diskuse

Články

Veřejné diskusní setkání

Autor

Přátelé, kdo budete mít zájem, tuto středu budu mít besedu se čtenáři v Brně. Křenová 67, zasedací místnost v druhém poschodí. Akci organizuje vlastenecká iniciativa SVÍTÍME PROTI FIALOVĚ TMĚ A VÁLCE.

Začínáme v 18.00, ale budu tam už o půl hodiny dříve, abych si s vámi mohl podat ruku. Pro zájemce vezmu sebou i nějaké knížky.

Diskuse

Autor
Štítky

Přátelé

Po nájezdech trollů z minulého týdne, kteří si přisvojovali identity diskutérů,  jsme prozatímně zavedli registraci nicků. Diskuse je nyní přístupná po přihlášení. 

Jak se přihlásit? 

Napište mi na vidlácký mail a já vám udělám registraci. 

Je to dočasné opatření, než naprogramujeme nové rozhraní, kde toto bude již vyřešeno v podstatě věci. Pokud ale chcete diskutovat zde, je nutné přijmout tento dočasný diskomfort. 

Staří uživatelé, kterým jsem kdysi registraci dělal, ji mají pořád platnou. 

Jsem vám k dispozici

Váš Vidlák

Hodina černých ovcí

Autor
Štítky

Jsa ovlivněn jistými událostmi na Kydech, usoudil jsem, že nadešel čas oprášit některé z mých starých textů. Mám tady jeden, který jsem digitálně zrestauroval, a modernizovaný jej předhazuji publiku v plen. 

Dejme si na začátek inzerát – přihlásí se někdo? 

Hledáme vhodného adepta na obsazení pozice „podnikový blbec“. Jazykové znalosti a všeobecný rozhled nejsou podmínkou, reference a předchozí praxe v oboru vítány.

P.T. zájemci se žádají o laskavé zaslání strukturovaného životopisu na adresu redakce.

Ze vzteku

Autor

Můj dnešní článek bude ošklivý. Budu nadávat, křičet, budu vzteklý a budu obrazně řečeno třískat vším co mi přijde pod ruku, budu zlej i na děti a můj vztek schytají zřejmě i ti, co si ho vůbec nezaslouží. Prosím čtěte dnešní článek právě s tímto vědomím. 

Začnu jedním biblickým příměrem: