Zeman je drahý, komunisti laciní

Autor

Hamáček s Babišem se dohodli, že se dohodnou. Stranické grémium ČSSD to potvrdilo. Všimněte si důležitého rozdílu - v ČSSD mají do vyjednávání co mluvit i jiní lidé ať už v dobrém nebo ve zlém. Tento "hendikep" ANO nemá. Tam si to rozhodně šéf sám a všichni v republice to vědí. Z dlouhodobého hlediska může ČSSD svádět chyby na své jiné už vyhozené (a odsouzené) šíbry. V ANO může za všechno Babiš. Bez ohledu na všechny ostatní. Časem se hříchy nastřádají. 

Každopádně Babiš směřuje k vládě se lidmi kterým nevěří ani nos mezi očima. Když to porovnám s oposmlouvou mezi Zemanem a Klausem, tak to tenkrát byla vlastně idylka. Teď se chystá koaliční smlouva u které všichni víme, že se nedodrží. Bude v ní plno podrazů, hledání skulin a úskoků. Mám pocit, že ANO by si opravdu lépe rozumělo s Okamurou. To je také strana jednoho muže. 

Samozřejmě Andrejovy důvody chápu. Těžko by se mu s Tomiem v zádech v Bruseli i kongresu vysvětlovalo, že je proamerický i proevropský. Už ti komunisti jsou dost eklhaft... Pokud ovšem Filip se Skálou nechystají nějaký majstrštyk. Ondráčka nemají, copak jiného jim Andrej pustil? Zatím se zdají velmi spokojení s plnými koryty a beze strachu z budoucnosti. Byť se jim v bledě modrém bude dařit stejně jako ČSSD. Andrej jim přebere program, pak konzervativní voliče a ti protestní, ti půjdou volit Okamuru nebo Piráty. V této chvíli jsou strana tolerance čehokoliv z ANO.  Doplatí na to, ale zřejmě jsou ze starých časů a tudíž laciní. 

Ovšem Zeman a jeho představy, to bude asi úplně jiná kategorie. Andrej s ČSSD jednal týdny a týdny. Plkali, kecali, remcali, vyřizovali si vzkazy přes média a nic. Pak Andy naklusal za Zemanem, ten mu řekl svoji představu s Okamurou, zřejmě to bylo vážné, protože Japonec už obsazoval ministerstva a ejhle... raději zpátky k ČSSD, i to vnitro dostanou. Zemanova podpora je drahá a bude ještě dražší. 

Zatím to vypadá, že synáček se chce osamostatnit od fotra. Už něco zažil a myslí si, že tatíka nepotřebuje. Je to tak ale doopravdy? Zeman se k protiruské hysterii nepřidal. Nepřidal se ani k bombardování Sýrie.  Asi ví proč. Mladej si poprvé řádně naběhl a jeho vysvětlování nadělalo ještě víc škody než kdyby zůstal pevně Trumpovský. Jak moc velkou cenu si Zeman řekl? Co bylo tak drahé, že to stálo za Vnitro pro ČSSD?

Kdybych chtěl věštit, tak mám stále neodbytnější pocit, že příští volby budou už v japoncově režii a moje heslo Tomio Fukušima dojde naplnění. Možná Tomio volby nevyhraje. Ale zřejmě dostane tolik, aby se bez něj neobešlo vůbec nic. 

 

Komentáře

Trvalý odkaz

Tak tentokrát s tebou Vidláku nesouhlasím hned na několika místech tvého článku.

Skoro se mi chce napsat, že s tím rozhodováním v ČSSD a ANO je to teď už naopak.

Tedy, že v ČSSD veškerá (ne)jednání o sestavení vlády teď řídí na pozadí 2 šedé eminence (ok, není to 1 muž, ale 2), a sice Miroslav Poche (který se také bude starat o Ministerstvo vnitra prostřednictvím kašpárka Hamáčka) a Karel Březina (který velice stál o vliv na Ministerstvo financí). Vyjednávání ČSSD probíhá obvyklými zaběhnutými cestami přes kmotry.
Jediné, kdo to kmotrovské elitě ČSSD ještě může pokazit, je referendum členské základny, pokud ovšem k němu dojde.

