Koronavirové pochybnosti

Autor

Jsem Čech... a pokud se stane něco světodějného, stanu se rychlokvašeným expertem na danou problematiku - ostatně přesně takhle to má věšina tohoto národa. Je to logické - byli jsme školeni dějinami, že nám všichni lžou, nikdo to s námi nemyslí dobře a nejvíc nám lže vlastní vláda a hned za ní pak všichni kdo přicházejí v míru a nesou nám své danajské dary. Dnes mi proto dovolte svěřit se různými postřehy, které jsem v posledních třech týdnech učinil. 

1. Když se dívám na celosvětovou dynamiku koroňáčku, mám minimálně poslední týden pocit, že to všude nějak zpomaluje. Nové případy nenarůstají tak rychle, jak by měly. Vůbec neodpovídají dynamice v  Itálii a to dokonce ani v těch zemích, které to od začátku podceňovaly. Nárůst nových případů je pořád značný, ale méně než by měl být. Přivedl mě na to bratr Master, tož prosím nechcete to někdo přepočítat? Třeba se pleteme. 

Pokud se ale nemýlíme, tak to má tři vysvětlení. Buďto Koroňák ztratil drajv, mockrát se zreplikoval a postupně se jeho kvality zhoršují a zhoršují a už to není jako zamlada. Nebo jsme si toho ani nevšimli a on promořil populaci a my teď vlastně jen sledujeme ty problematické případy. A nebo (a k tomu bych se s vrozenou paranoiou přiklonil já) nám prostě začínají všeobecně lhát. 

Prostě tam na vládách sledují v přímém přenosu reálná čísla a ministři z toho začínají z toho páchat sebevraždy, případně se snaží zoufale zamaskovat, co vlastně dopustili, případně se proklínají, proč neudělali to co Babiš s Prymulou. Možná už je ve snech straší, co s nimi národ udělá, až zjistí pravdu... 

Nevěřte mi, mrkněte se na ta data sami. Mně pořád vrtá hlavou, jak může být tak nebetyčný rozdíl mezi úmrtími v Německu a ostatních zemích. Chápu, že přehlcené zdravotnictví v Itálii je už něco jiného, ale francouzská nemocnice se od té německé zase tolik neliší a ani ve Frankrajchu ani v Dojčlandu ještě nejsou přehlcení. Naši novináři to vysvětlují rozdílným zdravotnictvím a melou to dokolečka dokola, až už tomu nevěří ani oni sami.

A i kdyby to byla pravda, jak je možné, že takoví Japonci mají horší procento úmrtí než Dojčlandi? Řekl bych že úroveň japonského zdravotnictví je zase ještě o krok výš než to německé. 

Statistika úmrtí a její metodika v jednotlivých zemích - do toho zatím nikdo z placených novinářů nezašťoural. To dělají jen ti, co píší ve svém volném čase, a publikují to na fake news webech. Možná kdybychom měli německé statistiky, tak ještě nemáme ani jednoho mrtvého, protože hodně z našich obětí mělo i jiné obtíže. Navíc jsme si mohli přečíst u Kechlibara, že v Itálii zřejmě bude počet obětí koroňáku mnohem vyšší, možná až trojnásobně.  Do statistik se zkrátka lecjaký koronavirově mrtvý ani nedostane. A představte si to haló, kdyby v Itáliii neměli mrtvých na koronavirus deset tisíc, ale třikrát, čtyřikrát tolik... To jž by bylo opravdu jak za války. 

Takže buď se koroňák vyčerpal, nebo se populace promořila a nebo ten průser teprve nastane a bude stát za to. 

2. Zdá se, že koroňák má ještě i jiné možnosti než hnusný zápal plic. Zřejmě umí zasahovat i jiné orgány a plic si nevšímat. Chudáka Slováka také propustili z nemocnice jako vyléčeného po koroňáku a jaká náhoda - on ho skolí infarkt. V Itálii se podobných případů stalo docela dost. Člověk se uzdravil ze zápalu plic Covid 19 a pak ho to prostě kleplo, protože koroňák se usadil i jinde. 

To může a nemusí souviset s možností získání imunity. Možná imunitu získat můžeme, jen být vyléčen neznamená mít negativní výsledek na stěr a nemít zápal plic. Ono to může sedět na srdíčku nebo možná i jinde a i když se to rádoby neprojevuje na tyčince zastrčené do nosu, uvnitř to stále ještě pracuje. 

