Ono to tak bylo i předtím

Autor

Těsně po volbě Donalda Trumpa americkým prezidentem jsem  na Kose jsem napsal článek, že Trump už má podle mě svou dějinnu úlohu splněnou. Najednou je totiž dovoleno beztrestně kritizovat amerického prezidenta. To jsem tehdy ještě nevěděl, kam až to může zajít. Je to podobné jako před první světovou válkou, kdy podobní komentátoři jako já tříbili brka na textech o tom, zda by válka nemohla něco vyřešit. Nikdo si nedovedl představit, jaká příšerná hrůza to pak ve skutečnosti bude. I já si už někdy říkám, že jsem neměl psát tak bohorovný text o džinech, které už nepůjde vrátit do láhve. Skutečnost je mnohem pochmurnější, než jsem si kdy představoval.

Denně oblažováni zprávami z Bílého domu, kde jsou vyhazováni úředníci a poradci, jsou inaugurováni noví, aby byli vzápětí vyhozeni. Dozvěděli jsme s eo neuvěřitelných veletočích Trumpovské zahraniční politiky,kdy je na jednu stranu ruský agent, ale na druhou stranu proti Rusku vyhlašuje tvrdé sankce. Na jednou stranu div nešturmuje na Pchongjang a nebo na Peking, jen se neumí rozhodnout. Kongres vydává zákony, které mění roli prezidenta, přebírá úlohy, které mu tradičně tak úplně nepatří. Republikánská strana připomíná Občanské fórum. Americký prezident už není na piedestalu. Už není absolutní dobro a fráze "Nejmocnější muž planety" zní najednou temně jako za posledních římských imperátorů. 

Komentátoři (ať už píší v žoldu kterékoliv strany) se nad současnou situací podivují, srovnávají to s minulostí, nadpisy článků obsahují najednou taková slova jako "bizardní, šílené, vymknuté z kloubů, a podobně". a když už se takto píše o Americe, našem věčném vzoru a nikdy jinak, tak se dozvídáme podobné šílenosti z Británie, jak pitomně se jedná o Brexitu, vidíme Merkelovou, jak se tulí k čínskému prezidentovi, J.C. Juncker je vlastně úplný idiot, v Polsku dochází k mocenským přestřelkám, do vládních funkcí přicházejí vlastně samí magoři, ba i u nás je přece největším nebezpečím vulgární prezident a oligarcha Andrej Babiš. Prakticky nic jiného už si nikde nepřečtete. Podle chuti si můžete vybrat jen zda je větší zhoubou pro svět Trump nebo Putin a největším nebezpečím pro naší demokracii je buď Babiš a nebo Zeman. Šílená doba, svět se změnil.... 

Ale houby, žádný svět se nezměnil ani o milimetr!

Jeastli si někdo myslí, že předchozí američtí prezidenti byli lepší, tak si přečtěte paměti kteréhokoliv z nich. Dočtete se o zákulisních bojích, machinacích, přetahování moci mezi klikami v Kongresu. Jen namátkou - ve třicátých letech měl největší moc nikoliv Franklin Roosewelt, ale jeho šéf FBI, který měl složku na každého. Lecjaká americká korporace měla větší rozpočet než stát a podle toho měla podíl na moci... i na volbách. Nařčení z volebních machinací provází americké volby snad už od počátku a demonstrace proti prezidentovi byly mnohem větší za války ve Vietnamu i dříve. Do pracujícího lidu se v Americe střílelo poměrně běžně a to co se tam děje dneska, to není nic nového. 

To, že v EU jsou v Bruselu pitomci, o tom se mluvilo ještě před rozpadem východního bloku. Přečtěte si Kohlovy paměti. Už Charles de Gaule říkal o slavném společenství uhlí a oceli zhruba totéž, co slyšíme dnes od Václava Klause. A stejný de Gaule klidně vystoupil z NATO, protože bna něj měl stejný názor jako ho slýcháme dneska. Že je jen na odsávání peněz, nástroj amerického vlivu a nikoho stejně nechrání. 

Stejně tak není nic nového ovlivňování české politiky různými podnikateli. Není jen Babiš, ale i Bakala, Krejčíř, Martin Roman a jeho téměř soukromý ČEZ, Rittig na pražském dopravním podniku a další a další. Vulgárně nemluví jen Zeman, ale i jeho rival Schwarzenberg nejde pro sprosté slovo daleko, ale ten samozřejmě nemluví sprostě, jen jadrně od plic. Podrazy v koalicích jsou u nás na stejné úrovni jako v Itálii a neschody mezi partnery nezačaly Babišem, ale rozpadem Občanského fóra,pokračovay přes Sarajevský atentát a Nečasova milenka je vlastně to samé. 

Změnilo se jedno jediné. Cenzura a kanonizace. To jen lidem (a kupodivu i některým novinářům a vydavatelům) došlo, jakže to v politice a v moci vypadá doopravdy. Neděje se nic jiného, že že každý den spadne z očí další a další šupina. Každý den se otevře nová opona a bohužel za ní není nic krásného, jen tam čumí hnusná černá realita. Realita podrazů, hnusů a lidí,kteří by nikdy, ale opravdu nikdy neměli mít žádnou moc. 

Zkrátka jsme zjistili a stále zjišťujeme to po čem jsme dlouhá léta volali. Rozkrývají se špinavosti a nitky vedoucí mimo demokracii kamsi za prachama a zbraněmi. Opravdu se podařilo strhnout ďábelskou masku realitě, ale pod ní je tvář ještě odpudivější a strašnější než jsme si kdy představovali. Tak moc hrozná, že už se leckdo zalekl vlastní odvahy a najednou couvá. Ne, nechtěl zjistit, že politikou nehýbou volby, ale zákulisní dohody. Nechtěl zjistit, že elity jsou banda arogantních namyšlených šmejdů,kteří nemají ani lepší informace než my, ani lepší schopnosti je řešit. 