V ANO si šéf Babiš všechno rozhodoval sám až do parlamentních voleb, proto ANO působilo obdivuhodně jednotně. Svým způsobem mělo ANO až do voleb jakousi feudální strukturu, kde všichni respektovali rozhodnutí panovníka/vůdce.
Ale po parlamentních volbách, kdy se Babiš s velkou chutí amatéra a self-made-mana začal plést do zahraniční politiky ČR, se probrali eurounijní úředníci, kteří mají dohlížet na klidný průběh kolonizace východní Evropy a vytvoření jednotného hnědo-šedého evropského národa. Ti se lekli, že by Babiš mohl Bruselu dělat orbánovsko-kaczinské potíže a tak na něj a dovnitř Hnutí ANO vyvinuli obrovský tlak, který Babiš evidentně nezvládl a zvládat nebude. Protože neumí zacházet s tím, že ho někdo řídí. Neumí se bránit, protože neví, jak se to dělá. On totiž fakt není politik, v byznysu vždy svého dosáhl.

No a komunisti podle mě nejsou takoví tukani u koryt, jak je líčíš. V KSČM je dnes spousta velmi kvalitních lidí a snad jediný viditelný a slyšitelný blbeček je tam Dolejš, který měl už dávno dělat sekretáře Kalouskovi.
Bude hodně zajímavé, jak to dopadne s volbou předsednictva na dnešním sjezdu komunistů. Pokud šéfa obhájí Filip, pak si může Babiš vydechnout a počítat s dozajistou podporou komunistů. Na post šéfa ale kandidují ještě Skála, Konečná, Ondráček, Luzar... S kýmkoliv z nich už to Babiš tak jasné mít nebude a KSČM může odmítnou podporu zmršené vlády ANO + ČSSD, pokud v ní převládne neochvějná oddanost NATO a integraci v EU.

Zeman si žije svůj samostatný život, má svůj vlastní názor a z něho neuhne nikomu. Každému, kdo ho bude dráždit, vykoupá čumák v jeho vlastních hovnotách.

Okamura také neuhne, je to takový poslední moravský samuraj.

In reply to by Maneca (neověřeno)

Trvalý odkaz

Maneco,
kromě referenda členské základny ČSSD může vyjednávání a pozici ČSSD ještě ovlivnit exekutor. Altnerovi dědici dluh ČSSD prodají, jakmile rozhodne soud o určení okruhu dědiců po Zdeňku Altnerovi. Zájemců je dost.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/533284/cssd-mela-loni-ztrat…
Klidně mohou ČSSD poslat do konkurzu kvůli deficitnímu hospodaření. Jen loni měla ČSSD příjmy 184,4 mil. Kč a výdaje 224,2 mil. Kč. Původně plánovali příjmy i výdaje 237 mil. Kč. Příjmy měly být za vítězství ve volbách a státní příspěvek za hlas voličů, dost se jim to nepovedlo.

Pane Gerd.
Právě proto došlo na spojení ČSSD ANO,Altner,kolem toho,má co vysvětlovat i Zeman.
Jedno bych připomněl,Babišovi se nepodařilo prosadit svoji jednobarevnou vládu.
Už to trvá dost dlouho,co nutí i Zemana něco dělat,proto asi Zeman doporučil Babišovi,domluvit se s mocichtivými s ČSSD,než úplně propadnout.Kdo tlačí Hamáčka do oprátky,objasňuje i Paroubek,že tím pohřbí ČSSD,těm to bude jedno,už budou zaháčkování v ANO.

In reply to by zemedelec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Pane zemědělče,spíše se vrcholové vedení ČSSD snaží zajistit koryta pro sebe na dalších pár let, když už jim strana krachuje.

Tak tohle mi, Gerde, při psaní odpovědi na článek nedocvaklo, že ČSSD je smrtelně zadlužená.

Když to symbolicky zaokrouhlím, tak zatímco se část Mirků Dušínů v ČSSD otřepává hnusem nad tím, že ANO má v čele trestně stíhaného člověka, tak u ČSSD je vlastně "trestně stíhaná" celá strana ČSSD. Pokrytectví par excellence.