Stejně tak máme s Masterem pocit, že u koroňáku záleží, kolik ho dostanete. Když se vám na plicích usadí malé množství, zřejmě to snadno překonáte. Ale když to dejcháte pravidelně, opakovaně a furt, začne to být smrtící. Statisticky umírá docela hodně doktorů i sestřiček, kteří to polykají z první ruky a pořád. 

3. Pokud se chce Babiš stát tím samozvaným diktátorem, jak ho obviňují různí Kalousci, Šafrové, Pekarové Adamové a podobně, tak se kluk zatím moc nesnaží. Orbán už vládne pomocí dekretů a u nás zatím Metnar jen tak opatrně navrhl vládě, že by se mohla pokusit obejít parlament. A Babiš řekl, že se o tom ani nebudou bavit... Na řev to stačilo, ale kurňa, když chci být ten diktátor, tak na to musím mít koule, no ne? 

Zatím Andrejko nedělá nic jiného, než zatíná sekeru hluboko do futer a chystá se pumpovat (půjčené) peníze do ekonomiky. (Aby se té pomoci hodně rozkradlo a málo se udělalo). Jinak velmi krotce prodlužuje nouzový stav a dělá opatření, která mu žádné doživotní křeslo nevynesou. 

Buď má za ušima, čile pracuje v pozadí a pak přijde s něčím až už bude pozdě bycha honit. Ale divím se, že to ještě nikdo z celé té smečky novinářů nevyšťoural...  a nebo (ó hrůzo) je to bytostný demokrat, který si "jen" chtěl ohlídat své ekonomické zájmy pomocí politiky a v pozdější únavné fázi epidemie bude ukousán různými hromadícími se obviněními. 

Mýlím se? Dělá nějaké opravdu vážné kroky, kterými se upevňuje u moci, aby nemusel riskovat něco tak nejstého jako přízeň voličstva? Nebo ho prostě jen obviňují, protože jsou zděšení z toho, že by mohl příští volby vyhrát zcela demokraticky, protože u nás velkému množství důchodců zachránil život a ani na minutku se nerozmýšlel, jestli je důležitější zdraví nebo ekonomika?

4. Zdá se mi to, nebo tam na Západě od nás umějí skvěle jednu věc... dělat z nouze ctnost. Nemají roušky. Stejně jako je nemáme my, protože pro celý svět jich není dost. Co jsme udělali my? Ušili jsme si je. Co udělali v Německu? Jejich nejváženější experti účinek roušky zpochybňují. Co udělali v USA? Nechali účinnost roušky zpochybnit rovnou od Světové zdravotnické organizace.  Přitom kdekoliv v Asii, která má už pár Mersíčků a Sarsíčků za sebou, vždycky jako první vytáhli roušky jako základní prostředek ochrany. Teď zvolna začínají zjišťovat že šajse čechen jsou napřed .

Dá se Dojčlandům a spol. věřit něco dalšího? Když se už v tak jednoduché a základní věci chovají jako idioti? Jaké další kraviny tam vymýšlejí? 

 

 

 

 

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 4.5 (82 hlasů)

Komentáře

Trvalý odkaz

C je správně!

Průměrný počet slepic: 4.3 (8 hlasů)
Trvalý odkaz

Spíše bych řekl, že koronavirus přichází ve vlnách s různou intenzitou, proto takové rozdíly mezi zeměmi bez ohledu na úroveň ochrany a zdravotnictví. V podmínkách ČR nás asi čeká kulminace koronaviru po celý duben. A až jej překonáme a uvolní se hranice, přijedou k nám nakažení Němci, Italové, a jestli přijede i nějaká komise z Evropského parlamentu, tak nám přiveze pokuty, možná dotace, ale určitě i koronavirus.
Koronavirus se asi stal trvale součástí našeho života podobně jako rýma nebo chřipka. Snad virus zmutuje do podoby, která nebude zabíjet.

Průměrný počet slepic: 4.6 (20 hlasů)

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Spíš je ta dynamika klamná tím, že prostě celosvětově dochází testy. Tak se testují už jenom ti, co jim to "fičí z uší". A opakovaně zdravotnický personál. To opakované testování ubírá už tak se ztenčující zásoby testů. Takže ano, zdá se že vlna opadá, ale opak je pravdou. Promořujeme se.

Průměrný počet slepic: 4.3 (4 hlasů)

In reply to by AB (neověřeno)

Trvalý odkaz

Nebo je těch vln několik a my se nacházíme v období nejnižšího stavu mezi dvěma vrcholy vln.

