správným příborem vše od polévy po dezert a neolíznout ani jednou nůž a on teprve u stolu objevil, že je vlastně zkoušenej z veškeré látky i té, kterou ani neprobíral.

Stejně tak s Putinem. Tvrdošíjně odmítal si vytáhnout špatnej počet sirek. Dělal vždy jen nezbytné minimum na obranu asi jako v tom bojovém umění, kde se chytaj oponentovy prsty. 
 Když se obamova Amerika chovala jak opilec, co hledá v baru rvačku, tak vždy jen neútočně poodstoupil. Získal čas na dozbrojení armády, na získání nových trhů, nových spojenectví, vyrovnání se se sankcema. V Sýrii podržel Assada a současně tím ukázal, co dokáží ruské zbraně. 
 Jakoby přesně věděl jaká hra se hraje a kolik sirek má kdy odebrat. 
 Když jsem slyšel na konci obamovy éry citát Lavrova, že už v Rusku vzdali hledání inteligeního života v obamově administrativě, tak jsem se tomu musel smát, i když je to spíš děsivé. 
 Západní politika je tak pitomá i z pohledu svých vlastních zájmů, že je to až děsivé. 
 
 Západ jen ztrácí a ztrácí a místo přiznání si vlastních chyb a změny přístupu, se jen křečovitě chytá vyčpělé ideologie. 

 Asie zatím pragmaticky školí univerzity inženýtů, techniků, chemiků atd zatímco naše, evropské i americké spíš chrlí aktivisty. Už vidím kam klinikáři dovedou náš průmysl, když k tomu dostanou šanci.

 Nedávno jsem četl článek o Hong Kongu, okrajově tam zmínili nějakou místní herečku a já na wikipedii z nudy proklikával její filmografií. Ty příběhy byly geniální. Od smutně romantického filmu, kde se dva lidé vyrovnávají se smrtí svých blízkých při autonehodě až po policejně-duchařský film, kde hrdina-policista v nepřátelským duchovi nakonec poznal sám sebe z předchozích reinkarnací.
 
 Tady na Nova Cinema promítají znova vše z minulé sezóny. Včera či předevčírem byl hitem večera třicet let starý Hříšný tanec a naše filmová produkce je "Nuda o disidentech stokrát jinak".

 Tam se dělaj filmy na kšeft a u nás je to politické školení mužstva. Hong Kong jen 7 miliónů obyvatel, takže je menší než Čechy.

 Kde je ta první sirka u filmového průmyslu? Že by to, že se film musí líbit aby se dotyčnému peníze vrátily a na to musí mít jistotu, že mu žádnej stát nic nedá, ani ČT ze státního ne.

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Maximum slepic, ale. Funguje to tak, jen když obě strany dodržují pravidla, byť cinknutá. Ta prohrávající strana může zkusit řešit to jako Alexandr Veliký s gordickým uzlem.

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

"I got utilized to my evaluation, " curry remembered,<a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> "people said I had been too short, don't play college basketball, then to the same reason that I can not play in the NBA. People don't even think I can play protect, then said I am not really a pure point guard, until October of a year ago, I also found that the general manager of funny in my opinion as the league 3 rd good shooting guard. I've not yet fully perform their full potential, therefore i set a higher common to himself, committed to continuously improve to become more outstanding. "

"We've never met having it . him so great shooting everywhere, " warriors coach indicate Jackson said, "and rotate, stop and go empty-handed, get hand, step back, lower-leg, in the face of two double forced for you to......, any thought of capturing mode, you can see he is astonishingly. We have by no means seen anyone can accomplish this level, his Steve Nash (microblogging) played a superior level, the two-time MVP give, shooting is incredible, but it is also a level. And his or her other like reggie burns, Chris mullin, such while dell and I performed together - Ellis, dell - Arsenal, they are all fantastic striker, but they didn't garage so thorough, this guy is simply no limit. "

Timer and also dance, 6 minutesin addition to 30 seconds, Davis is doing everything we can to near the garage, but still late step. Garage again to perform a beautiful jumper - it isn't strictly jumper, his toe will be outside the ground, under the condition on the body is still increasing, use forefinger and middle finger touch to try and do the hand. Treasury human body slightly back. This not only makes his moves even more complicated to block, as well as involving the ball and floor a great additional 10 degrees Viewpoint. NBA players to occasion takes 0. 6 seconds an average of, the garage from getting ready action to dial your ball moves, it solely takes 0. 4 seconds. Fast to make up with the deficiency of the storage area height, the ball well stay away from the opponent blocking fly toward the basket in the process, the look of garage is always along with them. His arm still moves when the posture, and of their teammates has begun in order to pose three gestures...