Maneco,
oni si to neuvědomují ani nejvyšší představitelé ČSSD, že mají dluh a pořádně velký. Klidně na ně přijde exekutor nebo budou vydíratelnými. Právě kvůli dluhu ČSSD tolik stojí o ministerstvo spravedlnosti! Nějaké stíhání Andreje Babiše mají u zadní části těla. Už několikrát prokázali, že žaludek na to mají. Ale možná se pro vládní stranu najde v rozpočtu nějaká zakázka, která jim uleví.

In reply to by Maneca (neověřeno)

Trvalý odkaz

Maneco,
Váš názor považuji za pozoruhodný a inspirativní.
Co se referenda ČSSĎácké stranické základny týče:
Vůdčích maňásků ve vedení bude nejméně dva až pět. Nezapomínejte na záložníky, kteří by byli současní maňásci drženi za koule, pokud by snad podlehli pokušení přihlížet tu a tam mj. i k zájmům obyvatelstva protektorátní kotlinky a snaživě předčasně hodili čecháčkům pod stůl kost dosud dostatečně neohlodanou.

Pokudud snad skutečně nějaké vnitrostranické referendum bude:
Buď bude formulováno dostatečně pružně, aby umožnilo ve finále rozhodnout současným maňáskům tak, jak bude firmě "Kalbotka , schovanci a dědicové" přikázáno.
Nebo je vypracován mechanismus ovlivnění referenda.
Babiš bude zastrašen možností kriminalizace manželky a širokého příbuzenstva, koupen, zavřen či jinak neutralizován.

Ale jinak Vaše politologická analýza vysoce přesahuje svou úrovní 98,48 % analýz současných tuzemských profesionálních vystudovaných i nevystudovaných politologů.

(Což ovšem, když se nad tím zamyslíme, není zase až tak těžkotonážním lichotka, jak by se možná nezasvěcenci zdálo. )

Já Vás také miluju, Asfaltový holube, i když normálně holuby nesnáším. Máme jich tu plno v naší ulici a před pár dny mi brutálně posrali auto.

Doufám, že je Vidlák hrdý na to, že v jeho kurníku vítězí pravda a láska nad lží a nenávistí.

Maneco,
patřím mezi ušlechtilé holuby, speciálně vyšlechtěné tak, že jejich guánem je možno leštit nejen kliky, ale i auta!

Probíhající soudní řízení o dluhu ČSSD vůči Altnerovi a určení okruhu dědiců ukazuje, proč ČSSD tolik stojí o post ministra spravedlnosti. Žádný nezávislý dozor trestního stíhání Andreje Babiše, ale pěkně pokrytecká úvaha!

Kamarád u pivka říkal v žertu, že nemají dráždit Andyho, protože se naštve a odkoupí dluh socanů
od dědiců Altnera. V lidovém domě bude mít hlavní stan. Drzost toho " komsomolce "si koleduje
o něco podobného.

In reply to by Vahy (neověřeno)

Trvalý odkaz

Stát se to klidně může. Ovšem by jej mohl koupit taky Putin , někdo z Číny nebo USA. Pak by bylo hezké vidět politiky ČSSD jak se kroutí a popírají předchozí svá prohlášení. :-)

Trvalý odkaz

Pražská kavárna, tedy ta její část, která se pokládá za umělce, po neúspěších se svými protestními kampaněmi pořádá výstavy v Tančícím domě s živými exponáty.
https://www.novinky.cz/kultura/469687-zive-exponaty-v-tancicim-dome-zen…

Píší o tom: "Prosklená modernistická budova, vytvořená architekty Vlado Milunićem a Frankem Gehrym, je díky svým ladným tvarům ideálním prostorem pro takovou prezentaci.

Smyslné křivky vystupujících modelek tímto nepřímým způsobem vlastně doplňují výraznou vizualitu jedné z dominant hlavního města. Každý den uvidí zájemci třináct nových dívek, některých se lze i dotýkat, výstava je otevřena do 21. dubna."
A dále: "K takto pojaté expozici lze bezpochyby přistupovat ze dvou směrů. Ten první je erotický. Vystavené artefakty, lze-li to tak říci, mohou být vnímány pouze coby objekt vizuální touhy, fantazií, v několika případech podpořených i doteky v gumových rukavicích. To je jistě legitimní důvod, ovšem tento dojem je redukován na jeden úhel pohledu.