Průměrný počet slepic: 3 (4 hlasů)

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Každopádně další velká vlna přijde, až se uvolní zákazy. A podruhé se jim zahnat lidi domu asi nepovede. Otázka je, jestli se v té chvíli ještě bude testovat, nebo se to nechá tiše proběhnout.

Průměrný počet slepic: 4.8 (6 hlasů)

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

První vlna, kterou vidím, je vlna těch, kteří umřeli o něco dříve, než by umřeli stejně. Zní to cynicky, ale v naprosté většině případů je to tak. Druhá vlna je ekonomická tsunami, která už je uprostřed oceánu a pomalu se blíží ke všem břehům, co jich na zemi máme. A nebude to nějaká thajská vlnka, jak ji pamatujeme z před 16 let. Ta opatření, která svorně přijímá jedna země za druhou, smrdí. Jsou příliš nečekaná a překvapivá, aby nebyla někým připravená dlouho dopředu. Konspirátoři tvrdí, že probíhá přepnutí neudržitelného finančního letadla do nějakého nového rovnovážného stavu. A korona je false flag. No řekněte, napadlo by vás někdy v životě, že vlády budou rozdávat peníze lidem bez ohledu na cokoli? A dokonce nám živnostníkům, kteří jsme od vlád nikdy nic nečekali a nežádali?

Průměrný počet slepic: 3.8 (6 hlasů)

In reply to by Vlastimil (neověřeno)

Trvalý odkaz

ono to vypadá na tak absurdní podmínky, že dostaneme leda kulové s přehazovačkou...

Průměrný počet slepic: 3.5 (2 hlasů)

Mám ten NÁVRH zákona nastudován pro klienty a nestačím odpovídat.
V parlamentu se bude projednán ale až 7/4, může být vůbec ještě nějaká změna, když 101 vláda má....?!
A těch, co se do podmínek nevejdou, je opravdu zatím z dotazujících se bohužel většina..
Tedy je to spíše k pláči, i prvky diskriminace by se tam dali najít, ale kdo by nyní otravoval, že.
Prodáno to je a bude jako "napumpované" peníze a "záchranný kruh" živnostníkům ....
A kde kdo už i tak bubnuje, jak těm "parazitům" vláda plošně (ha ha ha) rozdává!
Osobně prosím zde přítomné "spoluparazity", či stejné rodinné příslušníky ostatních zde, aby dávali prosím pozor na kde jaké rady nekompetentních (často jsou to paradoxně i účetní) a ověřovali vše nyní opravdu důkladně a snad raději i několikrát, než se nějak rozhodnou, v podstatě to platí i pro každého občana v této divné době!
P:S: Silniční daň je prý odložena do září 2019, asi v září narazíme na zlatou žílu nebo co...

Průměrný počet slepic: 3.5 (2 hlasů)

In reply to by MAJKA (neověřeno)

Trvalý odkaz

Já je celkem i chápu, tak je systém nastaven - potřebují vyhrát volby tak, aby je to stálo co nejmíň našich peněz.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

chřipečce", jeden můj kámoš se svalil úplně stejně, jako ti prý vyléčení kousci.
Po pitvě byl výrok lékařů celkem jasný. Přechodil chřipku, neboli chřipkový virus mu sedl na srdce a on se chudák prostě jednoho dne svalil z kola po ujetí asi 100 m.
A bylo vymalováno...
Tož tolik k "záhadným" úmrtím...

Průměrný počet slepic: 4.8 (18 hlasů)
Trvalý odkaz

už byla. Teď bude těch 10 potřeb.

Průměrný počet slepic: 4.4 (10 hlasů)
Trvalý odkaz

Ad 1) To zpomalení je zatím asi jen zdánlivé, už je to normální a už to média nepodávají tak drasticky. Vyneste si grafy vývoje celkového počtu případů a celkových úmrtí na Coronavirus Update (https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries) v logaritmické stupnici. Po zpomalení v únoru to zatím roste v přímce, takže exponenciálně. Dá se to udělat i pro jednotlivé státy po kliknutí na jejich název. Otázka je jakou metodikou se to kde zjišťuje. Ty případy onemocnění mezi jednotlivými státy nejsou příliš souměřitelné. Ve většině rozvojových zemí je jen pár případů. Asi vykazují jen ty s jasnými příznaky, takže realita může být desetkrát ale spíš padesátkrát vyšší. Navíc jejich mladé populace to líp snášejí. Vlády vůbec nemusí lhát, jen nemají dobré informace. Tuším Veverka nedávno uváděla, že zjištěný počet nemocných tvoří cca 6% z testů. U nás to platí dokonale.
Ad 2) To působení na srdeční tkáň u těžkých případů uváděli už Číňané. Ale takoví lidé zřejmě viry dál nešíří.
Ad 4) Souhlas.

