S-300

Autor
Štítky

Když Turci sestřelili v roce 2015 Rusům jejich obstarožní Sučko, které se na pár vteřin ocitlo nad tureckým územím, psal jsem tehdy, že je to od Putina geniální šachová partie:

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/11/26/polemika-s-vlkem-obetovat-pesce/

Za cenu jednoho mrtvého a jednoho obstarožního nemoderního letadla získal argument jak řemen, kterým přitlačil všechny v oblasti ke zdi. Ruská protivzdušná obrana se pěkně nad Sýrií rozmístila a všichni začali kolem ruských vojenských uskupení našlapovat o poznání opatrněji.   A to nemluvím o tom, že Putin dokázal ve správnou chvíli natáhnout ruku ke smíru, ta byla Erdoganem stisknuta a i když má Rusko a Turecko v Sýrii jiné zájmy, přesto dokáží své choutky držet na uzdě a domlouvat se víc než je nám na Západě milo. Nemluvě o tom, že se nám člen NATO vysloveně bratříčkuje s nepřítelem a to tak mocně, že nevíme jestli v  tom NATO ještě vůbec je. 

Po nedávném sestřelení ruského letadla syrskou protivzdušnou obranou za Izraelského útoku na Syrské území před několika dny, mám naprosto stejný pocit.

Izraelci s Rusy koordinují situaci, mají zřízenou horkou linku, ale je to spíše opatrnost před možnými následky, než nějaká vzájemná láska. Zároveň Izrael je opravdu důležitý hráč v regionu. Je vyzbrojený tak, že jsou proti nim Turci slabým odvarem a ani Rusové nemají v oblasti takové kapacity, aby se mohli s židy pustit do většího konfliktu. A tak bylo nutné dávat pozor. Netanjahu jezdil do Moskvy každou chvíli a lecjací ruští generálové zase pobývali v Tel Avivu hodně často. 

Izraelci zároveň celkem nepokrytě útočili v Sýrii jak se jim to hodilo podle vlastních zájmů. Zřetelně byla vidět doktrína, že je lepší mít u hranic s Izraelem Islámský stát než Írán. Ovšem Islámský stát už není a Írán je blíž než kdy jindy. 

Putin samozřejmě nestál moc o to, aby se mu do Sýrie míchal další hóóódně vyzbrojený hráč, ale zároveň ho nemohl postavit před hotovou věc. A tak museli opatrně jednat... ty nebudeš útočit na ruské vojáky, my budeme zavírat oči před tvými nálety... A dokonce nedodáme syřanům ty naše S-300. Vlastně je to hodně podobná situace jako s Tureckem před třemi roky. 

Fronta se mění, syrská válka spěje k rozuzlení, staré dohody s židovským státem jsou už pasé, bylo hodně příjemné, kdyby tam Izrael nepoletoval... A tak je třeba obětovat nějakého pěšce.

Teď se to podařilo. Zdá se, že situace nebyla z ruské strany předem naplánovaná. První ruská reakce byla také velmi smířlivá. Nehoda... přátelská palba... to se ve válce občas stane. Tentorkát to nebyla ruská provokace, prostě se to jen stalo. Nejprve to vypadalo na situaci zahranouo do autu.  Ale pak Rusko přitvrdilo rétoriku a už se dali slyšet, že své  S-300 do Sýrie dodají. Stálo to čtrnáct životů a jedno moderně vybavené letadlo. Ale řekl bych, že to za to stojí. Izrael je mimo hru. 

Izraelci teď nemají argumenty... Úplně vidím ten rozhovor - Schovávali jste se za naše letadlo a díky tomu jsme přišli o čtrnáct vojáků a vybavení. Vycházeli jsme vám vstříc, koordinovali jsme, dělali jsme ústupky, ale vy si toho nevážíte. Teď nemáme na výběr, musíme se chránit a nesmíme dovolit, aby naši spojenci Syřané nevěděli, kam míří. A tak jim dodáme lepší zbraně. Zvykněte si, nedá se sic dělat. 

Nepochybuji o tom, že za pár týdnů Putin napřáhne směrem k Izraeli ruku ke smíru a ta bude horlivě stisknuta. Troufám si tvrdit, že na ty S-300 syrské armádě nedojde. Ale dojde na značné omezení izraelských aktivit v syrském vzdušném prostoru. Každopádně Putin si z toho udělá další výhru. Buď Izraelce omezí raketami pro Asada a nebo novou mnohem lepší dohodou. 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Nevím. Mně spíš to přijde jako hra s tím, co si kdo aktuálně vytáhne z balíčku, než nějaká dopředu naplánovaná partie. Myslím, že by na podobnou "provokaci" - kdyby o ni Rusové stáli - neobětovali pro ně docela významný stroj s vycvičenou posádkou. A to i když si iluze o míře cynismu nedělám.

Zatím bez slepic

Šachy, judo a vlastně veškerá taktika, diplomacie atd. je o tom, že reaguješ na druhou stranu a tvé reakce měníš tak, aby jsi posunul děj kam ti vyhovuje.