Určitou nadstavbu představuje chápání nahých modelek jako skutečná umělecká díla. A to především v oblasti body artu. Některé dámy totiž mají na kůži bohatou tetováž a šperky na intimních místech. Stávají se tedy do určité míry živoucím plátnem, na které výtvarník zhmotnil své vizuální představy. Jiné modelky zase setrvávají v určitých pozicích a stávají se živoucími sochami či sousošími."
A na závěr: "Na odhaleném těle není přece nic vulgárního, vždyť nahota je jen určitý kostým."

Na jednu stranu tu máme hnutí MeToo, které dohání k sebevraždám za události staré 30 let, kdy některé ženy nenašly splnění svých ambicí. Na druhou stranu výstavu nahých žen, kterých se naopak máme dotýkat v gumových rukavicích a prohlížet si jejich tetování a šperky na intimních místech.

Neměla by si pražská kavárna už konečně udělat jasno v tom, co prosazuje a co zavrhuje? Nebo jen tímto způsobem testuje loajalitu k čemukoliv ochotných?

Gerde,
pražskou kavárnu, resp. její vůdčí lógr tmelí dohromady pouze Zeman!
(Když nepočítáme zisky neziskovkářů a naděje na jejich zvýšení)
Jinak si jdou konkurenčně po krku, stejně jako každá z t.č. registrovaných 128 pohlavněgendrových variací.
Což je důvodem, proč je Zeman doposud ponecháván naživu. TMELÍ !

Čekáte-li nějakou vnitřní konzistenci výpotků panožek améboidní pražské kavárny, čekáte marně. Je na tom úplně stejně jako tuzemská, evropská či koneckonců euroamerická poblitická scéna, které se snaží zavděčit.

Nojo, no...
Promiňte, Stando.e ... Ta moje trestuhodná ironie! :-)

Na druhé straně - já se po přečtení čtení vyzvracel a líp se mi udělalo...
Měl jsem nicméně upozornit, že Slačálek je jen pro silné jedince s kachním žaludkem.
Pokusím se polepšit, ale znáte mne... :-)
Naším heslem budiž Co nás nezabije, to nás posílí!

Tak to pak jo ;) Však už víte, že když si nejsem jistý, tak se raději zeptám, než abych vyvodil pitomost. Na třetí pokus a s psychologickou přípravou jsem už ten článek přečetl (ale je fakt, že jak jsem v dobách počátku A2larm sledoval, tak už posledních pár let na něj nakouknu jen proto, abych "poznal svého nepřítele"). Zaujala mě pasáž o uzavírání se do intelektuálního snobství - danou skutečnost by člověk i podepsal... Jen kdyby autor vlastně neříkal: "Jestli chcete, aby vám lidé věřili, tak lžete." Cíl nadřazený cestě.

První dva odstavce - pak se mi neudělalo nejen líp, ale ani dobře.
Prokrista...........co to vůbec ten člověk mele o "legitimizaci" zvolené strany a zvoleného prezidenta?
Heleďte.......co když si nevšim, Slačálek jeden, že je tu demokracie?
Zbytek jsem už jen zahlédla "Přemoudřelost není sexy" a rozplakala jsem se.
Možná to bude tím, že pan Slačálek na mně působí mimořádně - ne sexy, nebo co já vím.
Ale spíš tím, že si nevidí do huby.

In reply to by Lupi (neověřeno)

Trvalý odkaz

Ondřej Slačálek (* 5. leden 1982) je český politolog, vyučující na FF UK v Praze, levicový anarchista, publicista a překladatel. Od roku 1999 působí v redakci časopisu A-kontra, dále publikuje zejména v denících Britské listy a MF Dnes a v anarchofeministické revui Přímá cesta. Od podzimu 2006 do podzimu 2007 byl redaktorem týdeníku Nový Prostor, později redaktorem kulturně politického časopisu A2.
Ondřej Slačálek na manifestaci na podporu uprchlíků v Brně (2015)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ond%C5%99ej_Sla%C4%8D%C3%A1lek#/media/Fil…

In reply to by Lupi (neověřeno)

Trvalý odkaz

Lupi,
já jsem varoval, že je to jen pro kachní (či holubí, leč vyasfaltované) žaludky!
Já jsem vočkovanej satanem, tohle zdaleka není nejhorší ani nejstupidnější anarchistický, "neomarxistický" či neoposmoderní text malých českých profesionálních lumíků !
Kdo nepáchá sebevraždu, není Čech, je jejich heslo!

