Vánoce

Články

Veselé vánoce!

Autor
Štítky

Nevím, jak jsou na tom ostatní zdejší kydači, ale já jsem se stal na všecky svátky a oslavy během času úplně alergický.

Když jsem přišel loni do práce na svou poslední předslunovratovou šichtu, čekal jsem napjatě, co bude, protože poslední vánoce, které jsem slavil, jsa regulérním zaměstnancem, byly ode mne vzdáleny takřka na tři desítky let.

Obsazený stůl a žádnou válku

Autor
Štítky

Nedávno jsem řešil dárek jednomu ze svých dětí a obhlížel jsem kvůli tomu servery nabízející rybářské vybavení. Kluk se zkrátka rozhodl, že chce "lovit ty ryby", přihlásil se do rybářského kroužku, kupodivu se naučil všechny naše sladkovoní ryby (netušil jsem, že jich je tolik) a brzy půjde poprvé na rybník. Pak zřejmě bude chtít prut a protože otec je neznalý (a on to dobře ví) nejspíš se pokusí ze mě vydyndat co nejvíc, než mi to dojde. A tak jsem se připravoval dopředu, co mě synátorova kratochvíle bude stát. Nakonec jsem zjistil, že to nebude až tak zlé. 

Zkusme mluvit spolu....

Autor
Štítky

Nejprve chci všem poděkovat za včerejší textovky... Sešlo se jich pár desítek a pro moji ženu to bylo překvapení, které bude vstřebávat ještě několik dní.... .-) Díky všem, co to riskli, věřili mi a napsali. Číslo je z článku už smazané a za pár dní zmizí ze světa. Ještě jednou díky všem. Jste výjimeční čtenáři a každého jednoho z vás si velmi vážím. 

A teď dál...

Dárek pro mojí ženu

Autor
Štítky

S mojí ženou jsme spolu třináct let. Za tu dobu se mnou prošla dobrým i zlým, byla mi vždycky oporou a nikdy mě nezklamala. Porodila mi čtyři děti, páté porodí co nevidět, z našeho domu udělala domov. Její priority byly vždycky doma v rodině, v dětech, vytváření přátelské a pohostinné atmosféry a nikdy si neposteskla, že ji díky tomu minula pracovní kariéra. 

Předvánoční

Autor
Štítky

Zítra večer zasedne většina obyvatel naší země ke společnému stolu, dají si smaženého kapra s bramborovým salátem, v obýváku bude stát nazdobený stromeček, pod ním budou zabalené dárky. Přijede Ježíšek, z reproduktoru se budu linout koledy, zítra odpoledne se republika zastaví a vysoce nadpoloviční počet obyvatel to bude mít úplně stejné.