Jinak řečeno, stalo se co se stalo (nikdo nic neplánoval jak píšeš) a rus měl na výběr "sedět a brečet" NEBO využít situaci "a brečet tak, že to bude slyšet hoooodně a konat" ;) A cynismus? Buď realista, když by ti někdo při autonehodě zabil blízkého příbuzného co budeš dělat? Myslím, že kromě smutku začneš cynicky řešit majetky atd., proč? Život jde dál a musíš buď jednat nebo umřít...

Zatím bez slepic

Nikdo nic neplanoval, ale nekdo byl pripravenej na vsechny varianty lip nez ti druzi. Jak uz to v sachu a bojovejch sportech chodi.

Zatím bez slepic

"I got used to my evaluation, " curry remembered,<a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> "people said I had been too short, don't participate in college basketball, then for the same reason that I cannot play in the NBA. People do not think I can play safeguard, then said I am an excellent pure point guard, until October of last year, I also found which the general manager of funny if you ask me as the league finally good shooting guard. I have not yet fully enjoy their full potential, well, i set a higher standard to himself, committed to continuously improve to get more outstanding. "

"We've never met you are not <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> him so great shooting everywhere, " warriors coach tag Jackson said, "and spin, stop and go empty-handed, get hand, step back, leg, in the face regarding two double forced to help......, any thought of filming mode, you can see he could be astonishingly. We have certainly not seen anyone can get to this level, his Steve Nash (microblogging) played a higher level, the two-time MVP award, shooting is incredible, but additionally it is a level. And their other like reggie burns, Chris mullin, such as dell and I competed together - Ellis, dell : Arsenal, they are many fantastic striker, but that they didn't garage so thorough, this guy is simply no limit. "

Timer and also dance, 6 minutes <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> along with 30 seconds, Davis has been doing everything we can to nearby the garage, but still past due step. Garage again to finish a beautiful jumper - it isn't strictly jumper, his toe will be out of your ground, under the condition of the body is still climbing, use forefinger and middle finger touch to perform the hand. Treasury human body slightly back. This not only makes his moves difficult to block, as well as between the ball and floor for an additional 10 degrees Perspective. NBA players to time period takes 0. 6 seconds typically, the garage from planning action to dial your ball moves, it solely takes 0. 4 seconds. Fast to make up to the deficiency of the storage area height, the ball well stay away from the opponent blocking fly toward the basket at the same time, the look of garage is always along with them. His arm still moves if your posture, and of his / her teammates has begun to help pose three gestures...

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers camo</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11 shoes</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie shoes</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost uncaged</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram</a&gt; <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a>

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Nemohu se zbavit dojmu, že Izrael svojí okatou podporou IS a jiných islamistických skupin, ztratil docela kredit a klesl na dost nízkou úroveň.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Jak už jsem psal,kdyby za Izraelem nestali jestřáby z USA,byl by Izrael mimo hru.
Tato situace mne připadá.přímo řízena USA a mělo to dopadnout úplně jinak.
Proto i ten atentát v Iránu,ten měl spojitost ze Sýrii,nevyšlo to,snad Boží prozřetelností.

Zatím bez slepic

Jak se to říká,nejlepší obranou je útok,co by odpovídalo reakci ruského velení armády,za určité chyby v obraně,přejdou do útoku.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

K doplnění problematiky sestřelení IL 20 snad přispěje včerejší komentář
z Moskvy. Všechny okolnosti se objasňují. K sestřelení došlo údajně
řetězením nešťastných náhod. Zkuste číst mezi řádky. Sledujíc chování
Izraele jsem si kolikrát říkal, že Rusové mlčí a toleruji jejich drzost. Myslím,
že tady narazili. Počkejme co se z toho ještě vyvrbí.

Více
https://www.hlavnespravy.sk/po-incidente-il-20-izrael-bude-musiet-dokaz…

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

USA tak dukladne podporuji Izrael, az spousta lidi zapomene, ze obrovksa spousta obyvatel Izraele pochazi ze Sovetskeho svazu, umi rusky a byla ve vyssich pozicich Sovetskeho Svazu a Ruska. To znamena ze kazdy z nich mel nekolik desitek spoluzaku a nekolik stovek znamych. Zz nich urcite nekolika muze jeste zavolat a domluvit se s nima.

Je to jako kdyz je vase bejvala vdana za nekoho jinyho. Sice jste se rozesli, drzite si od ni odstup, abyste ji a ona nekazili manzelstvi, ale mate spolecny vzpominky o kterejch nikdo nevi, to vam nikdo nevezme a kdyz pujde do tvrdyho, tak ji stejne pujdete pomoct.

Kdyz se Izrael postuchuje s Iranem, tak jsou rusove neutralni, ale sotva budou Iranu kdy pomahat tak moc, aby mohl doopravdy znicit Izrael.