Najednou je o strach se v tom hrabat. Rozhrnuli jsme hrobku a vyvalil se puch všech starých mrtvol, které nadělali předchůdci, kteří byli stejně hnusní jako ti dnešní, jen jsme to neviděli, bo jsme jim moc a moc chtěli věřit a mít je v úctě. I velicí bojovníci za demokracii (namátkou třeba hoši kolem Britských listů) se raději obrátili a zařadili do houfu. ne proto, že by jim někdo vyhrožoval, ale proto, že realita byla mnohem černější než si kdy dovedli představit. Najednou se začali bát chaosu, který by mohl vzniknout, kdyby všichni lidi přišli o iluze. Najednou jim na okna začala škrábat nová revoluce. Ne ta marxistická nebo lidskoprávní. Tyhle už znají, tam vědí, co se děje. Ale teď tu začalo obcházet nové strašidlo změn tak děsivé, že ještě nemá ani jméno. 

Vypadá to, že nová lokomotiva dějin nebude volat ve jménu demokracie a nebude se dovolávat ušlechtilých myšlenek lidských práv. Naopak bude zasahovat blbce a ignoranty, kterých se tam nahoře nakupilo větší než malé množství. Byli tam vždycky, ale teď je na ně vidět a i když se maskují, co to dá, už to nějak nefunguje.  

Ti, kdo volali po změně, ti se teď najednou bojí. Protože nebude taková, jak si představovali. Z jejich světa, jak mu rozuměli, toho moc nezbývá. Najednou zachraňují staré přežitky, dovolávají se dávných principů. Není to tak dávno, co průměrný český volič TOPky neměl dost pohrdání pro ČSSD. A teď by si moc přál, aby byla jeho soupeřem ona a ne Babiš. A najednou se dovolává slušnosti, kterou sám porušoval, kde to jen šlo. Najednou jsou mu přežitky dobré. Ale už je pozdě. Najednou by leckterému reformátorovi stačilo, kdyby se svět vrátil do poslední stabilní verze někde kolem roku 2000. To si ještě nikdo nepředstavoval, co se stane bombardováním Jugoslávie a invazí do Afghanistánu a Iráku.  To ještě vypadalo že je Clinton dobrý člověk. A jeho manželka taky.  

A já po vidlácku říkám, že mi to vůbec nevadí. Nemáme jiný svět, než jaký byl, jen je na něj vidět a já chci, aby to tak bylo. Nechci zpátky staré dobré časy a nevěřím, že se běh doby dá ještě nějak zastavit. Říkám, že jsme vyhráli. Chtěli jsme vidět skutečnost a chtěli jsme mít vhled do reality. Tak to máme. Je to asi dost podobné tomu, co viděl Gorbačov, když se stal prezidentem. Ale díky za to. Masky jsou dole. Já se budu připravovat na život s tou odpudivou a černou realitou. Mám šanci bojovat se skutečnými problémy a ne pseudoživotem. Přišel jsem o růžové brýle, ale Mámení je pryč, svět je hnusnej, ale alespoň se s tím dá něco dělat. Jen ať Babiš přijde k moci, jen ať ho novináři mačkají zleva i zprava, jen ať Trumpa masírují, jen ať se dozvíme ještě víc o Merkelové, Porošenkovi a chtěl bych to samé i u Putina a Si Ting Pinga. Chci realitu, ať je jakkoliv hnusná a odmítám si myslet, že je to tak teprve odteď. 

 

Hodnocení
Zatím bez slepic

Komentáře

Trvalý odkaz

Svět v roce 2000 nebyl stabilní. Bombardování Jugoslávie bylo na Jaře v roce 1999 a válka tam byly v podstatě celý 90 léta. První zmínky jsem slyšel v roce 1988. Náboženský války, protože etnicky jsou všichni stejní, kříženci slovanů s turkama. A nedávno jsem si přečetl, jak to začalo. Německý ministr zahraničí Hans Dietrich Genscher v osmdesátých letech veřejně vyhlásil, že uzná následnické státy Jugoslávie, čímž odstartoval její rozpad.

I rozbití Československa vypadá jako německý projekt a Havel jako německý agent.
O tom nikde v médiích nečtete ani teď. Nový US velvyslanec, náboženský fanatik King, nám chce tady zase Havla propagovat. Hrůza mě z toho obchází ať je to cynik nebo hlupák.

Kolik lidí nechal Havel povraždit se v TV pořád nevidí.

Gorbačov také vykazuje všechny znaky dosazeného zrádce. V TV je stále propagován jako takový rozšafný strejda, co jen nezvládl, co zvládnout nešlo a tak socialismus padl. Člověk si musí připomenout, Čínu, aby mu došlo, že to zvládnout šlo a že je Čína těžká k přehlédnutí - stejně to ulžou.

Realitu nevidíte dál. Ta se v televizi neukazuje. Tam je jenom maňáskové divadlo.

Zatím bez slepic

Tak hlavně, že máme Vás. Už se nemusíme spoléhat na maňáskové divadlo v televizi, protože máme informace přímo od zdroje.

Zatím bez slepic

Já to nemám přímo od zdroje. Já to mám poskládaný ze všech různejch koutů, kdy se kluci podřekli.

Tady je o studentských vůdcích.

https://www.novinky.cz/specialy/dokumenty/181156-studentsti-vudci-dvace…

Seznam studentských vůdců čítá desítky jmen. Jejich nositelé rozhýbali v revolučních týdnech každé město, kde tehdy fungovaly vysoké školy a univerzity. Odmítali se vzdělávat, zakládali stávkové výbory, psali prohlášení na zabavených psacích strojích, mluvili s politiky a médii. Spojili se s disidenty a za podpory ulice přispěli ke zhroucení systému.

Centrem dění se stala Praha. K nejvýraznějším zdejším tvářím patřili Václav Bartuška, Marek Benda, Jan Bubeník, Igor Chaun, Petr Jarchovský, Vlastimil Ježek, Tomáš Klvaňa, Martin Mejstřík, Monika Pajerová, Šimon Pánek nebo Pavel Žáček. Znali se, hodně z nich spolu studovalo.

tady je, co o tom psal jeden z nich:

https://cs-cz.facebook.com/notes/igor-chaun/listopad-1989-p%C5%99%C3%AD…

JAK TO VLASTNĚ TEHDY BYLO!?!