Tag: <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Ameriku.
To není posměšek, to je strohé konstatování faktů za posledních 18 let, co se v Kremlu zjevil Putin. Ten dělá zdánlivě jen to, co musí s nepopiratelně vyšší efektivitou, než Uncle Sam.
Pět slepic i s peřím a běháky.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Z mojí strany slepice na paprice, tu mám velmi rád.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Čmoud,perfektní.
Nebo spíš Putin ví,že protihráč hraje falešnými kartami.
Už těch nástrah,provokací je tolik,že se do toho chytnou sami.
Zatím se to strýčkovi daří,ještě má dost pomahačů,našeptávačů.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

je Lavrovův výrok o hledání inteligentního života v Obamově administrativě. Na politiku bez stopy nějaké jednolité strategické linie se totiž těžko reaguje.

Zatím bez slepic

In reply to by Admirál (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jak píše Balabán.Dosahování míru bombardováním.
To je právě ta hra falešnými kartami,jak válka v Afghánistánu,Iráku,Libyi,Sýrii,takže výhra nebude.
Já se to výroku Lavrova nedivím,víme jak vždy dopadli rozhovory a ujednání Lavrov-Kerry.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Čmoude, dopředu sděluji, dobrý, ALE.

Smíchal jste mnoho dohromady, od her, po osobní kouzlo, až po taktiku. Přirozeně může vše obalit do všeobjímajícího názvu HRY.
Pokud ale se chce dobrat nějakého sdělení, je nutno probírané myšlenky strukturovat, minimálně podle jejich účelu.

Máte přehled, máte styl, dobře se text čte, vše dobrý, jen to kazíte mělkostí.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Nic dalšího není třeba dodat. Sto slepic na paprice. :-)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Při čtení tohoto článku jsem si vzpomněla na knihu "Umění války", kterou napsal Sun-c'. Byl to čínský vojenský poradce, který žil někdy kolem roku 500 před n.l.

Je to neskutečně chytrá a moudrá kniha, kterou by si měli povinně přečíst nejen všichni manažeři firem, ale hlavně všichni politici. Všechna poznání, která v ní nakonec zní velmi prostě a jednoduše jsou koncentrátem a výsledkem harmonického a soustředěného souznění lidské duše a mysli s přírodou.

Hned po přečtení tohoto Čmoudova článku jsem si Umění války znovu přečetla (dá se to zvládnout rychle, je to úzká knížka, text je ve tvaru veršů) a myslela jsem přitom na současné naše i světové politiky.

Došla jsem k závěru, že asi jediný světový politik, který se dnes alespoň částečně chová podle rad Sun-c' a zvládá dávné umění války, je Vladimír Putin.

U nás se některými pravidly Sun-c' řídí při svých jednáních Andy Babiš.

BTW, kniha se dá stáhnout na internetu na Uložto.

Zatím bez slepic

"U nás se některými pravidly Sun-c' řídí při svých jednáních Andy Babiš."

Dovolím si opět jiný pohled. Babiš využil své STB minulosti, a ano, dosáhl velkých majetků. Stal se z něj "boháč" raketýrynkem. Politika jej ukázala jako naprostého amatéra a člověka mizerných kvalit. Dovolím si příklad.

Snad každý ví, že rozmazávané hovno více smrdí a proti pomluvě (ona STB minulost) i když je to ta nejpodlejší zbraň, se nelze účinně bránit. První událost jde proti němu a kupodivu i druhá událost jde opět proti němu.

Jeho ekonomické problémy šlo velice jednoduše vyřešit. Sdělit okolnosti jež k výsledku vedly a více je nekomentovat. Komentováním nastal syndrom Gross. Lhal a zaplétal se do toho tak, že to dnes smrdí na sto honů.
Aby se přece jen nějak obhájil, začal pomlouvat. Objednané stíhání atd. Ve své podstatě na sebe práskl, že je v koncích a jako poslední zbraň použil poslední možnou podlost, pomluvu. Dnes jej má minimálně polovina spoluobčanů za šmíráka, lháře a podrazáka vyfutrovaného STB minulostí. Sednout si s ním v hospodě k pívku musí být hrozná nátura. Pokud si s tímto póvlem podávají ruce UE hodnostáři, jednají naprosto stejně a nevidí na tom nic špatného. Nakonec vrána k vráně sedá.
(Rána k ráně sedá, silnější slabšího si hledá.)

