prezidentská volba

Články

Pohádka o článcích

Autor

Bylo nebylo, za dávných časů, bývala všelijaká školení. Ta školení vzbuzovala spíše tiché, vnitřně ovšem bujaré veselí, neb průnik množiny jejich obsahu a množiny blbostí byl značný.  A tak, když zazvonily klíče a jedné pohádce byl konec, všechno se to zatratilo a začaly se vyprávět pohádky nové.

Dvakrát od Čmouda

Autor

Napsal uživatel Alex (neověřeno) dne Ne, 28. 01. 2018, 15:32

Alexi - s pražskou kavárnou je ta potíž, že ona vlastně ani neexistuje, ono to je něco jako podobenství, nevstupuje se tam po nějaké přijímací proceduře a tak si to každej řadí tak nějak od oka, takže on tam ve skutečnosti nepatří nikdo, kdo to sám netvrdí, ale spousta lidí by tam zapadla jak poslední puzzle do prázdného místa.

Předvolebně povolební

Autor

Zkuste si představit vašeho kandidáta, že včera večer v debatě, ve chvíli kdy dostal prostor pro poslední vzkaz voličům, vystoupil tento do plného záběru kamer a řekl něco v tomto smyslu: 

"Vážení občané, situace je opravdu vážná, můj protikandidát nehodlá v tomto státě nechat kámen na kameni, chystá se barevná revoluce, případně zelení krymští mužíčci, ukažte, že mě podporujete, vyjděte do ulic a zítra v práci zahajte generální stávku". 

A podle výsledku by se snadno poznalo, zda jde o život a nebo o hovno. 

Hlavní poražený

Autor

Nijak se netajím tím, že jsem mizerný analytik. Do mé stodoly internet protlačuje informace velmi pomalu a rok od roku se v záplavě všeho možného orientuji hůř a hůř. České dění ani tak neanalyzuji, bo mé informace za moc nestojí, spíš se snažím nahlížet z úhlů, do kterých nikdo nekouká. A samozřejmě koukat do tmavých koutů neznamená, že by se tam povalovalo kdovíjaké moudro či tajná zbraň. Většinou tam není nic. Tu a tam je tam nepodstatná drobnost a někdy, zřídka, je tam překvapení.

 Dnes bych v takovém nahlížení chtěl pokračovat...