Chtěl bych vám proto připomenout zajímavého člověka a jeho počin ze začátku 90. let. Když v říjnu roku 1990 publikoval nám neznámý Miroslav Dolejší jakousi „Analýzu událostí 17. listopadu 1989“, podle které byla sametová revoluce předem dohodnuté předání moci mezi komunistickými tajnými službami a špičkami disentu, byli jsme tím šokováni a vnímali jsme to jako špínu a očernění sládkovsko-republikánského stylu, mající poplivat našeho skvělého prezidenta Havla a celou naši úžasnou „sametovou revoluci“. Vzpomínám si, jak můj mozek tehdy neměl kapacitu, ba ani srdce, něco takového číst, a jak vlastně patřilo k dobrému tónu se od Analýzy distancovat, šmahem ji zavrhnout a vnímat jako text morový, toxický, k dobrému tónu a do dobré (polistopadové) atmosféry nepatřičný. - Informace v něm byly mimo rámec mého chápání, mé představivosti, znalosti souvislostí, a jednoznačně jsme je vnímali jako temný akt, režírovaný dozajista StB, skrytě přežívající a na „nás nově svobodné“ skrytě útočící…

Vlastně jsme se, v mém přátelském a generačním okruhu, textem ani nijak nezaobírali, a v jistém smyslu ho zavrhli preventivně a bez rozmyslu, jako předtím „pracující masy socialistické společnosti“ zavrhli bez přemýšlení text Charty 77. A co je podstatné, neznal jsem osobní životní příběh pisatele, celkem vězněného 19 let komunistickou mocí…

Možná je těchto pár řádek mým příběhem, příběhem vystřízlivění. Když jsem chystal TV dokumenty k 20. výročí Listopadu pro ČT, vzpomenul jsem si na tenhle dávný text Analýzy a znovu si ho přečetl. A četl jsem stále pozorněji, a stále udiveněji. Nějak jsem to vnímal s odstupem 20-ti let – a znalostí proběhnuvší historie – jinak… Už mnohem střízlivěji a faktičtěji. Netvrdím, že je tam všechno pravda, nevím to. Ale jako kdyby to byl jiný text, než který jsem tehdy letmo, a s posměchem, četl. Mnohem racionálnější, a také dýchající na mne osobní bolestí pisatele z popisovaných událostí… A také mne překvapilo, v kolika věcech má pan Dolejší jasnou předpověď, kolik toho „strefil“ v odhadu vývoje, a to také dává jistou váhu i jeho popisu „jak to bylo doopravdy“.

Když budete mít chuť, přečtěte si po letech tohle povídání znovu i vy…

Když jsem točil dokument MRTVÝ STUDENT, KTERÝ SE NIKDY NENARODIL, také jsem se ničeho nedobral, jen mlžení, náznaků, polopravd… Agent Zifčák mi řekl, že všechno bylo připravené, a že to jednou poví… Ale nepověděl nic. V závěru jsme získali pro dokument i Drahomíru Dražskou. Také vlastně neřekla nic. Ani Petr Uhl, ani pan Šabata, ani další, se kterými jsme točili… Záhada trvá. Ani Václav Havel před smrtí nepromluvil…

A musím ještě říci, že jsem zároveň i VELMI OVLIVNĚNÝ osobní aktivní účastí na Listopadovém dění… Působil jsem jako zástupce FAMU v ve studentském stávkovém výboru a jako tiskový studentský mluvčí. Viděl jsem a přímo osobně žil, jak bylo všechno ve varu, neočekávané, rychle se měnící, jak se komunistická moc před očima hroutí, jak se ze dne na den, z hodiny na hodinu, vytyčují nová a nová pravidla, nové meze, nové požadavky vůči komunistům, stále „odvážnější“. Možná jsem se nechal zaslepit skutečností, že na TÉTO DĚJOVÉ ÚROVNI to v mnohém spontánní skutečně bylo, a že jsem touto optikou, stejně jako ostatní, vnímal pak i celé Listopadové dění včetně jeho pozadí - jako krásné, nepřipravené, něžné, sametové, „typicky české“ … ach, ty písně na náměstích, to cinkání klíči, ten „konec zla“ a nástup svobody… :-)

tady je ta analýza, kterou cituje, můžete si ji přečíst a sám si to jít ověřovat. Google používat umíte. K svazkům jsou taky volný přístupy, tak do toho.

http://analyza.wz.cz/

Co se o nich psalo tehdy

Ze seznamu studentů, kteří připravovali manifestaci a později se chopili organizování studentstva vyplývá, že jde výlučně o děti prominentních rodičů. 86% těchto studentů mělo rodiče ve vysokých funkcích v KSČ, FMV, diplomatických službách, v kategorii generálních ředitelů, vysokoškolských profesorů, atd. Existují důkazy o instruování těchto dětí jejich rodiči. Existují rovněž důkazy o tom, že už od června 1989 byla vypracována hesla, jako “Nejsme jako oni”, “Nechceme násilí”, atd. a formy jejich uplatňování při demonstracích tak, aby nedošlo k fyzickému napadání komunistů (to byla jedna z podmínek dohody o předání moci) a záruky za ni převzali sami komunisté prostřednictvím studentů a Občanského fóra.

Že byl Havlův strejda kolaborant nacistů je tak profláklé, že o tom byl natočen i televizní seriál Bohéma.

To, že Tigrid byl agentem CIA se podřekli přímo na ČT, když vysvětlovali, že to byl důvod, proč se jeho komunisté báli zabít.

V jiném dokumentu na ČT se disident vytahoval, jak mu volal ten samej Tigrid z Paříže, co by říkal tomu, kdyby byl Havel prezidentem. Ještě dlouho před revolucí.

Myslíte si snad, že ČT lže?

To, že nám Havla vnucovali ze SSSR, to psal ve svých pamětech ten zlej Štěpán. Nikdo to nepopíral, neměl na krku žádné soudy, zato za pár měsíců zemřel úplně přirozenou smrtí. Taky tvrdil, že Havel sedel během mlácení studentů přímo v kavárně na Národní třídě stejně jako šéf StB, co celou akci řídil. - Zas to nikdo nepopřel

Havel sám ve své knize píše, že rodina měla všechno na dluh u bank. - Myslíte, že Havel lhal tehdy, když to bylo úplně jedno nebo potom, když mu šlo o stamilióny.