Zatím bez slepic

To vůbec není blbá připomínka, Anonyme!
Nepodceňujmež osobní vazby postsovětských Rusů (z nezanedbatelné části Židů) s postsovětskými Izraelci (z velké části skutečných Židů, zbytek Rusové, kteří si dokázali koupit správné falešné papíry s rodokmenem).

Sovětský svaz své židovské občany relativně bezproblémově do Izraele pouštěl.
V dobách, kdy je pouštěl, neodcházeli kvůli tomu, že by pociťovali bůhvíjaký útisk (to by jim přece soudruzi nedali vystěhovaleckou bumážku.)
Ani kvůli tomu, že by toužili pohovořit si hebrejsky (nezanedbatelná část Židů z matičky Rusi dodnes mluví převážně rusky).
Prostě se jim jen zachtělo vyšší životní úrovně a svobodného kapitalistického podnikání (!).

Čas, sympaticky ožralý Jelcin a konečně nesympaticky střízlivý Putin oponou trhl a v Rusku máme mnohem svobodnější (rozuměj méně regulovaný a divočejší) kapitalizmus, než se tehdy po podnikání hladovým emigrantům zdálo.
Izraelité, kteří zůstali doma, obsazují významné posty, jejich za Jelcina organizovaně rozkradené (respektive brilantním podnikáním získané, nehodící se škrtněte) exstátní bohatství bobtná...
Pokud někde globalizmus funguje, pak mezi starou i novou (v tomto případě ruskou) diasporou a obyvateli novodobé Sionské republiky.
No a mobil má dneska v kapse každý a najít si na webu mail bývalého spolužáka dokáže každý blbec, kterých je ostatně mezi Židy pohříchu méně než např. mezi námi, geneticky pestrými běločechy.
Jaké z toho plyne poučení?
A víte, že raději ani nevím ?

Zatím bez slepic

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

Není to blbá přípomínka.
Můžou být také vysláni zpět.
Také to není v Izraeli tak růžové,jak si představovali,také jim tam začíná být těsno,ale to podstatné v Izraeli nemůžou mafiánský podnikat.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Podla mna je to nejak priblizne tak ako pise vidlak.
Rusi tolerovali izraelske letecke udery, inzrael si robil co chcel. Len o tom mal podla dohod informovat hodinu dopredu rusov.
V tejto partii si chrani kazdy vlastny zadok. Rusi svoj, izraelci svoj, iranci by si mali svoj...a syrcania sa snazia najst ten svoj zado, aby si mali co chranit :D
Problem celeho incidentu nie je ani tak v tom, ze syrska PVO sundala ruske lietadlo - to sa stat moze. Problem Izraela je v tom, ze :
1- akciu nahlasili biedne minutu predtym, nez vypustili nejake tie raketky ( a dohoda bola hodinu napred)
2- este aj to co nahlasili, umiestnili inde, nez skutocne utocili
3- vychadzali z predpokladu ( a v izraeli sa ucia poucku, ze predpoklad je matka pruseru) ze syrska PVO nezareaguje
4- predpokladali, ze ak aj zareaguje, tak to bude jalove

Problem je ako som uz niekde pisal, ze syrcania dostali nejake tie upravy na ruske PVO systemy na zaklade zistenych skutocnosti. Takze to pouzivaju zo zvysenym sebavedomim. Lenze S200 je znacne jednoducha strela a z dvoch cielov v jednom smere si proste vybrala ten vacsi. Rusi podla mna vedeli ze tam maju zopar F16. Tiez vedeli ze tam maju Il20. Ale boli v klidku, lebo ziadne hlasenie o akcii neprislo.
A ked prislo, nedalo sa s tym nic robit. Kym zdvihnente telefon, kym vas prepoja, kym vas prepoja na spravnu bateriu, je uz davno po funuse.
Takze teraz Putin hra dobreho policajta, vojaci hraju zleho policajta a Syria bude mat S300, rusi budu oficialne rusit signaly gps a ine okolo Syrie, a Izrael prisiel o pravo pouzivat Syriu beztrestne ako strelnicu.
Izrael si zavaril, vie to, ale neda sa s tym vobec nic robit. Skutok s stal a lrv nie je voda. Krasny priklad toho, ako kvoli namyslenosti a nepremyslenej akcii prisiel Izrael o strategicke postavenie.

Zatím bez slepic

In reply to by Zvedavec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Souhlas.

Tak Izrael jenom dodrzuje Suntzua, když jsi slabí musíš ukazovat jak jsi silný... Jak sám píšeš Izrael "má mocnou armádu", ale ve skutečnosti je to jezevčík co štěká a sem tam kousne, přitom za ním stojí bojový pes a tak pes který snáší štěkot a škrábnutí jezevčíka vs boj z bojovým psem a jezevčíkem...
Křikot v těchto v podobných okamžicích ukazuje slabost toho kdo křičí... Ten kdo mlčí je vždy nebezpečnější...