Průměrný počet slepic: 4.7 (7 hlasů)

grafu jako přímka ani náhodou.
Vzor pro sestrojení exponenciály:
- svislá osa = y
- vodorovná osa = x
- rovnice: y = x . x (x na druhou)
- za y dosazujeme přirozená čísla od 1 do n a vypočítáváme x na druhou.
čísla výsledky zaznamenáváme do grafu.
y = 1; x = 1
y = 2; x = 4
y = 3; x = 9
y = 4; x = 16
blablabla

Průměrný počet slepic: 2.4 (7 hlasů)

logaritmické zobrazení.
Ale když jsem ty grafy rozkliknul, ani tam ta čára nejde rovně, nýbrž se láme nahoru. Zbytečná snaha...
Jinak nevím, proč by měla běžná lopata študovat logaritmické grafy, když drtivá většina vůbec neví, vo co gou... Aby si myslela, že je všecko v oukeji?

Průměrný počet slepic: 3.8 (6 hlasů)

To je vzorec pro parabolu, Targusi, a ne pro exponenciálu.

(Asi to teď slíznu, že jsem stará, škaredá a chytrá jak rádyo...).

Průměrný počet slepic: 5 (13 hlasů)

jenom za “n” dosadil dvojku. Je to exponenciála, která je přímo parabola. Příště tady zavedeme derivace a integrály, jenom se budou z mobilu blbě psát. A budeme muset psát v semilogaritmickém tvaru, na řádku, to bude maso.

Průměrný počet slepic: 4 (8 hlasů)

In reply to by Ládik!!! (neověřeno)

Trvalý odkaz

Proč chcete z diskuze vyřadit elfy, a především scallopa? Bude ztracený, stejně jako když mu z elfí centrály zapomenou poslat pokyny.

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Na ne si neprijdete.

Logaritmy jsou Putinuv narativ. Fake news proti Bidenovi. To vi kazdej elf.

Průměrný počet slepic: 4.5 (4 hlasů)

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

My, čtenáři Pána prstenů, přece víme, že "elfové", kteří prošli "školením" v Mordoru, se od toho školení nazývají "skřeti"!

Zatím bez slepic

není exponenciála?
Rád se nechám poučit, je fakt že maturitní časy jsou proklatě daleko a já byl hodnocen z matyny pouhou chvalitebnou...

Fakt si myslíte, že funkce / ypsilon se rovná a na x-tou / se mnou napsané rovnici pro parabolu nepodobá ani vzdáleně?
Máte po ruce nějaký matematický důkaz, že x se nesmí rovnat přirozenému číslu 2?

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

Vy jste studoval průmyslovku nebo gymnásium? Na průmyslovce matematika nebyla už ani ve 4 jaru, natož u maturity.

Průměrný počet slepic: 3 (4 hlasů)

In reply to by rk (neověřeno)

Trvalý odkaz

Matynu jsem doučoval své spolužáky i ve čtvrťáku. A můj syn, který je nyní na Vítkovícké, ji má v učebním plánu rovněž.
http://www.vitkovice.cz/documents/146910/173149/Bakal%C3%A1%C5%99i+-+Ti…

Matematika nebyla u maturity ani na gymnáziích. Tedy pro ty, kteří si ji nezvolili jako volitelný předmět. Totéž bylo možno učinit i na SPŠ, kde měla ovšem většina studentů znalosti v poněkud žalostnějším stavu z důvodu minimální časové dotace tohoto předmětu, tudíž by asi nesplňovali kritéria hodnocení komise natolik, aby byli klasifikováni alespoň dostatečnou...
Odpověď na první otázku - obojí je správně. I když o studiu bych asi nehovořil. Dejme tomu, že jsem vždy absolvoval požadované zkoušky v řádném termínu...

Průměrný počet slepic: 3 (6 hlasů)

Nevím, jak jste, Targusi, stár?, ale za mého mládí byla matematika na gymnáziu povinným maturitním předmětem.

Průměrný počet slepic: 4.6 (9 hlasů)

a s podobnou argumentací. Jinak Targusi ač starý , ošklivý, tak si z matiky pamatujete docela dost

Průměrný počet slepic: 4 (2 hlasů)

úspěchům zde na kydech vděčím skutečnosti, že jsem již od mládí trpěl otřesnou zapomnětlivostí a dodnes nosím po kapsách školní taháky, které jsem jednoduše ZAPOMNĚL VYHODIT!!!!!!!