Když nám Zoom promítá americký dokument o začátku studené války, jak američané po válce nevěděli nic o východní Evropě a tak nabírali bejvalé gestapáky a esesáky pro jejich znalosti z východní Evropy a SSSR, myslíte si, že si to vymysleli? Přijde vám to tak nelogické?

Myslíte si, že je doopravdy tak nepravděpodobné, že by se CIA snažila získat agenty ve východních zemích, když je to špionážní organizace, která to má přímo v popisu práce?

Co humanitární bombardování - přijde vám to normální? Taky lidi občas humanitárně zmlátíte, zkopete, znásilníte či zavraždíte? Líbilo se vám to? Souhlasíte s tím? Považujete to za správné? Proč si myslíte, že to Havel obhajoval?

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

_

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Parafrazujem neznameho autora:"...toto je ten Vidlak, o ktorom si spievame pri taborovych ohnoch..." a rovnako pridavam 5 slepic a aspon jedneho chutneho cunika :-)

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Stejně jako většina Vidlákových textů se mi i tento velmi líbí.

Pochopitelně není problém zvolit v něm několik nití, přestřihnout je jako oko na punčoše a celou jeho vnitřně konzistentní stavbu rozpárat.

Jenže uvědomme si, přátelé, jedno:
Nacházíme se ve světě absolutně nepředvídatelného, NEKONZISTENTNÍHO, turbulentního chaosu. A popsat takovýto svět konzistentním textem, aniž bychom abstrahovali od značné části faktů, je prostě vyloučeno.

Takže text posuzuji z hlediska jeho vnitřní konzistence a vnitřní bezrozpornosti.
Dávám mu jedna mínus a podotýkám, že se mi hruď dme pýchou pokaždé, když se mně samotnému podaří sesmolit něco, za co bych sám sobě ještě dva dny po napsání dal do žákajdy alespoň dvě mínus.

Proč Vidlákovi jedna mínus a nikoli čistou jedničku?

Za (z jeho hlediska jen částečně pravdivou) větu Nemáme jiný svět než.... /jaký byl/.
Protože Vidlák jako aktivní věřící praktikující křesťan MÁ JINÝ SVĚT NEŽ...jaký byl - a má jiný svět než jaký je.

Život je z hlediska věřícího praktikujícího křesťana jen krátká přípravná epizoda na věčný život - po životě vezdejším.
Takže Vidlák MÁ na rozdíl od autora těchto řádků jiný svět...

Ale to jen na okraj velmi dobrého, ba bezmála excelentního textu.

***********************************************************************
(Mimochodem a zcela mimo téma: Pokud si
někdo chce potrápit mozkové buňky a má asi tak hodinu volnou na přemýšlení, doporučuji
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2017/08/03/co-je-pro-mysleni-svobod…
**************************************************************************

Což - ať už si to uvědomuje či nikoliv - zásadním způsobem ovlivňuje optiku jeho vnímání.

Zatím bez slepic

Větu "Což - ať už si to uvědomuje či nikoli - zásadním způsobem ovlivňuje optiku jeho vnímání"
si buď vymažte - nebo alespoň vsuňte poněkud výše.
Moje pidiobrazovka není vhodná k editaci několikrát přepisovaného textu...něco se často schová pod dolní okraj.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Chápu poselství článku správně: Co můžeš urvat urvi, co nemůžeš, zkurvi?

Zatím bez slepic

Věštče,
jsem si téměř jistý, že poselství článku chápete v lepším případě blbě,
v horším případě vůbec.

Zatím bez slepic

In reply to by Asfaltový holub (neověřeno)

Trvalý odkaz

Jistě se taky zde i bavíme, míněno jako zábava, a tudíž jistá nadsázka je namístě.
K věci.
Podstata problému je v nadpise "Ale houby, žádný svět se nezměnil ani o milimetr!", s tím, že se svět hooodně změnil, nebo spíš, změnily se možnosti jak jej ovlivnit. Jak směrem ke špatnu-oligarchové, tak i tím jak jim to pěkně zkomplikovat. Díky oněm moderním technologiím nejednou nadnárodní politický kapitál zjišťuje, že taky velice lehce může přijít o vydobyté pozice tím, že nějaký trouba přes sítě získá velkou část národa a najednou tim co měli být u válu, ho taky mohou opustit a bude třeba získávat znovu vydobytý politický vliv, tedy korumpovat. No a v tento okamžik přichází to, co v současnosti zažíváme. Je třeba hledat cesty jak to tomu póvlu znemožnit. Tu uděláme úřad pro dohled nad politickými stranami jako bohulibý skutek mající za cíl omezit výdaje stran. Předně je třeba registrace k politické propagaci. Není to nic významného, leč je to administrativa jež obtěžuje a odrazuje. Přirozeně musí být i sankce. Ač nějak Babišovi nefandím, hlavní exorcista dohledu se nechal slyšet, že část výdajů jeho svatby bude třeba brát jako výdaje na politickou kampaň. No a vida první vlaštovička vyletěla. No a bude následovat třeba ukrutně vážné správní řízení, jehož důsledek zatím nedohlédnout. Snad to neskončí popravou.
No a tak by se našlo tisíce případů, kdy se naše vrchnost změnila podstatně a ztrpčuje nám život.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Vnímaní světa se mění, ale nemění se lidé... jejich podstata je stále stejná. Pouze informační krusta je stále mohutnější, intenzivnější, svírá nás, ale také stále víc a víc nám dává možnost nahlížet pod pokličku dějů a pokud chceme, tak nám umožňuje vytvářet si svůj vlastní názor.
Věděli fanoušci před sto lety co jejich idol nosí za spodní prádlo, s kým tráví dovolenou, jaký má názor na dění v zemi XXY , koho má a koho nemá rád... mohli mu poslat zprávu, svoje foto, vyjádřit svůj názor, své přání... Obdobné je to i s vládci tohoto světa, už nestačí jeden kronikář, který na přání nového vladaře popíše činy toho předchozího, udělá z něho hrdinu, či padoucha a dnešní děti se jeho fantazie učí ve škole, jako by to byla pravda a když ty "pravdy" neumí odříkat tak dostanou špatnou známku...
Takže informační revoluce nás vede no nové budoucnosti a záleží také na nás, jaké a kolik informací chceme dostávat, zpracovávat a šířit.... za každé inspirativní díky ---

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Na televizním kanále SPEKTRUM opakují v tyto dny, vždy ve 22.00 (+ opak. ve 2.00) už poněkolikáté desetidílný seriál režiséra Olivera Stona: Neznámé dějiny Spojených států. Dnes je 5. díl, včera byl 4. díl - studená válka 1945-1950.