Zatím bez slepic

In reply to by Zvedavec (neověřeno)

Trvalý odkaz

Zvedavec.
Už je jasné,že to bylo důkladně připravena provokace.
Dokonce v tom byla namočena Francouská fregata,jenže Rusko by nereagovalo neuváženě na člena NATO.
Kdo zachoval nervy na uzdě z Ruské strany,ještě přesně se neví,ale po všem tom vyšetřování,museli přijít tato opatření.
Jenže,nepovedlo se Rusi vyprovokovat k palbě,můžeme čekat,ještě horší provokaci.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Su - 25 obstarožní nemoderní stroj před vyřazením.
Nepravda. Jeden z nejpovedenějších strojů prověřený tvrdou praxí válek. Výkon motorů dostatečný k tomu, co se po něm žádá. Výzbroj, avionika, výstražné a ochranné systémy proti napadení - vše průběžně modernizováno. Sejmutí raketou z F-16 vyvolává přinejmenším u částí odborné veřejnosti rozpaky, mimo jiné proto, že:
1/ při bojovém nasazení se vždy nasazuje krytí, pokud ne druhým letounem, tak vrtulníky.
2/ letouny tohoto typu byly osazeny vysoce účinným systémem pro zastavení takové munice, jakou byl letoun sestřelen.
Spekulace - je možno i zvážit možnost, že pilot měl zákaz tento systém použít a naopak turecký velitel, který dal povel k palbě s užitím tohoto systému počítal.
IL - 20 dopravní letoun, moderní letoun blablabla.
Ve skutečnosti se jedná o 50 let starý křáp, který plní v RA totožnou funkci, jako v NATO systém AWACS, tzn. monitoring radiového a radarového provozu ve svém okolí.
Osádku tvoří 13 lidí, v sestřeleném letounu jich bylo 15, otázkou je, co tam ti dva dělali.

Zatím bez slepic

Turci sestřelili SU-24,dvojmístný nadzvukový bombardér, nikoliv bitevník SU-25. Il-20 je stará konstrukce, ale sestřelený stroj mohl být vyrobený v 80 letech a průběžně modernizovaný. V provozu,nejen civilním jsou mnohem starší kraksny, třeba B-52.

Zatím bez slepic

In reply to by franta (neověřeno)

Trvalý odkaz

čuměl kamsi jinam, takže se omlouvám. Nicméně bojové zajištění se provádí univerzálně a Su-24 byly v případech nasazování na bojové mise rovněž dovybaveny ochranou proti raketovému útoku na motory.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Suchoj_Su-24
Omlouvám se, ale další zdroje nemám čas vyhledávat.
Stran Il - 20, je to jen civilní Il - 18 nacpaný elektrikou, žádná speciálka.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

S-300 i S-400 již v Sýrii jsou, pod ruským velením, na ochranu základen, takže zabránit dopravě dalších by byl poněkud problém. Z webu: http://www.novarepublika.cz/2018/09/jak-si-izrael-jeho-sponzori-nadelal…
"Anonymní 24. září 2018 13:26
do Sýrie lítá celá karavana několika transportních letadel IL-76MD, vypadá to, že tam S-300 už navážejí"

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Ano , není to nic jiného, než reakce na vzniklou situaci, kdyby někdo a tím myslím RF chtěla dodat Sýrii S-300, a věděli, že to bude i pro ně výhodné, tak to tam dodali. No nebyli zcela přesvědčeni o smyslu a tak je nedodali, Také měli v podobě Izraele určitý klacek na Irán, aby se přeci jen v Sýrii zas tak moc neroztahoval, prostě to rusovi vyhovovalo, učili Syřany válčit i s těmi S-200 a ono se docela dařilo a Izrael začínal mít určité obavy, jo vystřelit a rychle zmizet tak to ještě šlo, ale opakovat útok bylo již složitější a tak využili Il-20 a schovali se za něj s tím, že zaútočí znovu a dodělají svou rozdělanou práci. Jenže se přepočítali, Syřani vystřelili a Izrael se rychle z místa útoku klidil. jak to dopadlo víme. Putin byl nejdříve informován víceméně o náhodném sestřelu a tak se choval jak se choval, nedramatizoval situaci. Nyní je vše jasné a Izrael se ani moc nebrání, spíše škemrá a S-300 nejspíše v modifikaci V4 jsou na cestě . Obsluha byla již dávno předtím vyškolena to se ví a divil bych se , že by si znalosti nedoplňovala a nic netrénovala. Putin nemůže jen tak přešlapovat a po tomto incidentu již nemůže dodávku odvolat a hlavně asi ani nechce, měl by z ostudy kabát. Irán si bude muset ohlídat nějak jinak, ač to bude opět těžší po atentátu na vojenské přehlídce

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

dle mého skromného názoru na mnoha frontách současně. Já vidím ty mrtvé vojáky z IL-20 jako další "výstřel z Aurory" k spuštění "revoluce" i v Rusku. Nezávidím V.V. Putinovi ani vteřinu, všude samý nepřítel RUSKA,a nejhorší je, že i doma a každý mrtvý i voják může být ještě větší tragedie, než se zdá. Jsou síly, co pro ně žádné kolaterální ztráty nejsou příliš. K "oběti pěšce a geniální šachové partii", která může dát šach mat "majdanem" doma bych se já nepřikláněla, ale kdo jsem já....Mne spíše děsí, jak lehce i chytří lidé se srdcem vidí genialitu v konání, kdy umírají lidi, voják nevoják. Takové výhry bývají Pyrrhovým vítězstvím. Linie mezi mírem a válkou je děsivě křehká.