Průměrný počet slepic: 4.7 (6 hlasů)

poznáte?
No vy jste ale sfiňa...
Já - ač věkově o cca dekádu mladší - se vždycky leknu, že Stará Jahoda tajně v noci přibrala do baráku nějakého zhýralého nájemníka, který již propil a profetoval svůj příbytek...
Uklidním se, až když mi vynadá do sklerotických debilů, kteří už nepoznají ani sami sebe.

Průměrný počet slepic: 3.5 (2 hlasů)

napsal, že jste starý, hloupý a škaredý. Tudíž již tenkrát jste to musel zachraňovat maturitou z matiky, aby vás vůbec mohli pustit mezi slušné lidi.

My - chytří, mladí a krásní - ještě stále pilně navštěvujeme různé roztodivné lokality a v nich z plných sil budujeme ty světlé zítřky, co o nich žvanili rudí soudruzi.
Rudí soudruzi jsou pryč, ale my furt budujem, protože jak pravil klasik Hovňousek - pardon - Kalousek, bohatneme pomaleji, než jsme předpokládali.
Nicméně již kdysi soudruzi poznali, že takové exempláře, jako byly mé ročníky, prostě a jednoduše nějakou blbou maturu z matyny nepotřebují.
A následující vývoj ve školství jim dává za pravdu. Jen pohleďte na tu dnešní úrodu chytrých, mladých a krásných soudruhů ekologů, etologů, politologů, etnologů, prostě všech těch krásných, mladých a zejména chytrých soudruhů -logů a -grafů, kterým VY s nějakými pitomými integrály nemůžete sahat ani po ty příslovečné kotníky.

Průměrný počet slepic: 3.7 (6 hlasů)

Jsem silný ročník 70 a bohužel musím Vaše slova potvrdit. Na druhou stranu se zase chlubím, že mám maturitu z matematiky! :) Za 4 :(

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

In reply to by Hejtman (neověřeno)

Trvalý odkaz

... teď mne zrovna nenapadá, jak vás co nejvíce urazit.

Tak vám aspoň poradím, když už jsem zde nechytřejší a nejkrásnější.
Musíte o sobě roztrušovat, že matematiku na středoškolské úrovni zvládáte s DOSTATEČNÝM přehledem...
... dobrý, ne...?

Průměrný počet slepic: 4 (5 hlasů)

In reply to by Hejtman (neověřeno)

Trvalý odkaz

Já jsem možná ještě silnější '74 a za nás už byla na gymnáziu volitelná. Ta změna ale byla někde krátce před tím.

Zatím bez slepic

z mých dob - tehdy dvanáctiletka měla tři větve - matfyz, přírodoved. a jazykovou /pro hloupější jako třeba já/ a samozřejmě matika povinný maturit. předmět i na té jazykové větvi. Už ale nevím, kdy být přestala

Zatím bez slepic

matika byla volitelná podle zaměření školy. Já měl matika nebo fyzika (a volitelně se mohl člověk přihlásit na zkoušky obě)

Zatím bez slepic

In reply to by rk (neověřeno)

Trvalý odkaz

Na průmyslovce nebyla matika ve 4 jaru? A prosim jakou prumyslovku si studoval, ze tam v poslednim rocniku nebyla matika, ktera je byla maturitni obor...

Zatím bez slepic

o základu 10 nebo lépe o základu e, ať se pohneme z bahna.

Průměrný počet slepic: 4 (4 hlasů)

Parabola y = x krát x zatímco exponenciala y = n na x-tou

Parabola x 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 y 1 4 9 16 25 36 49 64 72 81 100
Exponenciala pro n je 2
2 4 8 16 32 64 128 256 512 1024
Pro 1o parabola 100 exponenciala 1024 pro či dal větší čísla se rozdíl drasticky zvetsuje

Průměrný počet slepic: 4.3 (6 hlasů)

In reply to by Docent (neověřeno)

Trvalý odkaz

Potkají se dva matematici.
Sejdou se dva matematici.
1. kolik máš dětí?
2. Tři. Součet jejich věku je třináct, a součin je tolik, kolik má támhle ten barák oken. Spočítej, kolik jim je.
1. To mi nestačí.
2. Tak ti ještě ti řeknu,že nejstarší se menuje Ládík.
1. Tak to mi stačí.
Kolik jim je roků. Nejsou potřeba exponenciální ani žádné jiné rovnice

Průměrný počet slepic: 3 (1 hlas)

tak je to 9 Ládík, 2 a 2, a součin je 36. Chápete, jak nesmírně trpíme, když nám sem do diskuze posílají tak chytré elfy jako je scallop? A včíl mudrujte ogaři elfové!