Je až děsivé, co z tehdejšího období studené války se dnes jak přes kopírák opakuje. Lži, manipulace, podvody, propaganda, hysterie, nenávist... Seriál je skvěle udělaný, doporučuju se dívat.

Nicméně, podle mě se v těchto časech přece jen objevilo něco zcela fungl nového.

Je to "právo" odmítnout výsledek demokratických voleb, pokud mi tento výsledek nevyhovuje a "právo" do nekonečna protestovat a bojovat za zrušení tohoto výsledku.

A pak se mi zdá, že nad trojicí mocí zákonodárné, výkonné a soudní se začíná klenout moc "lidskoprávní nezisková", která si jednoduše dělá, co chce, bez ohledu na vlády a zákony.

Jinak, Vidláku, @@@@@.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Svět se pochopitelně mění a to dokonce více než o milimetr. Jen v těch změnách žijeme, každý den se jim přizpůsobujeme a tím měníme sebe nebo změnám vnuceným proti našemu rozhodnutí svou rezignací umožňujeme legalizaci vnucených změn.
Ale svět se opravdu mění a to hodně. Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky.
Moc zákonodárná je pro toho, kdo více zaplatí. Moc výkonná podává své výkony leda proti běžným občanům - viz buzerace městských policií za množství vybraných pokut. A moc soudní? Ta řeší zcela závažné případy, kdy Nejvyšší soud odmítne právo dánského gaye, aby byl zapsán v kolonce matka u dcery svého registrovaného partnera Čechoameričana, které si pořídili od náhradní matky. Vajíčka dodala anonymní dárkyně a spermie oba gayové. Ústavní soud právo Dána na to, být úředně matkou, povolil. http://zpravy.idnes.cz/gayove-cechoamerican-dan-rodice-rodicovska-prava… Zní to jak z cimrmanovské hry Hodina pravdy:

Na židlích a na lavicích sedí Pacovští, na jejichž tvářích je vidět, že mají za sebou téměř dvě hodiny úmorného a nesrozumitelného děje. Hostinský osvěžuje jejich řady napěněnými půllitry. Z jeviště znějí dál a dál dlouhé tirády složitého psychologického dramatu na venkovské návsi.

Karla: "Ta záhadná postava tam dole v zahradě, to jsem byla já, Tomáši.”
Tomáš: "Ty, Karlo? Myslel jsem, že to byla Hedvika.”
Karla: "Kdepak, Tomáši. V té době Hedvika právě rodila tvé dítě.”
Tomáš: "Mé dítě? Myslel jsem, že je to Karlovo dítě.”
Karla: "Karel Hedviku vůbec neznal.”
Tomáš: "Ale jestli Hedvika rodila mé dítě, pak ty, Karlo, jsi...”
Karla: "Ano, Tomáši. Jsem tvá sestra.”
Tomáš: "To není možné!”
(Na scénu vejde Tomášův otec, Tomášova matka, švagr a teta.)
Otec: "Má pravdu, Tomáši.”
Tomáš: "Nemohu tomu uvěřit, vždyť tys mi, švagře, říkal..."
Švagr: "Nejsem tvůj švagr.”
Tomáš: "Ne?"
Švagr: "Jsem tvůj bratranec.”
Tomáš: "To ovšem mění celou situaci.”
Teta: "Ne tak docela. Já totiž nejsem tvá teta."
Tomáš: "Ty nejsi má teta, tetičko?"
Teta: "Ne. Jsem tvoje vzdálená snacha.”
Tomáš: "Ale v tom případě jsem tě obelhal, tatínku.”
Otec: "Nedělej si výčitky, milý synu. Já totiž nejsem tvůj otec. Jsem tvůj syn.”
Tomáš: "A maminka?"
Otec: "To je babička z otcovy strany.”
Tomáš: "To je hrozné. Jsem tedy úplný sirotek. Ale nevadí. Hlavně, že jsem konečně poznal pravdu!”

Jsem zvědavý, zda při pochodu hrdosti gayů zvítězí vliv LGBT komunity nebo muslimů, které pohled na gaye uráží.

Zatím bez slepic

In reply to by Gerd (neověřeno)

Trvalý odkaz

Gerde,
právně zapeklitá situace by se dala vyřešit jednoduše:

Stačilo by rozhodnutím obou komor českého parlamentu
v součinnosti s Ústavním soudem,
Českou psychiatrickou společností
a Ministerstvem hybridní obrany
doplnit českou Ústavu o dodatek,
že jsou všichni muslimští muži automaticky, doživotně a neodvolatelně povýšeni do hodnosti lesbiček.

Zatím bez slepic

Takové rozhodnutí není třeba učinit, je již dávno praktikováno ve francouzských věznicích, což je vhodný harém pro ty vysoké počty muslimských lesbiček. Snad mají halal stravu bez vepřového.

Jak ukazuje příklad Seznam.cz, proti konspiračním teoriím a webům lze snadno bojovat. Stačí prohlásit: "Jménem pravomoci mně svěřené samozvaným pouličním výborem pro kontrolu demokracie, lidských práv a svobody projevu, vyznání a rasy Vám odnímám právo veřejně a svobodně diskutovat. "

Najděme George Orwella. Připojit k němu generátor, máme dostatek ekologicky vyrobené elektrické energie.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Hurá zaznělo to! Vidlák zakřičel, že král je nahý :).

Zatím bez slepic

Zakřičel, ale nikdo neslyšel, protože všichni čuměli na maňáskové divadlo v TV ;).

Zatím bez slepic

Král je nahý, protože tady je nuda pláž. V Bílém baráku ve Washingtonu D.C. taky, ostatně to tvrdil nějaký Bill Clinton nějaké Monice Lewinské, když ji dráždil doutníkem a ona líbala lemroucha jeho. A co je to lenrouch? "I seskočil Oldřich z koně a Božena políbila lem roucha jeho."