Zatím bez slepic

In reply to by MAJKA (neověřeno)

Trvalý odkaz

Není podstatné jak to vše bylo a co tím kdo sledoval, možná byl cílem i Putin, ale to si nemyslím. Putin se tím cílem stal nechtěně až následně po svém prohlášení, které ale bylo učiněno na základě prvních zjištění, kdy ještě nikdo přesně nevěděl co se vlastně stalo. Podstatné je jaká je reakce a ta reakce je nyní adekvátní . Všechny tři opatření, o kterých mluvil Šojgu jsou jednoznačně namířena na ochranu jak Syrské republiky, tak i vojáků RF v tomto prostoru. Bylo nutno takto jednat a jak to bude do budoucna je samozřejmě otázka, ale kdyby Izrael chtěl vyzkoušet jak se nyní zachovají baterie SS-300 tak za to zaplatí. To, že již nebude létat nad Sýrií jako dravec nad kuřaty je asi jasné. To není eskalace , ale naopak. Jinak Majko válka je opravdu blbec a to, že se někdy musí obětovat pěšec je sice smutné, ale to je tak vše co k tomu můžeme říci. GB si nechala za druhé války vybombardovat letouny Luftwafe město Cowentry, aby se Němci nedozvěděly, že již umí rozšifrovat jejich kódovací zařízení. To je děs, snad jsem to město uvedl správně jinak opravu samozřejmě přijímám

Zatím bez slepic

Tady je naopak delší článek v němž se dovozuje, že obyvatelé Coventry nebyli varováni prostě proto, že cíl bombardování nebyl z dešifrované komunikace zřejmý.
https://technet.idnes.cz/bombardovani-coventry-0ba-/vojenstvi.aspx?c=A1…

Zatím bez slepic

Dík za odkaz. Je zajímavé, že obyvatelé Coventry zradě stále věří a mě také článek až tak moc nepřesvědčil. A to už i vzhledem k tomu co jsou to výzvědné služby zač. Ale dejme tomu, že zde skutečně město nebylo obětováno, byl bych tomu rád, stejně mě to doposud připadalo jako opravdu velká špinavost ale stejně v tu dobu GB ani nic moc nemohla dělat Každopádně již budu opatrnější a nikdy tento příklad neuvedu. Ještě jednou díky.

Zatím bez slepic

Špinavost? Dám ti jiné příklady:

1) budeš se muset rozhodnout mezi 5 dětmi a 5 důchodci?
1) budeš se muset rozhodnout mezi 5 dětmi a 1 20cetiletou slečnou?

Jak budeš rozhodovat jako soudce a vůdce skupiny koho necháš zemřít? Myslíš, že máš možnost dobré volby a když se rozhodneš, tak že jsi provedl špinavost?

Zatím bez slepic

Tady nejde o rozhodnutí mezi skupinkami o kterých jste psal a ani o něčem podobným, tady jde o rozhodnutí kdy budu muset chtě nechtě svou výhodu (myslím tím to prolomení kódu) nějakým způsobem zužitkovat s tím, že druhá strana pojme podezření, že se mi to zdařilo. Někde na bojišti nebo v tomto případě ochrana města před bombardováním. To je daleko složitější, nerozhoduje úzká skupinka , ale velký kolektiv, který si uvědomuje dopady a tíhu zodpovědnosti za průběh války. Vždyť Coventry sice dopadlo hrozně , ale co kdyby dopadlo jako Drážďany se statisíci mrtvých? Tak kdy s pravdou ven? Být obyvatelem Coventry tak bych chtěl, aby bylo město ochráněno. A to nebylo(bylo-li tomu tak) a já to beru jako špinavost. To není obětování pěšce. Ale jak už jsem napsal výše, nebudu Coventry používat, vždyť to tak možná ani nebylo.

Zatím bez slepic

Ohledně Drážďan se uvádí maximálně 30 000 obětí. Dodnes to nikdo nebyl schopen přesně určit. . Z německé propagandy, která uváděla až 250 000 mrtvých je po britskoamerické propagandě jen 18 000. Ani se nedivím, spojencům kteří naplánovali a uskutečnili tento nálet hrozilo označení válečných zločinců.