Průměrný počet slepic: 4.5 (2 hlasů)

nový učitel matiky místo původní matikářky Jolany, která odešla na mateřskou, protože byla v létě o prázdninách v Tatrách.
Nový učitel samozřejmě chce s žactvem navázat přátelský vztah, i rozhodne se, že začne zlehka žertem:

"Milí žáci! Jsem váš nový učitel matematiky a hned vám dám zábavný přiklad. Do tramvaje na první zastávce nastoupí tři lidé a vystoupí dva. Na druhé přistoupí pět a nevystoupí nikdo. Na třetí zastávce vystoupí jeden. - A teď mi řekněte, milí řáci, kolik je mi let?"

Ve třídě to zašumí překvapením a přihlásí se Pepíček: "Prosím, 42 let!"

Pan učitel vyvalí oči: "... no úplně přesně! A jak jsi na to přišel," ptá se Pepíčka se zájmem.
"To je jednoduchý, pane učiteli. Mám strejdu, tomu je jednadvacet, a táta o něm říká, že je to poloviční blbec. Tak jsem to jen vynásobil dvěma."

Průměrný počet slepic: 4.3 (6 hlasů)

Když jsme u těch vtipů, pár aktuálních:
Dotaz senátora do Pentagonu: "Kolik jaderných ponorek potřebujeme na zabití jednoho teroristy?" Odpověď Pentagonu zní: "Více".
Dotaz poslance na ministra obrany: "Kolik tanků potřebujeme na zabití koronaviru?" Odpověď Ministerstva obrany zní: "Více".

Důstojník ptá vojína: „Nováčku, proč má voják položit život za císaře pána?“ Načež vojín Nováček odpoví: „Ano, pane veliteli, také se ptám proč.“

Vojín Jonson je, příslušníkem speciální jednotky Mořští kocouři. Ta jednou startovala na bojovou misi. Velitel vyhlásil poplach a za několik minut byla celá jednotka nastoupena v plné zbroji, jen vojín Jonson chyběl. Když přišel, seržant ho seřval: „Jonsone, všichni naši chlapci jsou dávno připraveni natrhnout prdel těm grázlům a ty jdeš pozdě!“ „Seržante,“ vysvětloval Jonson, „dostal jsem signál o poplachu, když jsem byl v posteli. Vyskočil jsem, rychle jsem si oblékl maskáče, nasadil přilbu a nabarvil si tváře maskovacími barvami. Opásal jsem se řemenem, na něj dozadu připevnil granáty, vlevo zavěsil tesák a napravo pistoli. Navlékl jsem si neprůstřelnou vestu a nasadil ochranné brýle. Do kapsiček u vesty jsem si nacpal náhradní zásobníky s náboji, do podpažních pouzder zasunul finský nůž a Beretu a na záda přehodil batoh s minami. Na pravé rameno jsem si pověsil samopal a na levé bazuku. Na levé předloktí upevnil minivysílačku, na pravé škrtící struny a bombičku s paralyzujícím plynem. Do zubů jsem vzal dýku, do pravé ruky M-16, do levé kulomet. Už jsem byl na odchodu, když jsem uviděl něco strašného. Pak mi sice došlo, že jsem to byl já v zrcadle, ale tak jsem se vylekal, že jsem se musel obléci celý znova.“

Průměrný počet slepic: 4.5 (15 hlasů)

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Před pár dny jsem to taky četl na webu.

Zatím bez slepic

Vyvoj samozřejmě půjde podle křivky normálního rozdělení, tedy nejprve po exponenciále, která posléze přejde do paraboly. USA jsou ve fázi strmého nárůstu ve fázi exponenciály, zatímco Itálie už přechází do paraboly.

Průměrný počet slepic: 5 (2 hlasů)

Vyvoj samozřejmě půjde podle křivky normálního rozdělení, tedy nejprve po exponenciále, která posléze přejde do paraboly. USA jsou ve fázi strmého nárůstu ve fázi exponenciály, zatímco Itálie už přechází do paraboly.

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

logistická křivka (exponenciála se vyčerpá a dojdou lidi k nakažení)

Průměrný počet slepic: 5 (1 hlas)

Řeč byla o lagaritmickém grafu.

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.