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

What's up,I read your blog named "Ono to tak bylo i předtím | Vidlákovy kydy" daily.Your writing style is witty, keep doing what you're doing! And you can look our website about تحميل افلام http://www.aghanyna.com/aflam/.

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Throw three points isn't the whole garage every day work, and don't forget about, Stephen curry is your team in assists in addition to steals, he averaged 6. 7 assists inside regular season, 14 in the league and the playoffs <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> can be averaging 9. 3 assists since the league the first! Let's imagine images, 40 minutes per game in the Treasury, attack launched many times, there are always some ball he wasn't in the outside, but the golf ball inside, attracted a increase... What will happen after that? There was a man he'll tell you the response, <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> he called clay : Thompson, from the older state warriors, he made this year 211 3-pointers, finished third in the league, and that 211 3-pointers, 68 is derived from the assists of Stephen curry.

12-13 year to contrast the shed and ray Allen in '05 -' 06 : Allen into 269 3-pointers, and they are the Seattle supersonics. That year, Allen's 269 regarding 653 three-point shots, shot 41. 2%, as Stephen : 272 of 600 shots in his Arsenal, as high as 45. 3%; That year, Alan ball attack develop 3 ratio is less than a quarter, compared together with 38. 6% in data source; That year, Allen's assists the amount 3. 7, less versus Treasury for three facilitates. So the outline, the image of the alternative 3-pointers hand decrease the garage outline: he not only completed the sharpshooter background, his teammates for his creation of free-throw options into; He will also look for opportunities as well, through the ball discovery, stopped for no helps 3-pointer of shots. In addition, he also can move assists, "create" another glass pitcher - clay - Thompson! Not just can catch vote, may also urgent stopped, can produce more opportunities to people, this star, unique! Now i am <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> afraid, just use "striker" two words are already unable to define Stephen curry, should be in with some sort of "great" rhetoric.

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.kyrie4confetti.us>kyrie 4 confetti</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>nike kobe shoes</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock shoes</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas porsche shoes</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>ultra boost 4.0</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.air-jordan-shoes.us.com>air jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving basketball shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikehyperdunk.us.com>nike hyperdunk</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd runner</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.curryshoes.us>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4 shoes</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Cristiano Ronaldo CR7</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

A couple of steals in his Toolbox, <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> in the first 1 / 4, and the two steals to garage earnings of 106 times inside the playoffs career steals, which in turn transcends the rick Craig, became the steals within the history of the warriors team from the playoffs.

Garage into seven three-pointers within the game, this also let their playoff three-pointers hit number around 261, match the Robert horry, 9th three points in playoff heritage list. Distance comes 9th Chauncey billups, he in addition only six three things.

37 points in solely three games, came <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> alive, and this is his there is much surprise, including playoffs) 9th score 35 + sport with three alone, greater than 7 times of Russell westbrook, the top league.

So many record the 1st world war, there is no doubt that this game can be reportedly the garage in this series played the top game. The first 3 games, garage is averaging 29. 3 points and several. 7 rebounds, 6 assists, shooting 40. 3% in addition to 35. 3% from three, compared with the normal season shooting stage, a certain degree of decline, even so the game, garage completely insane. The blazers in various players to hound your pet, but no one may disturb his rhythm. Shed, as it were, in the game again to discover "day day" feeling.

11 three-point collection out hand, hit <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> 7 goals, including vast distances of three points. Wearing warriors baseball hat sitting inside stands to watch this old garage, it also appears to own son's playing god appear to be some incredible performance. The lens towards old garage, he cannot help but shook his / her head.

Of course, regardless of what other people think, garage three points with regards to own performance with complete confidence. In the 3 rd quarter the warriors having 88-58 big lead this blazers, garage outside the three-point line again, the ball clear of the one hand, he / she turned back field, the ball firmly to the basket, the whole pandemonium. Can put the three points with this state, the other party can say what?

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.kd-shoes.org>kd shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>harden vol 2</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Nike Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt runner</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost adidas</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike vapormax</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.airmax270.us>air max 270</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4 shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.kd11.org>nike kd 11</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas soccer cleats</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.pumafenty.us.com>puma fenty</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kd shoes</a> <a href=http://www.yeezyshoes.us.com>yeezy shoes</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron shoes</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>adidas yeezy boost</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

A couple steals in his Arsenal, <a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> in the first fraction, and the two steals to garage a complete of 106 times inside playoffs career steals, which often transcends the rick Barry, became the steals from the history of the warriors team within the playoffs.

Garage into seven three-pointers inside game, this also let his playoff three-pointers hit number around 261, match the Robert horry, ninth three points in playoff background list. Distance comes eighth Chauncey billups, he also only six three points.

37 points in only three games, came <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> someone's, and this is his shock as to, including playoffs) 9th score 35 + activity with three alone, more than 7 times of Russell westbrook, the surface of the league.

So many record the 1st world war, there is no doubt that the game can be considered the garage in this series played the top game. The first a few games, garage is averaging 28. 3 points and 5. 7 rebounds, 6 aids, shooting 40. 3% along with 35. 3% from three, compared with the standard season shooting stage, a certain degree of decline, but the game, garage completely crazy. The blazers in many players to hound him or her, but no one could disturb his rhythm. Storage area, as it were, in the game again to find out "day day" feeling.

11 three-point collection out hand, hit <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> eight goals, including vast mileage of three points. Wearing warriors baseball hat sitting inside stands to watch the old garage, it also appears to own son's playing god seem to be some incredible performance. The lens towards the old garage, he cannot help but shook his or her head.

Of course, whatever other people think, garage three points for own performance with utter confidence. In the third quarter the warriors using 88-58 big lead the particular blazers, garage outside the three-point line again, the ball far from the one hand, this individual turned back field, the ball firmly in to the basket, the whole upheaval. Can put the three points in this particular state, the other celebration can say what?