Věřil jsem, že nakonec bude muset Babiš dát za vděk SPD, čímž se oba lídři úspěšně znemožní. Okamura se znemožňuje dost fest průběžně mimo vládu. Jaká by to byla rajská hudba, kdyby udsedl na nějaký post se zodpovědností. Holport s ČSSD je definitiva pro socany.
Ostuda celého našeho parlamentu je, že "lídři" nenašli žádnou shodu na tom jak se s Babišem vypořádat.
Jsou jako obvykle dvě možnosti: strach, hloupost. Nic jiného se nedá dovodit.

No, a v tento okamžik by měl přijít Čmoud a vyškolit Babiše ve férovosti a čistotě myšlenek.

Zatím bez slepic

Viz ČSSD, tomu nezlomí vaz samotná účast, ale volba osobnosti do čela, kdy lid chce "vedoucí osobnost" (v době krize o to víc), kdežto hamáček, je ještě horší komunikačně jak sobotka (kromě "lepšího" vzhledu obličeje, což zabíjí ještě horším projevem...)

Okamura? Podobně ho hodnotili v minulém období a překvapivě má kolik procent? Takže s tímto bych byl "opatrný"...

A Babiš a to hovno? Pomluva/zveřejnění faktů atd. mělo jiný účinek před 10lety natož před 20, dnes kdy "mediální fronta" útočí tak mohutně, až je člověk unaven a začíná nevěřit,jde spíše o nepochopení změny pravidel mediální frontou a pochopením Babiše, že se hra změnila. Jinak řečeno, když donutíš to hovno druhou stranu(mediální frontu) neustále omílat v TV, je pro Babiše pak lepší výsledek jak kdyby držel onu hubu...

A to STB? Zde to trochu ...., protože řekli něco co je lež a když si to uvědomili najednou je v TV ticho po pěšině ;), tedy i samotná mediální fronta si začíná uvědomovat změnu pravidel, ale spíše pod tíhou presidentské volby, ale stále seknou i když teď si uvědomují rychleji, že to zase ...

Zatím bez slepic

"Okamura? Podobně ho hodnotili v minulém období a překvapivě má kolik procent? Takže s tímto bych byl "opatrný"..."

Všichni se nějak mýlíme, leč jsou okamžiky, jež o něčem vypovídací. Okamura přišel s politikou NE EU, NE EURO, NE migranti, NE........

V prvopočátku to fungovalo, a přiznám se, sám jsem tomu fandil. No a za těmi NE musí přijít také i nějaké ANO. Nemůžete jen bořit, občas je třeba i něco stavět. Zatím jsem nic, co by bylo náznakem onoho stavění od něj neslyšel. Stále jen omílá program a čiší z něj jen touha po nějakém vládním významném postu, navíc, lísající se k Babišovi. Nemohu si pomoct, tlučhubů je jak nasssss...., moudrý vůdce by měl vetší repertoár a hlavně, úroveň. I kdyby příští volby vyhrál, bude to značit jen a jen o pokleslosti nás voličů. Dej bůh ať se to nestane.

Zatím bez slepic

Omílá program o stavění dálnic budování světlých zítřků. Ono pro pamětníky let 1990-cca 2005 normální jednání představitele strany, ale od té doby každej představitel mele už jenom o indeologii a teď už ani ne o ideologii, ale o rusku, rusobobii, rusofilech, nikdo už neříká, že se má postavit ta dálnice, až na Babiše a posléze na něj reagují ostatní...

Jak se říká mezi slepími i jednookej je králem...

To nebude o pokleslosti, ale o nemožnosti koho jiného volit, nikdo tam není. Piráti už se paktujou se starosty a TOP09, jezdí na jejich sjezdy, kde můžou s nima souhlasí. Takže z "naděje" na novou středovou stranu rozumu můžeme zapopmenout, viz Michálek, který už teď začíná mluvit jak Kalousek.

Zatím bez slepic

P.S. Moudrý vůdce nemusí mít úroveň, alespoň tu o které básní kavárna, viz Churchill i Karel IV... a kdo zná životopis Roosvelta a jiných lidí po kterých fakt něco zbylo, nikdo z nich nebyl "korektní a z úrovní ala kavárna", ten kdo měl úroveň přinesl "mír" když vystupoval z letadla (blb z anglie v 1938)...