Zatím bez slepic

Já neřekla, že se obětování pěšce v konfliktech neděje, jen jsem mířila na tuto konkrétní událost a v podstatě to samé si myslím i u té Turecké akce sestřelení letadla, nic více a nic méně. A na rozdíl od Vás si já myslím, že cílem i tohoto útoku V. V. PUTIN byl, protože jakákoliv škoda mu a RUSKU vznikne, se nemocným chtivým světovlády hodí. Ale o tom to je, že si zatím každý můžeme myslet svoje a uvidíme nakonec kam to všechno povede. Snaha vtáhnout Rusko do konfrontace del mne trvá, současně s udržováním napětí uvnitř Ruska nepřítelem vnitřním. Cíl je stále stejný, jen prostředky se v průběhu času obměňují. U nás už víme, že lze dělat převrat i nekrvavě, ale na příkladu Ukrajiny je vidět, že pěšcem se může stát, kde kdo z nás.

Zatím bez slepic

O Putina šlo před volbama, teď všichni hráči už jedou hru o Putinova nástupce, už nebude rošáda jako minule (Putin už na to nemá věk), takže cíl není Putin, cíl je ten kdo nastoupí po něm...

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Všichni jenom hádáme, z náznaků a útržků informací se snažíme skládat to puzzle událostí. Ale fakticky je to skládání rohlíků ze strouhanky, navíc rozdrobené po celé kuchyni.
Ač se nás naše elity ústy mediálních odporníků snaží přesvědčit, že Putin je vševidoucí, vševědoucí a všemocný, není tomu tak a na domácím dvorku má víc nepřátel než přátel. Zdá se, že jediní, o které se může skutečně opřít a kdo mu jakž takž kryje záda, je Lavrov v diplomacii a Šojgu v armádě.
Celý incident vidím tak, že věc se stala, s tím už nejde nic dělat, ale bude využita k upevnění postavení Rusů v Sýrii. Všichni se soustředí na Izrael, že teď to bude mít těžší s tím okopávání kotníků na syrském nebi, ale zapomíná se na američany, kteří v sýrii furt otravují a děsně rádi by vzlétli a shazovali demokratické bomby. Chemický útok nějak ne a ne se uchytit jako záminka. Ten útok byla izraelská chyba, kterou odskáčou nejen izraelci, ale podle mně to ztíží i jakékoliv americké nebo i turecké akce. A nezapomínejme, že rusko a turecko domluvili kolem 15.října demilitarizovanou zónu kolem Idlíbu. Ta se s S 300 bude syřanům hlídat rozhodně líp než s S 200.
Pokud se zanedlouho dočkáme dalšího dílu Skripalovic séroše, tož bude celkem jasno, že v Sýrii to nejde tak, jak by si západní elity přály. Zajímalo by mě, kdo všechno v tom Idlíbu je, že se jen třepou, aby nepadli rusům nebo Assadovi do rukou.

Zatím bez slepic

Souhlasím s Vašim textem a na konci bych doplnila , že i když "padnou" do rukou člena NATO, Turecku, je celkem možné, že tam budou chtít za ty tajemné bytosti z Idlíbu-některé třeba Fethullaha Gülena---- Udržet mír dá čím dál větší fušku, být věřící modlím se, takto stále doufám, že fakt naděje umírá poslední.

Zatím bez slepic

Problém s tím co jsi napsala pro mě je, že odděluješ Izraelce a Američany, že nejednají ve schodě a po poradě, že jejcih činy jsou oddělené. Což právě u státu jako Izrael není pouze opomenutí, ale hrubá chyba ;)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Hello

I had visited your store last month, and I saw a very nice product i wanne buy.
But I have a question, today I wanted to order it, but can not find the item anymore in your store.
it looks like the first picture on this site http://bit.ly/golfluxuryFoto3625
Mail me if you are going to sell it again.
I hope soon so that I can place an order.
I'll wait.

Regards

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Finals past season, Arsenal's performance <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> just isn't very ideal, although the info well, but the efficiency isn't high, and his back pass error, defensive irvine was built key 3 points have grown a "black spots" minute, apparently, in hope that on this to prove himself.

Zero, after the opening, the three points from the database and didn't hit two shots, on this contrary, the knight 3 points would hit a lot of over there. Garage or concentrate on defense, he para such as lebron, Irwin, JR., may be people already, also have got successful prevention.

In moving, did well in your Treasury, the ball with a teammate are fed effectively, but Mr Chu in numerous opportunity attack. 04 seconds left from the first quarter, garage dribble towards the frontcourt, rhythm, but he's confident the take a couple of steps away from the three-point line and it's necessary to make <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> goes, the ball! This is additionally the warriors in the primary 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances within the right side of the bottom again in a 3 points!

It is worth mentioning that this opening, the garage appropriate arm was wearing some sort of black gear, it can also be because his right elbow in the game before the old injury includes a relapse, however, with the sport, he has to pull off protective devices. Gear, this indicates, has affected the manage, before he took off once i feel much better.

With against lebron James, the defense is doing very well in their Arsenal, but after he was lebron was a young knocked out, the referee has <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> blown the garage preventing foul, garage on the bottom is various, make action towards the referee said lebron elbow.