(Občas mám cukání napsat experimentálně něco ještě hovadštějšího do A2larmu, ale vždycky se hned v první čtvrtině začnu buď smát nebo zvracet. Na Slačálka, Culíka nebo Jandu jsme my páky krátký a máme malý ptáky!)

Slačálek není blbej, je jen ..., ....(sakra, teď mi vypadlo slušné synonymum slova, po jehož zaslechnutí slušně vychovaná dáma zaječí a omdlí).

Omlouvám se Vidlákovi, už budu dneska hodnej!

až tak strašně slušně vychovaná a leccos jsem v životě viděla - klidně hovořte!
Blbej je, to promiňte - blbej není synonymum inteligenta. Není to synonymum ničeho, je to stručný a výstižný popis kombinace nedovtipnosti, jisté zabedněnosti a umanutosti.
Culíka neznám, Janda - to myslíte toho podivného hocha u tyče? Tak to je svazák jako poleno. Vobrácenej na správnou víru, tudíž nejhorší sorta....měl zůstat u té tyče, nemusel by se ve stáří za sebe stydět (pokud k tomu dospěje)
Jo možná jste myslel Čulíka, ne? To je ten pán a vládce nad Blisty?
A to si představte, že jsem to kdysi dávno dobrovolně četla.....chápu, že okolnosti můžou v lidech vyvolat běsy; co nechápu, že tak mírné okolnosti. To museli být běsi hodně blízko k povrchu.
Měla jsem tu hlavu odložit v šatně, máte pravdu.

to jste teda fakt odolnej. Mně sice taky ještě chvilku není sedmdesát, ale takovou protisvazáckou odolností teda nedisponuju :-)
A to jsem si myslela, že mám kachní žaludek! Ale asi jen na věci takříkajíc přírodní - dokonce ani běžná lidská blbost mě nevyvádí z míry. Debilní systémy jsou na mně už cu moc.

Trvalý odkaz

Kdo si neposlechne, jak potěšil Zeman komunisty, je u mě béčko!

Důležité technické upozornění!
Nutno poslouchat na sluchátka, první část úmyslně (?) zavazbená zvukařem, zbytek podmodulovaný o cca 12dB. (Dělával jsem mj. i zvukaře, pokud byl zvukař autentické nepodplacené kopyto, musel projít skutečně náročným výběrem z mnoha špičkových idiotů)
Možná se Vám ale podaří najít nějaký fungující konkurenční kvalitnější záznam. Ale možná naopak bude i tento zítra nespustitelný.
(U Zemana je podstatný nikoli jen obsah, ale i forma... :-)

https://video.aktualne.cz/dvtv/zive-prvni-prezident-po-revoluci-na-sjez…

(Jo, a výšezmíněného mamlase Slačálka je poté možno číst i mimo prostory WC)

Jen drobná vyvažující škodolibá připomínka:
Kdybych měl Miloše Zemana po ruce či po uchu, zeptal bych se ho, bejt komunistou:
A kterépak ošklivé kačátko prosadilo před lety Bohumínské usnesení, milý Bimbo?

Zeman vyzval komunisti,pojmenovat pravdu a činit pokání.
Což o to,ale být opravdovým komunistou,tak bych se nejdřív zeptal občanů,splnilo se Vám slibované sametovou revolucí,splnil se Vám přechod ke kapitalismu,máte se lépe než za socialismu,vládne spokojenost ze státními institucemi,politiky?

Trvalý odkaz

Co kdybychom celou ČSSD - i s chlupama a Lidovým domem - koupili my, Vidlákovy senilnějící, leč hravé děti ??

