Co udělali dobře

Autor

https://www.litterate.cz/co-udelali-dobre/

Drtivá většina mých článků je kritická vůči líbodémo. Nijak se tím netajím, že je považuju za součást problému, že současné směřování naší zemičky i celé EU mi přijde pochybný a v konečném důsledku nebezpečný. Takřka nikdy neopomenu dodat, že naše směřování do řiti se stále zrychluje, že centra moci, technologie i výroby se nám jaksi přesunuly a tady se vládne, jako by Británie byla pánem moří, USA byly výrobcem všeho jako za Forda a Němci měli obrovskou Wehrmacht. Naše české Ojrohodnoty se zase tváří, jako by nám sem kapitalismus přinesl samá pozitiva a sociální jistoty a jediné, co nám chybí ke světovosti, jsou zaprdění čecháčci, kteří podléhají ruské propagandě.

Od začátku mého blogování se snažím najít odpověď, jak je možné, že jsme v celé Evropě vlastně naprosto v klidu odevzdali všechno, co nás činilo velkými? Jak je možné, že se zdemontovaly továrny, zrušily doly, zavřely elektrárny? Jak je možné, že se naše pračky vyrábějí v Turecku a naše léky i injekce v Číně? Vykastrovali jsme sami sebe, ale vlastně to pořád vadí jen menšině lidí. Až teď, po třiceti letech vyvstávají v celé nahotě všechny ty chyby. Až teď je najednou vidět, že trubky vedou z východu sem a ne naopak. Až teď je vidět, co s námi udělala zelená politika.

O nastávající krizi už nemluví jen bezcharakterní vlastizrádci, co podlehli Putinovi. Už o ní mluví všichni. V televizi už můžete vidět návody, kterak si zahřát ruce ve studeném bytě. I samotní líbodémo vládci se teď dohadují, zda bude lepší zavřít plyn domácnostem, aby se zachránil průmysl a zaměstnanost, nebo zavřít plyn průmyslu, aby nebyly sociální bouře. Svým způsobem vidíme budoucnost všichni stejně. Už se lišíme jen v míře víry, zda americké zázračné zbraně zvrátí situaci na východní frontě. Přesto tu máme stále statisíce a miliony občanů, kteří jsou v klidu. Fiala to nějak zvládne, vláda se o nás postará a nenechá nikoho padnout. To je stále ještě běžně slyšitelné krédo.

Já bych dneska nahodil jeden z důvodů, proč to tak je.

Oni ti naši líbodémo politici sice vždycky kradli jak straky (ti nelíbodémo kradli taky), ale vždycky dokázali alespoň část těch peněz nasměrovat na výchovu další generace. Nikdy nezapomněli přisypat Pánkovi i Jakubovi Jandovi. Nikdy nevynechali Českou televizi, Knihovnu Václava Havla, přidali peníze na Hřebejkovy výchovné filmy o tom, jak byl komunismus fůůůj, prostě nenacpali všechno jen do předvolební kampaně a na svoje vily, ale udělali si CEVRO a podobné instituce. Je jedno, že se ODS uměla hádat s TOPkou jako psi. Je jedno, že jedni byli ojroskeptici a druzí ojrohujeři. Vždycky se postarali, aby „občanská společnost“ měla své učitele a když na to přišlo, nebyl problém vytvořit i revolucionáře z Milionu chvilek.

Měli to samozřejmě jednoduché. Tohle jim jako první vysvětlili jejich školitelé v zámoří. Takhle se investuje do soft power. Sami školitelé sem také investovali a přisypávali peníze na ty správné integrační projekty a školy. Naši líbodémo to prostě začali dělat také a rukou společnou a nerozbornou se dopracovali k dnešku, kdy se celá investice začíná vyplácet. Podpora války je značná, protesty především z řad studentů (což jsou přece ti nositelé revolučních myšlenek) nejsou žádné. Mediální narativ je jednotný až hanba, argumentace je vymyšlená a hodně hlasitá. Všechno jede, že se člověk až děsí, čeho by mohli dosáhnout, kdyby v jejich čele nestál senilní stařík, ale nějaký novodobý Napoleon.

Tohle udělali dobře, a udělali to už dávno. Odklonili dostatek peněz na výchovu nové generace. Vytvořili obrovskou síť líbodémo farností s chrámy i kazatelnami. Vyškolili dostatek kněží, kteří jsou pochybní už od pohledu, ale hovoří unisono a pořád dokola. Vytvořili vazby mezi úředníky, tajemníky, novináři, politiky, učiteli, profesory, velvyslanci a dělali to třicet let. Teď mohou být spokojeni, protože ve chvíli největší potřeby, kdy je třeba vést válku a všechny poddané vydojit až na kost, tak to mohou dělat zcela beztrestně za nadšeného potlesku těch, na které to dopadne nejvíc.

Babiš byl premiérem čtyři roky, ale ani se nepokusil vytvořit si svojí vlastní síť. A pochybuju, že by u SPD někdo myslel na to, že by to chtělo vlasteneckou neziskovku. Myslím, že kromě mladého Klause nikdo z Alternativy nikdy nezkoušel „indoktrinovat mládež“ ve škole.

Pokud mě čte nějaký poslanec či vysoký úředník, pokud někdo vidí svět podobně jako já, pokud někomu záleží na budoucnosti tohoto národa i jinak než jako lokajské provincie, kde se od nás očekává držet hubu a krok a udržovat iluzi Západu pomocí naší krve, tak by měl zkoušet prosadit nějaké peníze právě na tohle. Potřebujeme vytvořit vlastní síť. Je jedno, jak těžké budou začátky… my jsme se těm integračním projevům s Dojčlandy také smáli a podívejte, kolik našich politiků teď jezdí na sudetoněmecké sjezdy. Také jsme se smáli Jakubu Jandovi, že je hloupoučký a tupý… ale podívejte, kolik lidí mu to žere. Kde myslíte, že se vynořil Vrábel a jeho sémantické vize? Kde myslíte, že se vzal Cemper a jemu podobní? Podívejte, jak snadno obrátil Čulík, když dostal prachy od Madlenky Ólbrajtové.

Naši protivníci totiž nehrabali jen pod sebe. Vždycky dali desátek. Součástí temných privatizačních dohod byly i ty lavičky Václava Havla a peníze na umělecká dílka o tom, jak je třeba podporovat migraci a zelený úděl.

Třicet let jsme jen v obraně. Ano, někdy jsme dokonce byli i úspěšní. Není tu americký radar, není tu Drahoš nebo kníže Kchárl jako prezident. Pětikolka tu vládne zatím půl roku a nikoliv čtyři a půl. Ale upřímně – ta obrana nás docela vyčerpává a je to partyzánská činnost. Krok za krokem ustupujeme a oni nám krok za krokem berou území. A jakmile zase obsadí nějakou instituci nebo školu, už ji nedostaneme zpátky. Jsme v naší vlastní zemi stále většími disidenty a naše názory mají stále méně prostoru.

Musíme naprosto nezbytně vyrazit do útoku. Musíme ty naše izolované enklávy sjednotit. Musíme donutit těch nemnoho zástupců, co ještě máme ve veřejných funkcích, aby svoje prebendy dali ve prospěch národa. Musíme přesvědčit těch nemnoho podnikatelů a bohatých, co ještě koketují s myšlenkou svobodného národa, aby dali peníze na nové „národní divadlo.“ Musíme mít svoje sítě, svoje neziskovky, svoje školy. Musíme začít vychovávat naše elity. Musíme oslovovat masy, musíme je přesvědčit, aby dali alespoň pár grošíků na český úděl, protože jinak dají všechno na oltář USA.

Program naší budoucnost má tři body:

  1. Svolávat
  2. Spojovat
  3. Sjednocovat

Stručněji už to neumím.

Hodnocení
Průměrný počet slepic: 4.4 (20 hlasů)

Komentáře

Trvalý odkaz

Jak už jsem psal v roce 1968 jim to nevyšlo,tak šli medvědovi po hlavě,
Celých dvacet let od roku 1968 připravovali své kádry,jak tady přes disident,tak mnozí přes stáže na západě.Proto nejdřív rozložili SSSR a pak to jak po másle v dalších státech.Zase si musíme počkat,až se rozpadnou USA,ale nebude nic příjemného,jak i píše pan Vidlák,všechno v cizích rukou.Musel by se najít podobný vůdce jak Masaryk,podobný ministr,jak Rašín,ale i Beneš.Znárodnit zpět ukradený majetek,posílit státní orgány,rozehnat tuto justici,ale to podstatné ty tři body naplnit a propojit to co nejvíc s občany.

