Drahoš

Články

Burani to odhadli dobře

Autor
Štítky

Všimli jste si někdo v posledním půl roce Drahoše? Myslím toho neúspěšného prezidentského kandidáta, který se zaklínal slušností, prací pro tento národ, nabízel nám novou politiku i novou vizi, uměl zabít králíka, nosil brýle bez dioptrií, jeho manželka toužila být paní prezidentovou ještě víc než chtěl být on prezidentem a když pak prohrál, bylo to podle jeho vlastní sebereflexe proto, že mu Zemanovci nasadili nálepku vítače. 

Jeden řetězový mail

Autor
Štítky

Přišel dnes od kamarádů, jasně jeden z těch řetězových, které si my, přitroublí senioři, posíláme sem a tam. Co bychom také celé dny dělali, že.

Takže tedy:

Jak slušný pan profesor JD k patentu přišel a dobře ho prodal

(Detektivní chemická fraška o šesti dějstvích)

Autor scénáře: Ing. MK, také chemik ,  9.2.2018

Pokud by snad někomu hlavní hrdina, Profesor JD, připomínal nedávného prezidentského kandidáta, jde o podobnost čistě náhodnou.

Drahoš naposledy

Autor
Štítky

Je nejvyšší čas ukončit volební stav po prezidentské volbě a obrátit zrak opět kupředu. Proto bych dnes ještě jednou naposledy nastolil téma Pražské kavárny a našeho neúspěšného kandidáta na Hrad. Ještě jednou zhodnotit situaci, přednést nějakou tu předpověď do budoucna, probrat to ještě v diskusi a pak už se zabývat něčím smysluplným. Třeba chovem dobytka a polními pracemi. 

Takže: 

Milá Kavárno

Autor
Štítky

Či jak se ta vaše sociální skupina napříč republikou vlastně nazývá. Nechci o vás dnes mluvit pejorativně, nechci vám dávat žádné nálepky, nechci vám škodit. Nechci se vám posmívat, že váš kandidát na prezidenta neuspěl, nechci vám podsouvat žádné zlé úmysly, chci k vám dnes promluvit jako k lidem jiného názoru, ale pořád ke svým sousedům a přátelům. 

Jistě si sami děláte analýzy, proč váš kandidát neuspěl a jistě si k nějakému výsledku i sami dojdete, ale trochu doufám, že vezmete do úvahy názor jednoho Vidláka.