Dalo by se na to lehce vydělat!
Vidlák by dělal koordinátora, mistra popravčího, zootechnika a nunváře,
Gerd by udil,
já bych se rekvalifikoval na pasáčka vepřů,
prodávali bychom deset deka eňo ňuňo superbio uzeného za pětistovku plus pytlík speciální kávy Pražská kavárenská zdarma.

Maneca by mohla dělat reklamu, PR a poskytovat mi psychologickou podporu vždy, kdybych začínal ztrácet psychickou stabilitu (to jest cca dvacet hodin denně) nebo kdyby naopak hrozilo, že přestanu být mešuge a tudíž zdrojem zvrhlé inspirace (tj. v průměru čtyři hodiny denně).
Vemte si, že naši předkové podobným způsobem - dokonce bez prodeje vynikajícího Vidlákova uzeného - vybudovali Národní divadlo!
Určitě by - stejně jako tehdy - významně přispěl i stařičký mocnář Miloš Zeman První.

(Soryjako, Vidláku, vím, slíbil jsem, že už dneska budu hodnej, ale dal jsem si šláftruňk a je to ve mně jako v koze, jak říkával Bohumil Hrabal)

Trvalý odkaz

https://tcu-football.com/ TCU Football live stream free online. How to watch TCU Horned Frogs College Football games live stream & Find TCU Football schedule, score, TV channel online.

https://usc-football.com/ USC Football live stream online free. How to watch USC Trojans football game live stream & Find USC college football news, schedule, stats, TV coverage online.

https://michiganstate-football.com/ Michigan State Football live stream free online. How to watch Michigan State Spartans game live stream & Find Michigan State news, Schedule, TV coverage.

https://ucffootball.org/ UCF Football live stream free online. How to watch UCF football game today/tonight live stream & Find UCF Knights news, Schedule, TV coverage.

https://pennstatefootball.net/ Penn State Football live stream free online. How to watch Penn State Nittany Lions football game today/tonight live stream & Find news, Schedule, TV coverage.

https://stanfordfootball.net/ Stanford Football live stream online. How to watch Stanford Cardinal game live stream, today/tonight & Find College football schedule, news, TV coverage.

https://olemissfootball.org/ Ole Miss Football live stream online. How to watch Ole Miss Rebels football game live stream, today/tonight & Find College football schedule, news, TV coverage.

Trvalý odkaz

https://tcu-football.com/ TCU Football live stream free online. How to watch TCU Horned Frogs College Football games live stream & Find TCU Football schedule, score, TV channel online.

https://usc-football.com/ USC Football live stream online free. How to watch USC Trojans football game live stream & Find USC college football news, schedule, stats, TV coverage online.

https://michiganstate-football.com/ Michigan State Football live stream free online. How to watch Michigan State Spartans game live stream & Find Michigan State news, Schedule, TV coverage.

https://ucffootball.org/ UCF Football live stream free online. How to watch UCF football game today/tonight live stream & Find UCF Knights news, Schedule, TV coverage.

https://pennstatefootball.net/ Penn State Football live stream free online. How to watch Penn State Nittany Lions football game today/tonight live stream & Find news, Schedule, TV coverage.

https://stanfordfootball.net/ Stanford Football live stream online. How to watch Stanford Cardinal game live stream, today/tonight & Find College football schedule, news, TV coverage.

https://olemissfootball.org/ Ole Miss Football live stream online. How to watch Ole Miss Rebels football game live stream, today/tonight & Find College football schedule, news, TV coverage.

Trvalý odkaz
Trvalý odkaz
Trvalý odkaz
Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

We provide the best tech support service and our experts technicians is always available for your support AVG customer care for and query users call us our AVG customer service toll free number (877)670-8838 without any hesitation. As we told earlier we are also available with live chat, Email phone and remote facility so you can connect with us easily at any time AVG antivirus care service (877)670-8838 visit at: https://www.avgcaresonline.com
.

Trvalý odkaz

<a href="http://printersupports.online/blog/avail-printer-service-to-fix-smudged… printer service to fix smudged lined or disorted printing problem</a>
<a href="http://printersupports.online/blog/avail-printer-service-to-fix-printer… printer service to fix printer out of paper error</a>
<a href="http://printersupports.online/blog/get-printer-help-to-solve-light-blin… printer help to solve light blinking issue</a>

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.