poděkování

Články

A nezapomeň poděkovat

Autor
Štítky

Přátelé, jak už jistě víte, zemědělský šturm na Prahu se odehraje v pondělí 19.2.2024. Podrobnosti organizátoři oznámí po závěrečné koordinační schůzce 6.2.2024. Původně se měl termín protestu oznámit také po této schůzce, ale chuť zemědělců a tlak veřejnosti byl tak velký, že bylo nutné termín oznámit hned.

Děkuji za krásný rok

Autor
Štítky

Člověku se až nechce věřit, že to bylo teprve před rokem, co mě poprvé propral Jeník Cemper a já si následný mediální hnojomet nevyložil jako signál k ústupu a místo zavření blogu a návratu k rádlu a hroudě jsem se dal na blogaření s plnou parádou. Je to teprve rok, kdy jsem poprvé došel k poznání, že nepotřebujeme jen volit lepší politiky, ale musíme za nimi stavět podpůrné struktury, protože je těžké se postavit tak velké síle, jakou představuje EU, bez toho, abyste se mohli opřít o ukázněné voliče, kteří chápou vaše záměry.

Jedno procento

Autor
Štítky

Třetí kniha od mojí schovanky dorazila dřív, než bylo avizováno… Alespoň něco ještě funguje. Předobjednané zásilky máme zabalené a v pondělí jdou na poštu. Zaručuju, že veškeré objednávky, které uděláte během pondělka, budou v úterý na poště. To je zřejmě poslední den, kdy je tak nějak jisté, že zásilka dojde do pátku a budete ji moci dát někomu pod stromeček.

Další objednávky budu odesílat, tak jak přijdou, ale do Vánoc už zřejmě nedojdou.

Díky všem

Autor
Štítky

Vidlákovy kydy existují v ostrém provozu pět měsíců.  Říkal jsem si, že by to stálo za takovou menší bilanci. 

Celkem vyšlo 113 článků, další jsou v zásobníku.

Snažil jsem se, aby každý týden vyšly nejméně tři články. Vždycky se to nepodařilo, ale také tu a tam vyšel každý den v týdnu alespoň jeden článek.  

Postupně se na tomto blogu podílelo dvanáct autorů. Všem děkuji a doufám, že mi zachovají přízeň. 

Z původních sto unikátních přístupů denně stoupl počet čtenářů na osm set denně.