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.nikevapormax.us.com>nike air vapormax</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.airmax90.us>air max 90</a> <a href=http://www.adidasyeezyoutlet.us.com>adidas yeezy</a> <a href=http://www.ultraboostadidas.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.kevindurantjersey.us.com>kevin durant jersey</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers camo</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.nikevapormaxshoes.us.com>nike vapormax shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us.com>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.lebronshoes.us.com>lebron shoes</a> <a href=http://www.yeezy--boost.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.adidassoccercleats.us.com>adidas football cleats</a> <a href=http://www.kyrie3.us>kyrie 3</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.cristianoronaldocr7.us>Nike CR7</a> <a href=http://www.adidasnmdshoes.us.com>adidas nmd shoes</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.airjordan32.us>air jordan 32</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.kyrie-3.com>kyrie 3</a> <a href=http://www.stephencurry-shoes.com>curry shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kd11.org>kd 11 shoes</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.underarmourshoes.us.com>under armour shoes</a> <a href=http://www.kyrie--4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>ultra boost</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>lebron soldier 11</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>porsche design shoes</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.nikehuarache.org>nike huarache</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Soccer Cleats</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kobe--shoes.com>kobe shoes</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.neweracaps.us.com>new era caps</a> <a href=http://www.stephencurry--shoes.us.com>stephen curry shoes</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react flyknit</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.com>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.adidasboostyeezy.us.com>yeezy boost</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram shoes</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>air max 270</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

Like a core point guard, garage along with other three split the difference is he is the team recruit and organizer. In various other words, he can't be similar to novak on the perimeter around looking forward to <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> someone else to allow him the ball. We take novak to your comparison, everything also - reference counted for us each a 3-pointer helps objects, and to moment, after statistics, novak found this season hit 3-pointers, 149, 146 is a teammate's pass and reach; Three-point shots hit your second more this season Ryan - Anderson is no exception, he hit <a href=http://www.curryshoes.us.com>curry shoes</a> within 213, has 206 relies on your friend's passing.

The garage He each of the 3-pointer this season, you can find 105 of 3 is not sending (272), quite simply, is to create opportunities, nasty sto vote. This trick inside the team's star, such because flow of harden, vladimir radmanovic, kobe Bryant, John, but often because an individual errs, physical strength ingestion, to the number of that time period few, and the hit ratio seriously isn't high. But obviously is usually an exception in the Treasury, his three-point shot 105 times seriously isn't assists quantity highest in alliance,<a href=http://www.stephencurryshoes.us>stephen curry shoes</a> even better when compared with lebron James thrown into more all 3-pointers, and also the shooting is in the league all five these kinds of not assists free-throw shooting players from the fifth (41. 8%), the two quality and quantity. Taken together, the three points in order to thrown into space is not an easy thing, will need to have the forty percent three-point shots should create his own photos, this how tired! One of the most precious is, no issue when and where, and learning to make moves, garage has an increased percentage. It is no wonder that this manager of the enthusiast when Bob myers not too long ago told the Associated Media said: "as long while it's garage, to obtain the ball is reasonable. ".

Tag: <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.kdshoes.us.com>kevin durant shoes</a> <a href=http://www.adidascrazyexplosive.us.com>adidas crazy explosive</a> <a href=http://www.kyrie3.com>kyire 3</a> <a href=http://www.kyrie-4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.curryshoes.us>curry shoes</a> <a href=http://www.kobe-10.org>kobe 10</a> <a href=http://www.kobe11.org>kobe 11</a> <a href=http://www.vansshoes.us.com>vans shoes</a> <a href=http://www.asicsgelkayano23.com>asics gel kayano 23</a> <a href=http://www.hardenvol2.org>james harden vol 2</a> <a href=http://www.nikeepicreactflyknit.us>nike epic react</a> <a href=http://www.kyrie4halloween.us>kyrie 4 halloween</a> <a href=http://www.adidasultraboost4.com>adidas ultra boost 4</a> <a href=http://www.curry2.com>curry 2</a> <a href=http://www.jordanretro.us.com>jordan retro</a> <a href=http://www.calvinklein-underwear.us.com>calvin klein underwear</a> <a href=http://www.airmax270.us>nike air max 270</a> <a href=http://www.nikezoomvaporflyelite.us>nike zoom vaporfly elite</a> <a href=http://www.birkenstock-sandals.us>birkenstock</a&gt; <a href=http://www.adidaseqt.us.com>adidas eqt</a> <a href=http://www.pumafenty.us>puma fenty</a> <a href=http://www.adidasboost.us.com>adidas boost</a> <a href=http://www.nikesockracer.com>nike sock racer</a> <a href=http://www.vibram.us.com>vibram fivefingers</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14</a> <a href=http://www.nikesoccercleats.us.com>Nike Football Cleats</a> <a href=http://www.kyrie4.us.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.kd-10.com>kd 10</a> <a href=http://www.kyrie-irvingshoes.com>nike kyrie shoes</a> <a href=http://www.kd-11.us>kd 11</a> <a href=http://www.porschedesignshoesonline.com>adidas shoes</a> <a href=http://www.nikefree.us.com>nike free</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.hand-spinner.us>hand spinner</a> <a href=http://www.kyrie2.us>kyrie 2</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.us.com>Lebron soldier 11</a> <a href=http://www.birkenstocksandals.us>birkenstock sandals</a> <a href=http://www.kyrie3shoes.com>kyrie shoes 3</a> <a href=http://www.nikeepicreact.us.com>nike epic react</a> <a href=http://www.lebronsoldier10.us>lebron soldier 10</a> <a href=http://www.adidasiniki.us.com>adidas iniki</a> <a href=http://www.lebron15.us.com>lebron 15</a> <a href=http://www.adidasdeerupt.us>adidas deerupt</a> <a href=http://www.ultraboostshoes.us.com>adidas ultra boost</a> <a href=http://www.pgshoes.com>paul george shoes</a> <a href=http://www.kyrie4.com>kyrie 4</a> <a href=http://www.nikeairmoreuptempo.us.com>nike air more uptempo</a> <a href=http://www.lebron-16.com>lebron 16</a> <a href=http://www.michaeljordanshoes.us>michael jordan shoes</a> <a href=http://www.stephencurryjersey.us>stephen curry jersey</a> <a href=http://www.kyrieirvingjersey.com>kyrie irving jersey</a> <a href=http://www.nikeairpresto.us.com>nike air presto</a> <a href=http://www.lebron-shoes.us>lebron james shoes</a> <a href=http://www.pumafentyslides.us>puma fenty slides</a> <a href=http://www.lebron-james-shoes.us.com>lebron james shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax97.us.com>nike air max 97</a> <a href=http://www.curry-4.com>curry 4</a> <a href=http://www.kobebryantshoes.us.com>kobe bryant shoes</a> <a href=http://www.nikeairmax270.us.com>nike air max 270</a> <a href=http://www.kyrie2shoes.com>kyrie 2 shoes</a> <a href=http://www.johnwallshoes.us.com>john wall shoes</a> <a href=http://www.kyrie1.us>kyrie 1</a> <a href=http://www.mizunoshoes.us.com>mizuno running shoes</a> <a href=http://www.kobebryantjersey.us>kobe bryant jersey</a> <a href=http://www.adidaszxflux.us.com>adidas zx flux</a> <a href=http://www.ultraboost-3.com>ultra boost 3.0</a> <a href=http://www.nikepg2.us>nike pg 2</a> <a href=http://www.airforce-1.us>nike air force 1</a> <a href=http://www.nikelebronjamesshoes.us.com>Lebron James Shoes</a> <a href=http://www.curry-5.us>curry 5 shoes</a> <a href=http://www.vanssk8hi.us>vans sk8 hi</a> <a href=http://www.kyrieirvingbasketballshoes.com>kyrie irving shoes</a> <a href=http://www.lebron-14.us>lebron 14 shoes</a> <a href=http://www.kyrie3.us>nike kyrie 3</a> <a href=http://www.pumasuede.us.com>puma suede</a> <a href=http://www.lebronsoldier11.org>soldier 11</a> <a href=http://www.curry-5.com>curry 5</a> <a href=http://www.nike-mercurial.us>nike mercurial</a> <a href=http://www.nikezoomvaporfly.us.com>nike zoom vaporfly</a> <a href=http://www.kyrie-4.org>kyrie 4 shoes</a> <a href=http://www.nikecr7.com>Nike CR7 Cleats</a> <a href=http://www.curry-5.us.com>curry 5</a> <a href=http://www.kyrie-5.com>kyrie 5</a> <a href=http://www.pumarihannacreepers.us>puma rihanna creepers velvet</a> <a href=http://www.kyrieirvingshoes.us.com>kyrie irving shoes</a>