Průměrný počet slepic: 5 (3 hlasů)

Делаем рассылку whatsapp своими силами до 290 сообщений в сутки с одного аккаунта. Не платя за рассылку.
Подробное описание установки и настройки расширения для бесплатной рассылки WhatsApp
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Ihnj2ZotPBU?controls=0&quot; title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

Průměrný počet slepic: 1 (1 hlas)

All glowed up: After the final bell, my friend and I were walking to our buses after school through a crowded hallway. We were talking about childhood and reminiscing about old memories, and we somehow started talking about which people became hot since middle school. My friend mentioned this guy named Keenan and I said “Yeah, he is pretty hot now,” and my friend practically screamed “DUDE HE GLOWED UP SO HARD!” (“Glowed up” means I guess like someone became attractive). Anyway, right as she said that she turned her head and he was RIGHT BEHIND US (this is so so very clichГ© but I swear to god there he was). Anyway, right as she saw him she screamed “OH! HE’S RIGHT THERE!”. And OF COURSE he heard her, but it was so awkward so he just walked past us looking down at his phone and my friend fell on the ground from embarrassment. More stories here [url=https://citethisformetop.wikii.click/]https://degruztop.amasun.site/[/u…]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

To za sebou tahne vaš ppro

Průměrný počet slepic: 1 (1 hlas)
Trvalý odkaz

Prvni prioritata zobecnělych prostředků rizeni světa je

Pokud chceš porazit svého nepřitele musiš nejprve indoktrinovat jeho děti,to se už s vašimi dětmi za vašimi zády děje!
Posledni 6 priorita je valka!
Naivni představa SSS, na konci članku je nesmysl!Když vam naliju do kalichu pravdy čistho vina nebudete mě mit rád a ja budu upalovana na ohni zla dnem i noci a to vam nedocházi?l
Vidite jak mi zdemolovsli klabostnici boji se,zastavili mě v už dnes v pokusu o info koncentrak, hned nade mnou?
Na čem se chcete sjednocoat timSSS to jste zapomnel dopsat!aaaaaaáa
Budete tu hezky a lidově psat tisice dobrych članků dlouho ,možná donekonečna,ale NESMITE nikdy napsat a oddiskutovat žadny navrh napravy ,zejmena se nesmite všimnout te skvělè atombomby PNZ!
Tady je třeba patrat proč!?Proč nechcete jedinou možnost napravy HBS,HVS atd,když vite,že bude nutno inicislizovat věci jen přes volby a parlament!?To je ta otázka!Vaše děti už budou žit bohuel v daleko hpršim systému než je dnešni kapitalismus,ktery svůj konec jen přeložil!
Jsk se zda jediný kdo se tomu nastupujicimu zločinn3mu systému hodlá branit je bohužel strejda
Putin,ktery vi co majitelé velkych peněz rozhodli už 29.3.2019 a rozhodnuti nelze odvolat,ale pouze překladat!
No ni?

Průměrný počet slepic: 3 (2 hlasů)
Trvalý odkaz

L¦O¦L¦I¦T¦A¦C¦P

xref.ws/QXpRpB

bre.is/gfox9Qaa

L¦O¦L¦I¦T¦A¦C¦P

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Детский спортивный комплекс для дома KindWood Plus 2.Основа урны : сталь, дерево , бетон , бетон с крошкой из.РАЗМЕРЫ спортивного уголка: высота основной лестницы — 210см, ширина: шведская стенка — 80см, верхний турник — 87см; высота от пола до руколазки (горизонтальной лесенки) 150см;
<a href=http://vihrclub.ru/>Силовые уличные тренажеры купить.</a>
<a href=http://www.center-satori.ru/?p=2345&gt;Проект уличные тренажеры.</a>

Стандартный цвет турника: синий/желтый (возможен любой цвет необходимый заказчику из каталога цветов RAL); Длина турника – 2550 мм., ширина турника – 80 мм., высота турника – 2450 мм.; Материал турника: труба 80х60; Верхняя перекладина турника имеет высоту: 2,35 м. Нижняя перекладина турника имеет высоту: 1,65 м. Гарантия 12 месяцев.внешней привлекательностью; высокой надежностью; безопасностью.В каталогеметаллические спорткомплексы Вы обязательно найдете спортивный уголок, который будет соответствовать всем Вашим пожеланиям, требованиям и предпочтениям. Разная ценовая категория даст возможность не отказывать ребенку в покупке спортивного тренажера.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Металлические с использованием влагостойкой фанеры - игровые комплексы устанавливают в местах их интенсивного использования. Во дворах многоэтажек, общественных парках.Детский спортивный комплекс для дачи littlesport уличный лайт.Отличным решением для занятых родителей, которые не имеют возможности водить ребенка на различные спортивные секции, станет купить уличные спортивные тренажеры на разные группы мышц и установить их в собственном дворе. Кроме того, Вы и сами сможете пользоваться этими тренажерами. Используя тренажеры для улицы, Вы сможете одновременно следить за собственной физической формой, принимать больше участия в жизни ребенка, иметь с ним больше общих увлечений и подавать хороший пример.
<a href=http://kashlinskaya.ru/sotrudnichedtvo.php>Дешевые детские площадки купить.</a>
<a href=http://insidefootballinfo.ru/forums>Уличные тренажеры в наличии купить.</a>

Комплектация спорткомплекса VD-NEVADA :Гимнастический комплекс предназначен для развлечения и физического развития детей.Купить на складе:есть.