Zatím bez slepic

Ježiši... já jsem psala o taktice a strategii dnešních politiků v souvislosti s dávným čínským uměním války a Vy na to hystericky reagujete vylitím dalších řídkých exkrementů na Babiše.

Člověče, této žumpy jsou denně plná mainstreamová média, proč to musím absolvovat ještě tady na Vidlákově dvorku? Nemůžete se v debatě povznést o hladinu výš?

Vlastně mi všechny podobné články vždy připomenou generála a maršálka císařských vojsk Rudolfa II. Russworma, který ve filmu Císařův pekař (nebo Pekařův císař) na všechno reaguje stejně:

"Já ho propíchnu! Je to rychlé a stavovské!"

Zatím bez slepic

No budiž, povznesu se.
Jen mi není jasné proč tupě srovnáváte "taktice a strategii dnešních politiků v souvislosti s dávným čínským uměním války" a vyzdvihuje při tom Babiše? Přišlo mi to tak hloupé, že se nedalo než to zpochybnit.

Nebo je to s tím Babišem přece jen úplně jinak?

Zatím bez slepic

Maneco,
díky za doporučení, zařazuji staročíňana do čtenářského deníčku, zatím jsem ho znal jen z citátů a pochvalných zmínek.

Snad jen drobné opomenutí - kromě Putina a Babiše se jím velmi pravděpodobně řídí i současný šéf Číny, který jej čte v originále a jemuž jeho slova navíc zapadají do tisíciletého kontextu tamní kultury.

Co se Čmouda týče - umí psát lépe, než jsem se zpočátku domníval.
Kromě toho, že tu a tam si při prvním čtení člověk nevšimne, že pod peřím zmizela slepice, se dá těžko co vytknout.

Jakákoli diskuze by byla mimoběžná.

Kdyby zde byl článek nutričního poradce z Papuy- N.G. o tom, že nejzdravější potravinou na světě jsou tříměsíční děti vařené na pomalém ohni, také by se mu dalo po věcné stránce cokoli vytknout.

Zatím bez slepic

...také by se mu NEDALO (!) po věcné stránce cokoli vytknout.

Zatím bez slepic

Ještě že Vás tu máme, Asfaltový holube!

Alespoň mně obvykle přinesete pohlazení po duši a úsměv na tváři. Ty Vaše slovní koncerty jsou umělecké zážitky. :-)

Zatím bez slepic

, ..., ačkoliv mám dojem, že jsem tuná nejlevější ze všech zdejších levičáků a Vy (tfujfuj!) odporná pravičačka, nemohu bohužel popřít, že mne fascinujete.

Nejspíš proto, že nejste blbá.

Zatím bez slepic

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

:-)
(Já vím. je to asi zbytečné, ale sichr je sichr :-)

Zatím bez slepic

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

Haha... Vy jste se lekl, holube, že bych se mohla urazit?

Ale kdeže...

A nemyslím si, že jsem odporná pravičačka. Já nejsem vyhraněná ani tak, ani tak. Něco bych řešila spíš pravicově (tam, kde jde o šetrnost, smysluplnost, hospodárnost, svéprávnost, samostatnost, odpovědnost, svobodu...) a něco bych zase řešila levicově (tam, kde jde o začínající mladé rodiny nebo nemohoucí osamělé staré lidi nebo i mohoucí osamělé ne tak staré lidi...).

Dnešní dělení na pravé a levé už není to podstatné. Dnes jde především o dělení na "konzervativní & národní: versus "internacionální & liberální". A tam ano, tam jsem ten odporný konzervativec.

Zatím bez slepic

:-)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

To be a core point guard, garage along with other three split the difference is that they is the team attract and organizer. In other words, he can't resemble novak on the perimeter around expecting <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> someone else to offer him the ball. We take novak into a comparison, everything also - reference counted for people like us each a 3-pointer aids objects, and to period, after statistics, novak found this season hit 3-pointers, 149, 146 is really a teammate's pass and struck; Three-point shots hit the second more this season Ryan - Anderson isn't a exception, he hit <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> with 213, has 206 relies on your friend's passing.