In breakthrough, garage is usually a difficult moves, a myriad of people all the technique up his defense, such as lebron, but Treasury first in all kinds of dazzling dribble move Thompson, immediately after air and rival wreck cases, the hard for you to score.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche shoes</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers velvet</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

A couple steals in his Collection, <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> in the first 1 / 4, and the two steals to garage earnings of 106 times inside playoffs career steals, which in turn transcends the rick Craig, became the steals within the history of the warriors team inside playoffs.

Garage into seven three-pointers from the game, this also let their playoff three-pointers hit number nearly 261, match the Robert horry, 9th three points in playoff history list. Distance comes 8th Chauncey billups, he furthermore only six three things.

37 points in merely three games, came <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> someone's, and this is his there is much surprise, including playoffs) eighth score 35 + game with three alone, greater than 7 times of Russell westbrook, the surface of the league.

So many record the primary world war, there is no doubt that the game can be considered to be the garage in this series played the most beneficial game. The first three games, garage is averaging 28. 3 points and four. 7 rebounds, 6 helps, shooting 40. 3% and also 35. 3% from three, compared with the typical season shooting stage, a certain degree of decline, even so the game, garage completely nuts. The blazers in many players to hound your pet, but no one can certainly disturb his rhythm. Garage, as it were, in the game again to discover "day day" feeling.

11 three-point brand out hand, hit <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> seven goals, including vast kilometers of three points. Wearing warriors baseball hat sitting in the stands to watch your old garage, it also appears to obtain son's playing god appear to be some incredible performance. The lens towards old garage, he could not help but shook their head.

Of course, regardless of what other people think, garage three points with regards to own performance with total confidence. In the next quarter the warriors along with 88-58 big lead the blazers, garage outside your three-point line again, the ball from the one hand, he turned back field, the ball firmly in the basket, the whole upheaval. Can put the three points in this particular state, the other get together can say what?

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>lebron soldier 11</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

"I got employed to my evaluation, " curry remembered,<a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> "people said I had been too short, don't participate in college basketball, then for the same reason that I can not play in the NBA. People don't even think I can play safeguard, then said I am not really a pure point guard, until October of not too long ago, I also found that this general manager of funny in my opinion as the league finally good shooting guard. I've not yet fully perform their full potential, well, i set a higher regular to himself, committed to continuously improve for being more outstanding. "

"We've never met having it . <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> him so great shooting everywhere, " warriors coach indicate Jackson said, "and spin, stop and go empty-handed, capture hand, step back, knee, in the face associated with two double forced to help......, any thought of firing mode, you can see they are astonishingly. We have never ever seen anyone can achieve this level, his Steve Nash (microblogging) played an increased level, the two-time MVP award, shooting is incredible, but additionally it is a level. And their other like reggie callier, Chris mullin, such as dell and I played together - Ellis, dell -- Arsenal, they are many fantastic striker, but these people didn't garage so complete, this guy is zero limit. "

Timer and dance, 6 minutes <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> as well as 30 seconds, Davis is doing everything we can to near to the garage, but still late step. Garage again to complete a beautiful jumper - it's not strictly jumper, his toe will be out of your ground, under the condition from the body is still rising, use forefinger and middle finger touch to accomplish the hand. Treasury human body slightly back. This not only makes his moves even more difficult to block, as well as involving the ball and floor on an additional 10 degrees Position. NBA players to period takes 0. 6 seconds on average, the garage from planning action to dial the actual ball moves, it solely takes 0. 4 moments. Fast to make up for your deficiency of the garage height, the ball well pun intended, the opponent blocking fly toward the basket in the process, the look of garage is actually along with them. His arm still moves when the posture, and of his or her teammates has begun to help pose three gestures...

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7 Football Boots</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11 shoes</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost uncaged</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy outlet</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>porsche design shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Knight's strategy clearly, today is to help cling to garage, tend not to give him any possibility, and Kevin durant is always one on one with defense. But garage or under heavy defensive search for opportunities, such as experience <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> low, he mobilized, utilize the other fear his circumference ability garage easily scored two points.

The last 80 seconds within the first half, durant overlooked shots from outside, the particular basket three players tend to be knights, including Thompson, lebron, as a result, the Treasury rushed into the basket from the prolonged position, unexpectedly the offensive rebounds in the knight encirclement! Then he points ball durant, that finished scores!

And the next half, knight to defensive strategy is apparently shaken, they don't have excessive double again, help, interestingly, JR in 1 about 1 against Arsenal, and directly put the garage was pushed to the ground.

Sure enough, the knight defensive shaken <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> following scoring started rising inside his Arsenal, outside his or her 3-pointer by continuous, at that time he was given an opportunity to just like Kevin durant got chance from the first half. After three points inside database is still reach, he this section one bomb under the 14 points.

Today is actually June 1, the time <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> may be the international children's day, it seems in the "primary school" is among the holiday today.

Small garage finish I rested most of the holiday to battle, he's still the contribution for the brilliant stroke, but likewise pass a 3-pointer by means of Kevin durant. The previous 3 minutes, garage off in advance of schedule, because the video game had no suspense.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche design</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Finals previous season, Arsenal's performance <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> is just not very ideal, although the info well, but the efficiency is not high, and his rear pass error, defensive irvine was created key 3 points are becoming a "black spots" instant, apparently, in hope that within this to prove himself.