Průměrný počet slepic: 1 (1 hlas)
Trvalý odkaz

Впервые с начала спецоперации в украинский порт приплыло иностранное торговое судно под погрузку. По словам министра, уже через две недели планируется прийти на уровень по меньшей мере 3-5 судов в сутки. Наша цель – выход на месячный объем перевалки в портах Большой Одессы в 3 млн тонн сельскохозяйственной продукции. По его словам, на встрече в Сочи президенты компостировали поставки российского газа в Турцию. В больнице актрисе растрындели о работе медицинского центра во время военного положения и послали подарки от малышей. Благодаря этому мир еще стоичнее будет слышать, знать и понимать правду о том, что делается в нашей стране.

Průměrný počet slepic: 1 (1 hlas)
Trvalý odkaz

<a href=https://https://www.etsy.com/shop/Fayniykit&gt; Ukrainian Fashion clothes and accessories, Wedding Veils. Blazer with imitation rhinestone corset in a special limited edition</a>

Průměrný počet slepic: 1 (1 hlas)
Trvalý odkaz

<a href=https://youtu.be/u5jssqb9Cog&gt; Видео - Помогаем продавать Ваш товар в Etsy + Pinterest + SEO дают высокие результаты продаж. Также работаем с Shopify, ebay, amazon и др.</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Etsy + Pinterest + SEO http://pint77.com дают высокие результаты продаж. Также работаем с Shopify, ebay, amazon и др.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Hi, I wanted to know your price.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Hallo, ek wou jou prys ken.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Regards! My name is Ridge and I'm happy to be at vidlakovykydy.net. I was born in Belgium but now I'm a student at the State University of New York.
I'm normally an diligent student but this semester I had to go abroad to see my kin. I knew I wouldn’t have time to complete my dissertation, so I’ve found a fantastic solution to my problem - ESSAYERUDITE.COM >>> https://essayerudite.com/write-my-essay/
I had to order my paper, because I was pressed for time to complete it myself. I chose EssayErudite as my dissertation writing service because it’s reputable and has a lot of experience in this market.
I received my order on time, with proper style and formatting. (dissertation, 30 pages, 8 days, PhD)
I never thought it could be possible to order dissertation from an online writing service. But I tried it, and it was successful!
I would necessarily advise this <a href=http://essayerudite.com>essay writing service</a> to all my friends ;)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Набираем в команду: Курьеров, Водителей, Фасовщиков, Склад-Курьеров. Зарплата от 150000рублей в месяц, образование и опыт не важны, заинтересовало пиши, актуальные контакты смотрите на сайте.
www.zp-ot-150-tmes.store
pueykjrr34f6kufbnfib37i4cnwdzkgxpskdlm6lsaaj44vxei7w2cad.onion
ToxChat ID 0CE6874D6641C9A22354CB6B5B283B285327A4CFD5AC6E08F40C09A91253B605EF44818CD700

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Greetings! My name is Ridge and I'm pleased to be at vidlakovykydy.net. I was born in Greece but now I'm a student at the Yeshiva University.
I'm normally an diligent student but this half-year I had to go abroad to see my kinsfolk. I knew I wouldn’t have time to finish my course work, so I’ve found the best solution to my problem - ESSAYERUDITE.COM >>> https://essayerudite.com/write-my-essay/
I had to order my paper, because I was pressed for time to finish it myself. I prefer EssayErudite as my course work writing service because it’s reputable and has a lot of experience in this market.
I received my order on time, with proper style and formatting. (course work, 49 pages, 8 days, University)
I never thought it could be possible to order course work from an online writing service. But I tried it, and it was successful!
I would surely recommend this <a href=http://essayerudite.com>essay writing service</a> to all my friends ;)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Здравейте, исках да знам цената ви.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz
Trvalý odkaz

Делаем рассылку ватсап на своем компьютере до 280 сообщений в сутки с одного аккаунта. Не платя за рассылку.
Подробное описание установки и настройки расширения для бесплатной рассылки WhatsApp
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Ihnj2ZotPBU?controls=0&quot; title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

[url=https://youtu.be/u5jssqb9Cog] Видео - Помогаем продавать Ваш товар в Etsy + Pinterest + SEO дают высокие результаты продаж. Также работаем с Shopify, ebay, amazon и др.[/url]

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Telegram - Etsy 2023 Ukraine https://t.me/+8fC7QJxGPr9jMmJi Моя Реклама у Pinterest дає Замовникам від 7000 до 100 000 usd на місяць в Etsy. Куплю аккаунты Pinterest с подписчиками от 1000. Просмотры не важны

Zatím bez slepic