The garage He each of the 3-pointer this season, you'll find 105 of 3 isn't sending (272), put simply, is to create possibilities, nasty sto vote. This trick inside the team's star, such since flow of harden, vladimir radmanovic, kobe Bryant, Robert, but often because an individual errs, physical strength use, to the number of times few, and the hit ratio is just not high. But obviously can be an exception in the Treasury, his three-point shot 105 times seriously isn't assists quantity highest within alliance,<a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> even better in comparison with lebron James thrown into more all 3-pointers, as well as the shooting is in the league all five like not assists free-throw shooting players out on the fifth (41. 8%), both quality and quantity. Consumed together, the three points in order to thrown into space just isn't an easy thing, need to have the forty percent three-point shots have to create his own images, this how tired! Probably the most precious is, no matter when and where, and making moves, garage has a high percentage. It is no wonder the manager of the enthusiast when Bob myers not long ago told the Associated Click said: "as long because it's garage, to get the ball is reasonable. inches.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>porsche design shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>lebron soldier 11</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Two steals in his Toolbox, <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> in the first 1 / 4, and the two steals to garage earnings of 106 times inside the playoffs career steals, which usually transcends the rick Craig, became the steals from the history of the warriors team inside playoffs.

Garage into seven three-pointers in the game, this also let his / her playoff three-pointers hit number approximately 261, match the Robert horry, 9th three points in playoff historical past list. Distance comes eighth Chauncey billups, he furthermore only six three details.

37 points in merely three games, came <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> someone's, and this is his there is much surprise, including playoffs) 9th score 35 + video game with three alone, in excess of 7 times of Russell westbrook, the surface of the league.

So many record the first world war, there is no doubt that this game can be considered the garage in this series played the most beneficial game. The first several games, garage is averaging twenty-seven. 3 points and 4. 7 rebounds, 6 allows, shooting 40. 3% and 35. 3% from three, compared with the frequent season shooting stage, a certain degree of decline, nevertheless the game, garage completely ridiculous. The blazers in various players to hound your pet, but no one can certainly disturb his rhythm. Garage, as it were, in the game again to determine "day day" feeling.

11 three-point collection out hand, hit <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> 7 goals, including vast mileage of three points. Wearing warriors baseball hat sitting in the stands to watch the actual old garage, it also appears to get son's playing god seem to be some incredible performance. The lens towards old garage, he couldn't help but shook his / her head.

Of course, no matter what other people think, garage three points with regards to own performance with overall confidence. In the next quarter the warriors using 88-58 big lead the particular blazers, garage outside the three-point line again, the ball clear of the one hand, this individual turned back field, the ball firmly in the basket, the whole pandemonium. Can put the three points in this state, the other get together can say what?

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>Nike lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Throw three points just isn't the whole garage everyday work, and don't ignore, Stephen curry is your team in assists and also steals, he averaged 6. 7 assists within the regular season, 14 within the league and the playoffs <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> is actually averaging 9. 3 assists because the league the first! Let's imagine a graphic, 40 minutes per game from the Treasury, attack launched lots of times, there are always several ball he wasn't in the outside, but the ball inside, attracted a dual... What will happen after that? There was a man he is able to tell you the remedy, <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> he called clay -- Thompson, from the gold state warriors, he made in 2010 211 3-pointers, finished third inside league, and that 211 3-pointers, 68 hails from the assists of Stephen curry.

12-13 season to contrast the shed and ray Allen in '05 -' 06 -- Allen into 269 3-pointers, and he is the Seattle supersonics. That will year, Allen's 269 of 653 three-point shots, photo 41. 2%, as Stephen : 272 of 600 photographs in his Arsenal, often 45. 3%; That yr, Alan ball attack generate 3 ratio is a lot less than a quarter, compared together with 38. 6% in repository; That year, Allen's assists the quantity 3. 7, less than the Treasury for three facilitates. So the outline, the image of alternative 3-pointers hand down the garage outline: he besides completed the sharpshooter history, his teammates for his / her creation of free-throw possibilities into; He will also look for opportunities concurrently, through the ball breakthrough, stopped for no allows 3-pointer of shots. Furthermore, he also can move assists, "create" another pitcher - clay - Thompson! Not just can catch vote, will even urgent stopped, can generate more opportunities to other folks, this star, unique! I am <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> afraid, just use "striker" two words are actually unable to define Stephen curry, should be in with any "great" rhetoric.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry basketball shoes</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4 shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>nike kyrie shoes</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.