Zatím bez slepic
Trvalý odkaz

call gilrs in Gurgaon

https://www.singledate.in/
https://www.singledate.in/gurgaon/
https://muskangirlsdwarka.in/gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-gurgaon/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-haridwar/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun
https://muskangirlsdwarka.in/
https://rishikeshgirls.in/
https://www.singledate.in/sushant-lok/
https://www.singledate.in/mg-road/
https://www.singledate.in/iffco-chock/
https://www.singledate.in/delhi/
https://rishikeshgirls.in/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-dehradun/
https://rishikeshgirls.in/saharanpur-escorts/
https://rishikeshgirls.in/call-girls-in-agra/
https://rishikeshgirls.in/roorkee/
https://shipranoida.in/
https://aqualuxdp.ca/
https://kiran69.in/
https://kiran69.in/category/mumbai-escorts/
https://escortscp.in/
https://callgirlsinudaipur.co/
https://callgirlsinudaipur.co/udaipur-high-profile-escorts/
https://callgirlsinudaipur.co/call-girls-in-noida/
https://shipranoida.in/
https://shipranoida.in/category/noida/
https://shipranoida.in/escorts-in-noida-sector-94/
https://shipranoida.in/urvashi-girls-in-atta-market/
https://shipranoida.in/noida-sector-independent-girls-services/
https://shipranoida.in/noida-sec-122-khanjarpur-parthala/
https://shipranoida.in/high-speed-service-models-noida-sector-18/
https://shipranoida.in/meghan-markle-model-in-noida-sector-50/
https://shipranoida.in/beautiful-luxurious-models-in-sector-porsche/
https://shipranoida.in/high-profile-models-in-noida/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-sector-39-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-in-mg-road/
https://shipranoida.in/escort-service-in-dlf-gurgaon/
https://shipranoida.in/girls-are-available-in-palam-vihar/
https://shipranoida.in/golf-course-extension-road/
https://shipranoida.in/escort-gurgaon-sector-28/
https://shipranoida.in/call-girls-in-gurgaon-sector-26/
https://shipranoida.in/girls-in-gurgaon-sector-27/
https://shipranoida.in/beautiful-girl-in-gurugram/
https://shipranoida.in/category/haryana/gurgaon/
https://myquickbook.com/
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumber-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/emergency-plumbing-best-plumbing-s…
https://www.torontoplumbinggroup.com/basement-waterproofing
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-pipe-unblock
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-services-etobicoke
https://www.torontoplumbinggroup.com/sewer-pipe-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement
https://www.torontoplumbinggroup.com/drain-cleaning
https://www.torontoplumbinggroup.com/plumbing-companies-scarborough
https://aqualuxdp.ca/clogged-drains-service/
https://aqualuxdp.ca/sump-pump-installation-replacement-services
https://www.torontoplumbinggroup.com/water-line-repair
https://www.torontoplumbinggroup.com/trenchless-water-line-replacement

Call girl in Gurgaon ,Call girls in Gurgaon ,Call girls in sushantlok ,Best Call girls in Mg road ,Best Call Girl in Gurgaon ,Call girl in iffco chock
High Profile call girl in Delhi ,Independent call girl in Gurgaon ,Call girl in Gurgaon ,Urvashi College Call Girls Gurgaon ,Call Girls In Huda City Center ,Urvashi Best Call Girls In Gurgaon ,SEXY CALL GIRL IN GURGAON ,Call Girls In Gurgaon MG Road ,Most Beautiful Call Girls in Gurgaon ,Gurgaon Call Girls Services ,HIGH PROFILE CALL GIRLS IN GURGAON ,Call girl in MG Road ,Urvashi Sikanderpur Call Girls ,Escorts Service In Gurgaon ,Escort in iffco chock ,Escort in Gurgaon ,Escorts Services in Iffco Chowk ,Sikandarpur Escorts Gurgaon ,Gurgaon Bus Stand Escorts ,Escort Service In Hudacity Centre ,BEAUTIFUL RUSSIAN IN GURGAON

Zatím bez slepic

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.