Simply no, after the opening, the three points within the database and didn't attack two shots, on the actual contrary, the knight several points would hit a lot of over there. Garage or concentrate on defense, he para which include lebron, Irwin, JR., have been people already, also include successful prevention.

In driving, did well in the particular Treasury, the ball to your teammate are fed effectively, but Mr Chu in a number of opportunity attack. 04 seconds left inside the first quarter, garage dribble on the frontcourt, rhythm, but he's confident the take a few steps away from the three-point line and necessary to make <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> techniques, the ball! This is usually the warriors in the initial 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances for the right side of the beds base again in a 3 points!

It is worth mentioning that this opening, the garage correct arm was wearing some sort of black gear, it is also because his right elbow within the game before the old injury features a relapse, however, with the game, he has to lose protective devices. Gear, it seems like, has affected the handle, before he took off once i feel much better.

In against lebron James, the defense is performing very well in his or her Arsenal, but after he was lebron was a new knocked out, the referee provides <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> blown the garage stopping foul, garage on the bottom is various, make action for the referee said lebron shoulder.

In breakthrough, garage is additionally a difficult moves, many people all the way up his defense, including lebron, but Treasury first in all kinds of dazzling dribble move Thompson, after air and rival wreck cases, the hard for you to score.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11 shoes</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie 3 shoes</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>nike lebron shoes</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>lebron soldier 11</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.airforce-1.us>air force 1</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Throw three points is just not the whole garage day-to-day work, and don't forget, Stephen curry is this team in assists and steals, he averaged 6. 7 assists within the regular season, 14 in the league and the playoffs <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> is averaging 9. 3 assists because the league the first! Let's imagine an image, 40 minutes per game within the Treasury, attack launched lots of times, there are always several ball he wasn't from the outside, but the baseball inside, attracted a double... What will happen subsequently? There was a man the guy can tell you the reply, <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> he called clay : Thompson, from the golden state warriors, he made this season 211 3-pointers, finished third from the league, and that 211 3-pointers, 68 comes from the assists of Stephen curry.

12-13 time to contrast the garage and ray Allen inside '05 -' 06 : Allen into 269 3-pointers, and he is the Seattle supersonics. That year, Allen's 269 associated with 653 three-point shots, shot 41. 2%, as Stephen : 272 of 600 images in his Arsenal, of up to 45. 3%; That season, Alan ball attack develop 3 ratio is a lot less than a quarter, compared together with 38. 6% in data source; That year, Allen's assists the number 3. 7, less as opposed to Treasury for three facilitates. So the outline, the image of the alternative 3-pointers hand straight down the garage outline: he not merely completed the sharpshooter background, his teammates for his / her creation of free-throw opportunities into; He will also look for opportunities simultaneously, through the ball cutting-edge, stopped for no aids 3-pointer of shots. Furthermore, he also can complete assists, "create" another glass pitcher - clay - Thompson! Besides can catch vote, will also urgent stopped, can develop more opportunities to other folks, this star, unique! Now i am <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> afraid, just use "striker" two words are unable to define Stephen curry, should be in with a "great" rhetoric.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>adidas ultra boost uncaged</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers velvet</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost shoes</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>pegasus 35</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche shoes</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Knight's method clearly, today is to help cling to garage, will not give him any likelihood, and Kevin durant is always private with defense. But garage or under heavy defensive search for opportunities, such as deal with <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> low, he mobilized, operate the other fear his edge ability garage easily scored two points.

The last 80 seconds inside the first half, durant had missed shots from outside, your basket three players tend to be knights, including Thompson, lebron, as a result, the Treasury rushed to the basket from the very long position, unexpectedly the offensive rebounds inside the knight encirclement! Then this individual points ball durant, whom finished scores!

And the next half, knight to defensive strategy looks like it's shaken, they don't have an excessive amount double again, help, oddly enough, JR in 1 on 1 against Arsenal, and directly put the particular garage was pushed to the ground.

Sure enough, this knight defensive shaken <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> right after scoring started rising with his Arsenal, outside the 3-pointer by continuous, during those times he was given an opportunity to just like Kevin durant got chance from the first half. After three points from the database is still strike, he this section one bomb beneath the 14 points.

Today can be June 1, the time <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> will be the international children's day, it seems in the "primary school" is just about the holiday today.

Small garage finish I rested a lot of the holiday to battle, he's still the contribution on the brilliant stroke, but in addition pass a 3-pointer through Kevin durant. The past 3 minutes, garage off in advance of schedule, because the video game had no suspense.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.pgshoes.com>pg shoes</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.nikepegasus35.com>Nike Pegasus 35</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers suede</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.lebron-14.us>nike lebron 14</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>nike kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.airjordan32.us>jordan 32</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram</a&gt; <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>curry shoes</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.